• Bardzo dobre wkładki urologiczne dla mężczyzn na średni i większy stopień nietrzymania moczu od Seni. Są to wkładki specjalnie zaprojektowane dla mężczyzn, ich kształt idealnie dopasowuje się do męskiej sylwetki zapewniając komfort podczas wykonywania codziennych czynności. Polecane są dla mężczyzn aktywnych fizycznie. Wyposażone zostały w system EDS, który jeszcze szybciej i dokładniej pochłania wilgoć, dzięki temu zapewnia długotrwałą suchość i świeżość. Wkładki powstały z nieszeleszczącego materiału, zapewniającego dyskrecję pod ubraniem. Wyposażone w szeroki pas klejący, zapewniający solidne mocowanie. Wkładki urologiczne powstały z delikatnego i miękkiego materiału, który zapewnia doskonałą wentylację okolic intymnych, ograniczając występowanie infekcji intymnych. W tej ofercie wkładki na nietrzymanie moczu w poręcznym opakowaniu zawierającym 15 sztuk asortymentu.  
  • Prezentujemy bardzo dobre wkładki urologiczne na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim. Są to popularne wkładki Seni Man Normal, które przeznaczone zostały dla mężczyzn w stanie mobilnym. Produkty dedykowane dla każdego, kto z powodu inkontynencji moczowej nie chce rezygnować z dotychczasowego życia. Wkładki na nietrzymanie moczu Seni Man Normal posiadają specjalistyczny wkład, który pozwala idealnie dopasować się do męskiej budowy. Wkładki powstały z nieszeleszczącego materiału zapewniającego dyskrecję pod ubraniem. W produktach zastosowano System Extra Dry, który pozwala na szybsze wchłanianie wilgoci, zapewniając suchość na dłużej. Wkładki wyposażone również w specjalistyczny absorbent pochłaniający nieprzyjemny zapach, zapewniając świeżość na dłużej. Wkładki chłonne dla mężczyzn Seni Man to produkt wysokiej klasy pozwalający zachować odpowiednią ochronę i cieszyć się komfortem przez długi czas. Opakowanie podręczne zawierające 15 sztuk asortymentu.
  • Prezentujemy bardzo dobre wkładki urologiczne dla mężczyzn w każdym wieku. Wkładki Seni Extra Super przeznaczone zostały na nietrzymanie moczu w stopniu średnim i ciężkim, w skali chłonności wynoszą 6/6 kropel chłonności. Wkładki polecane są dla mężczyzn, mobilnych, aktywnych zawodowo i fizycznie. Wkładki Seni Man Super posiadają anatomiczną budowę, która pozwala na idealne dopasowanie się do męskiej sylwetki, zapewniając komfort i wygodę na co dzień. Wyposażone w chłonny wkład z Systemem Extra Dry, który pozwala na jeszcze szybsze wchłanianie wilgoci, zatrzymując ją wewnątrz, zapewniając tym samym suchość na dłużej. Dla dodatkowej świeżości w produktach zastosowano superabsorbent pochłaniający nieprzyjemną woń. Efekt ochronny przed przeciekaniem wzmocniono bocznymi osłonkami. Wkładki na nietrzymanie moczu Seni zostały wykonane z przewiewnego materiału zapewniającego doskonałą cyrkulację powietrza. Opakowanie zawiera 20 sztuk asortymentu higienicznego.

Seni Man – wkładki urologiczne dla mężczyzn

Inkontynencja to potocznie nazywane nietrzymanie moczu lub kału. Są to schorzenia na, które cierpi co raz więcej osób kobiet jak i również mężczyzn. Jest to bardzo duży problem ze względów higienicznych, który powoduje dyskomfort i często rezygnację z dotychczasowego trybu życia.

Inkontynencja nie jest określana chorobą, lecz zazwyczaj skutkiem choroby. Istnieje szereg chorób i czynników, które przyczyniają się do tzw. inkontynecji. Inne mogą być podłożem chorobowym u kobiet i u mężczyzn np. przerost gruczołu krokowego. Wyróżnić można również wspólne czynniki dla obu płci np. zapalenia pęcherza, kamica nerkowa, ostre stany zapalne, choroby Parkinsona, Alzheimera, wady wrodzone itp.

Produkty z serii Seni jakie chcielibyśmy Państwu zaprezentować to wkładki urologiczne dla mężczyzn przeznaczone na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Dzięki specjalistycznym wkładkom urologicznym, każdy z Panów mający problem z tego rodzaju inkontynencją może normalnie funkcjonować.

Wkładki dla mężczyzn Seni Man

Wkładki Seni posiadają specjalistyczną konstrukcję doskonale dopasowującą się do męskiej budowy ciała to za sprawą anatomicznego kształtu. Dodatkowo wkładki dla mężczyzn zapewniają szybką i pewną dystrybucję wilgoci, pozwalają również skórze swobodnie oddychać ograniczając powstawanie podrażnień.

Męskie wkładki urologiczne Seni Man

Wkładki Seni Man stanowią doskonałe zabezpieczenie przed przeciekaniem, dzięki specjalistycznemu chłonnemu wkładowi. W produktach zastosowano łatwe i pewne mocowanie do bielizny, które zawsze pozwala na umiejscowienie w konkretnym miejscu bez przemieszczania się. Zapewniając tym samym wygodę dla użytkownika podczas wykonywania codziennych czynności.

Wkładki będą doskonałym rozwiązaniem dla mężczyzn uprawiających różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Wykonanie wkładek z dyskretnych i nieszeleszczących materiałów to kolejny plus tego produktu. Niewątpliwą zaletą we wkładkach Seni Man jest zastosowanie pochłaniacza zapachu, który skutecznie usuwa nieprzyjemną woń moczu. Dając jeszcze większe uczucie pewności. Produkty Seni poddane zostają ścisłym badaniom tak aby były w pełni bezpieczne i spełniały wszystkie normy unijne dla medycznego asortymentu.

Oferta wkładek urologicznych dla mężczyzn

Seni Man w naszej ofercie obejmuje między innymi takie wkładki urologiczne jak: Seni Man Extra, Seni Man Normal i Seni Man Super. Poszczególne model różnią się wielkością i rodzajem inkontynencji, na który zostały przeznaczone. Na przykład Seni Man Normal polecane będą na lekki stopień inkontynencji dodatkowo kształtem przypominają męski ochraniacz na bokserki, zapewnia to również szybszą i lepszą dystrybucję wilgoci.

Brak lateksu w składzie powoduje, że produkt jest idealnym rozwiązaniem dla osób uczulonych na ten składnik. Podobnie jak Seni Man Extra również na lekką inkontynencję, także mogą być stosowane na bardziej zaawansowany stopień niż lekki. Z kolei na średni stopień inkontynencji dobrym rozwiązaniem będą Seni Man Super mające większy rozmiar. Nasza oferta będzie cały czas uzupełniana o coraz to nowsze produkty, więc zapraszamy Państwa do śledzenia nas na bieżąco.

Możemy również polecić inne produkty na inkontynencję kałową lub moczową. Nasz asortyment przeznaczony jest dla każdego. Mamy produkty dla dzieci i dorosłych, kobiet jak i również mężczyzn.

Go to Top