Tena Lady

Wkładki urologiczne Tena Lady to seria dla kobiet cierpiących na inkontynencję moczową. Dostępne w naszej ofercie wkładki wybiera wiele kobiet w kraju. Warto skorzystać z tej oferty ze względu na właściwości wkładek, które na tle konkurencyjnych rozwiązań wyróżnia wysoka skuteczność oraz fakt, że można je stosować jako rozwiązanie problemów w różnym stopniu zaawansowania.

Wkładki urologiczne Tena Lady Extra, Maxi, Super, Normal

Ta seria wkładek urologicznych to produkty dla kobiet o różnych właściwościach chłonnych i rozmiarach. W naszej ofercie dostępne są wkładki Tena Lady Extra, Maxi, Super i Normal. Gwarantujemy ich dużą dostępność oraz przystępne ceny. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty mają Państwo pewność, że pochodzi ona z legalnego źródła i jest w pełni wartościowa.

Tena Lady oferta i cena

Wkładki urologiczne marki Tena z tej oferty można nabyć w cenie od 5,90 zł. To przystępna oferta, z której skorzystało już wiele zadowolonych klientek. Gwarantujemy szybkie dostarczenie zamówionych produktów pod wskazany adres. W razie trudności służymy pomocą. Zachęcamy również do sprawdzenia pozostałych kategorii. Udostępniamy różnego typu produkty medyczne, które pomagają rozwiązywać lub niwelować skutki przewlekłych chorób. Liczymy, że w naszej ofercie znajdą Państwo te produkty, których aktualnie potrzebują. Proszę pamiętać, że systematycznie, również na życzenie naszych klientów aktualizujemy swoją ofertę.

Przejdź do góry