Pasy i tejpy

W tej kategorii pasy i tejpy przygotowaliśmy certyfikowany asortyment medyczny. Tejpy – taśmy lecznicze są produktami wszechstronnego zastosowania, w które powinny zaopatrzeć się osoby z bólami kręgosłupa rwą kulszową, barkową w dolegliwościach cieśni nadgarstka, przy przeciążeniach mięśni w obrzękach po zabiegach operacyjnych również dla osób z tak zwanym łokciem tenisisty.

Plastry lecznicze – tejpy bywają również pomocne w zmniejszeniu dolegliwości bólowych w stanach zapalnych, zastojach tkankowych. Pomagają zwiększyć zakres ruchomości, zmniejszają zmęczenie mięśni. Tejpy, które prezentujemy należą do sprawdzonych taśm medycznych. Taśmy Rea Tape charakteryzują się dużą wytrzymałością również odporne na czynniki zewnętrzne.

Zastosowanie tejpów

Stosowanie tejpów jest jedną z metod leczniczych, którą bardzo często wykorzystują sportowcy. Tejpy uchodzą za nowoczesną i innowacyjną metodą leczenia. Jednak ich historia sięga lat 80 to waśnie wtedy dr. Kenzo Kase zapoczątkował oklejanie ciała plastrami leczniczym. Które z powodzeniem stosuje się dzisiaj w wielu dolegliwościach. Parametry taśmy zbliżone są do parametrów ludzkiego ciała. Nasze tejpy to wodoodporne produkty wykazujące dużą elastyczność, tym samym zapewniające wygodę podczas ich stosowania.

Nasza oferta oraz cena pasów i tejpów

Kolejna propozycja, którą prezentujemy obejmuje produkty typu pas lędźwiowy, żebrowy, przepuklinowo – pachwinowy, brzuszny, macierzyński czy wyszczuplający pas zapinany. Czym charakteryzują się poszczególne produkty?

Pas na lędźwie najczęściej poleca się osobą wykonującym ciężką pracę fizyczną np. przy dźwiganiu w celu odciążenia kręgosłupa i eliminacji bólu. Pas brzuszny doskonale wzmacnia mięśnie brzucha w czasie wykonywania wysiłku fizycznego, wzmacnia również rozciągnięte powłoki brzuszne między innymi po porodach fizjologicznych. Będzie skuteczny przy przepuklinie pooperacyjnej.

Pas macierzyński w zaawansowanej ciąży

Podczas zaawansowanej ciąży polecić możemy Paniom pas macierzyński. Doskonale odciąża kręgosłup zmniejszając przy tym dolegliwości bólowe. Stanowi bardzo dobre podtrzymanie brzucha ciężarnej utrzymując prawidłową postawę ciała. Co ważne pas dopasowuje się do obwodu brzucha w każdym trymestrze ciąży.

Pas przepuklinowy oraz pas żebrowy

Pas przepuklinowy jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest na przepuklinę pachwinową występującą w niewielkim stopniu. Może być również stosowany w zabezpieczaniu pachwin po operacjach. W tej wersji pas przepuklinowy pachwinowy SP-228 pasujący dla płci żeńskiej i męskiej. W ofercie także pas żebrowy damski i męski zapewniający redukcje bólu przy złamaniach żeber, mostka, zapaleniu opłucnej oraz przy stłuczeniach klatki piersiowej.

Pas żebrowy wykonany jest tak aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo damskiej części populacji. Redukuje ból podczas głębokich wdechów posiada także wiele dodatkowych funkcji. Polecany przy złamaniach żeber i mostka, zapaleniu opłucnej a także stłuczeniach klatki piersiowej. Skutecznie chroni miejsce kontuzji. Pas SP-7600 wykonany został w innowacyjnego materiału, który nie podrażnia skóry. Zarówno ubieranie go jak i zdejmowanie nie sprawia trudności, ponieważ został wyposażony w wygodny system zapinania.

Nasza propozycja obejmuje także pas brzuszny wyszczuplający zapinany. To ciekawa propozycja dla osób chcących zmniejszyć obwód w talii. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły pas odchudzający przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej przez podniesienie temperatury ciała. Zapobiega również powstawaniu nowej warstwy tłuszczowej.

Przejdź do góry