Wkładki urologiczne dla kobiet Seni Lady

Nietrzymanie moczu to schorzenie na, które cierpi coraz więcej osób nie tylko w podeszłym wieku. Kropelkowe nietrzymanie moczu może dotkną kobiety i mężczyzn w każdym wieku. Przyczyn, które powodują problemy urologiczne można wyróżnić bardzo wiele. Od podłoża genetycznego poprzez choroby i urazy w obrębie pęcherza moczowego.

Każdy rodzaj nietrzymani moczu stanowi dyskomfort podczas codziennego funkcjonowania. Szczególnie dla osób aktywnych fizycznie, które bardzo często rezygnują ze sportu w obawie przed przeciekaniem czy nieprzyjemnym zapachem moczu.

Dlatego znana od lat marka TZMO (Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych) wypuściła na rynek serię produktów na nietrzymanie moczu i kału – wkładki urologiczne dla kobiet – pod nazwą Seni. Z każdym rokiem Seni powiększa swój asortyment ulepszając go tak, aby zapewnić Państwu gwarancję skuteczności i komfortu. Współpracując od lat z najlepszymi producentami zapewniamy Państwu asortyment wysokiej jakości. Takim też są wkładki urologiczne Seni Lady z przeznaczeniem dla kobiet.

Szeroki wybór wkładek urologicznych Seni

Seni posiada szeroki wybór wkładek urologicznych, w naszej ofercie znajdą Państwo wkładki urologiczne na lekki i średni stopień nietrzymania moczu. Na lekki stopień możemy polecić Państwu wkładki Seni Lady Micro, przypominające wielkością standardową podpaskę. Jednak tutaj zastosowano dużo chłonniejszy materiał, dostępne są w wygodnym opakowaniu 20 sztuk, podręczne.

Seni Lady to grupa wkładek występująca w kilku rozmiarach, a mianowicie: mini, normal, extra, super i plus. Produkty różnią się od siebie rozmiarem jak i również kształtem. Wszystkie jednak stanowią idealny produkt zabezpieczający prze przeciekaniem. Co bardzo istotne to fakt, iż wszystkie pochodzą ze sprawdzonych źródeł o bezpiecznym w zetknięciu ze skórą materiałem.

Wkładki urologiczne dla kobiet

Wkładki urologiczne dla kobiet zapewniają super chłonność, eliminując nieprzyjemny zapach moczu, dzięki zastosowaniu super absorbentu w składzie. Anatomiczny kształt pozwala na dopasowanie się do każdego rodzaju damskiej sylwetki mniejszej i większej. Wkładki Seni cechuje duża dyskrecja, ponieważ wykonane są z specjalistycznej włókniny, wyglądem przypominają zwykłe wkładki, jednak są bardziej chłonne i eliminują nieprzyjemną woń moczu.

Szeroki pasek mocnego kleju pozwala na stabilne mocowanie wkładki do bielizny i zapobiega odklejaniu się oraz przesuwaniu podczas chodzenia.

Kolejną bardzo istotną zaletą jest przepuszczalny powietrze laminat, który pozwala na swobodne oddychanie skórze. Dodatkowo duże rozmiary można mocować za pomocą majtek siatkowych, według indywidualnych zapotrzebowań.

Rozmiary wkładek urologicznych dla kobiet

W rozmiarach: Extra, Super i Plus zastosowano wygodną elastyczną przędzę w części pachwinowej. Brak elementów lateksowych w składzie sprawia, że produkty mogą stosować osoby mające uczulenie na ten składnik.

Produkty jakie Państwo znajdą w naszej ofercie to bogaty asortyment wkładek urologicznych: Seni Lady Micro, Seni Lady Mini, Seni Lady Mini Plus, Seni Lady Normal, Seni Lady Extra, Seni Lady Super, Seni Lady Plus o różnej chłonności i różnym kształcie. W sklepie także zakupią Państwo wkładki urologiczne dla mężczyzn oraz inny asortyment na nietrzymanie moczu, a także kału.

Przejdź do góry