Strona główna » Diagnostyka » Termometry

Termometry elektroniczne

Termometry to jedne z podstawowych urządzeń diagnostycznych w domu. Umożliwiają pomiar temperatury, który jest niezwykle istotną czynnością podczas choroby. Nieprawidłowa temperatura ciała człowieka zarówno ta podwyższona jak i niższa niż 36 stopni Celsjusza to objaw zaburzający prawidłowe funkcjonowanie. Wysoka temperatura jest jednym z czynników który wskazuje na rozwój choroby w organizmie, podobnie jak niska, która może być stanem przejściowym czy spowodowana innymi chorobami. Człowiek dorosły potrafi rozpoznać u siebie stan gorączkowy i w odpowiedni sposób zareagować. Inaczej jest z dziećmi a w szczególności tymi najmniejszymi. Dlatego też wychodzimy na przeciw tworząc dział w którym możecie Państwo nabyć termometr elektroniczny dla niemowląt, dzieci starszych i dorosłych.

Jaki termometr elektroniczny bezdotykowy dla noworodka, niemowlaka i dziecka kupić?

Dzisiejszy rynek medyczny oferuje szeroki zakres urządzeń przeznaczonych do pomiaru temperatury ciała. Jednak często zastanawiamy się nad tym, jaki termometr elektroniczny bezdotykowy dla noworodka, niemowlaka lub dziecka kupić. Ponieważ zazwyczaj chcielibyśmy sprzęt najlepszej jakości w rozsądnej cenie, co jeszcze ważne to przede wszystkim dokładny wynik pomiaru. Zatem w naszym długoletnim doświadczeniu w branży medycznej jesteśmy w stanie zaproponować Państwu dobry termometr elektroniczny dla noworodków, niemowlaków, starszych dzieci i dorosłych. Oferujemy kilka opcji, z których każda posiada sprawdzony i skuteczny termometr bezdotykowy w zróżnicowanej cenie dla każdego. Tutaj mają Państwo wybór jeżeli chodzi funkcjonalność, wielkość, design i cenę. Jeżeli chodzi o pomiar temperatury u dorosłych to bardzo dobrze sprawdzi termometr elektroniczny Hi-Tech Medical KT-30. To urządzenie pomiarowe, które posiada kilka właściwości między innymi umożliwia szybki pomiar temperatury ciała, przedmiotów, płynów i otoczenia, posiada barwę podświetlającą ekran w zależności od uzyskanej temperatury. Innym również doskonałym urządzeniem pomiarowym jest termometr elektroniczny Haxe HW-2 NEW – pistolet, działający na podczerwień oraz termometr bezdotykowy – KT30. Są to termometry elektroniczne nie wymagające kontaktu ze skórą człowieka, dzięki temu bezpieczne i higieniczne.

Termometr bezdotykowy Visiofocus

Dobrym wyborem przy pomiarze temperatury u dziecka będzie termometr bezdotykowy VISIOFOCUS SMART. To doskonała opcja pomiarowa dla dziecka, termometr jest całkowicie bezdotykowy, co jest bardzo istotne w przypadku małych dzieci. Termometr dla dziecka dodatkowo umożliwia pomiar temperatury posiłków i kąpieli. Zapewnia błyskawiczny pomiar temperatury również możliwa kalibracja względem temperatury otoczenia. W naszej ofercie znajdą Państwo również termometr VISIOFOCUS 06400. Niestety jego cena też nie jest najniższa a to za sprawą tego, że ten model termometru jest uznawany za jeden z najlepszych termometrów bezdotykowych nie tylko w Polsce ale również na świecie. Gwarantuje najwyższą jakość pomiaru w higienicznych warunkach. Posiada funkcję wyświetlania temperatury na czole lub też na badanej powierzchni np. cieczy, posiłków, przedmiotów. Wyposażony w inteligentny system uwzględniający czynniki zewnętrzne przy pomiarze. Dodatkowo z funkcją podświetlania. Mogą Państwo również zakupić termometr elektroniczny w niższej cenie, który także zapewnia dokładny pomiar ciepłoty ciała, jednak nie ma innych funkcji oprócz pomiaru. To tani ale solidny termometr bezdotykowy – wodoszczelny z miękką końcówką.

Prawidłowa temperatura ciała

Skupiając nasz asortyment przeznaczony do pomiaru temperatury, mamy nadzieję, że choć w niewielkim stopniu udało nam się pomóc Państwu wskazać termometry, na które warto zwrócić uwagę. Pamiętajmy że prawidłowa temperatura ciała to podstawa. Więc jeżeli zauważymy u siebie i dzieci nadmierny wzrost i spadek temperatury a przy tym inne symptomy to jak najszybciej należy skonsultować się z lekarzem. Mamy nadzieję, że nasze termometry elektroniczne pomogą Państwu w ocenie odpowiedniego pomiaru. To co wyróżnia nasze produkty na tle innych to przede wszystkim skuteczność. Posiadamy tylko i wyłącznie asortyment medyczny z odpowiednimi certyfikatami, który jest bezpieczny dla użytkowników.