Wkłady chłonne na nietrzymanie moczu i kału SENI

Wkłady chłonne to polecane produkty jako dodatkowe zabezpieczenie przed inkontynencją. Inkontynencja to objaw nietrzymania moczu lub kału, który występuje zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Inkontynencja to coraz częstszy problem zdrowotny, który wymaga leczenia i odpowiedniego zabezpieczenia. Z myślą o Państwa potrzebach powstała seria produktów na nietrzymanie moczu i kału, do których oprócz popularnych pieluch czy pieluchomajtek, wkładek urologicznych należą wkłady chłonne.

Są to wyroby medyczne Seni, pozwalające na dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem moczu i kału. Seni od lat tworzy specjalistyczny asortyment medyczny z przeznaczeniem dla higieny i pielęgnacji osób chorych.

Oferta wkładów chłonnych Seni

Podkłady chłonne Seni mocowane są specjalistycznymi majtkami siatkowymi. Produkty również mogą być stosowane wraz z pieluchami czy pieluchomajtkami, wkładane są do środka.

Najczęściej wkłady chłonne używa się w jednostkach medycznych np. szpitalach, również miejscach opieki dla starszych czy hospicjach itp. placówkach, gdzie tego typu produkty są niezbędne przy opiece. Znajdują zastosowanie u osób cewnikowanych, również przy inkontynencji kałowej.

Wkłady również mogą być wykorzystywane w opiece nad osobami chorymi obłożnie, dla wszystkich na wózkach jako dodatkowy element zabezpieczający w pieluchach czy pieluchomajtkach. Nasze produkty z serii Seni posiadają doskonałe właściwości chłonne to dzięki zastosowaniu super chłonnego wkładu. Wkłady Seni wytworzone zostały z materiału przepuszczalnego powietrze, który pozwala na swobodne oddychanie skórze.

Wkłady chłonne o anatomicznym kształcie

Produkty chłonne Seni posiadają anatomiczny kształt, który doskonale dopasowuje się do każdej sylwetki męskiej i damskiej. Duża powierzchnia falbanek bocznych stanowi dodatkową barierę chłonną, gwarantując jeszcze skuteczniejsze zabezpieczenie. Wkłady chłonne dodatkowo wyposażone są w super absorbent zapachu, który skutecznie eliminuje i pochłania nieprzyjemną woń moczu i kału. Takie rozwiązanie zwiększa komfort użytkownika, dając mu większe poczucie pewności, zmniejszając dyskomfort.

Co ciekawe to super absorbent zastosowany w produktach posiada właściwości antybakteryjne. Istotną rzeczą jest fakt, iż w składzie wkładów chłonnych nie znajdziemy lateksu, co sprawia, że mogą użytkować go osoby mające uczulenie na ten składnik. Produkty zostały również przebadane klinicznie to sprawia, że są bezpieczne w zastosowaniu, spełniają również wymagane normy unijne.

Rozmiary wkładów chłonnych Seni

Nasze wkłady chłonne dostępne są w dwóch rozmiarach: Seni V Normal w rozmiarze: 32 x 64 cm i Seni V Maxi: 36 x 65 cm. Wkłady chłonne są doskonałą propozycją dla każdego kto wymaga dodatkowego zabezpieczenia na nietrzymanie moczu i kału w stopniu średnim, ciężkim i bardzo ciężkim. Produktów jednak nie zaleca się stosować samodzielnie bez majtek siatkowych czy pieluchomajtek, ponieważ nie spełnią swojej funkcji.

W naszym medycznym sklepie znajdą Państwo również inne produkty z przeznaczeniem na inkontynencję w różnym stopniu.

Przejdź do góry