Strona główna » Pieluchomajtki, wkładki, pieluchy » Seni » Pieluchomajtki dla dorosłych

Pieluchomajtki dla dorosłych

Obłożnie chorzy bardzo często wymagają opieki dodatkowych osób przy codziennych czynnościach toaletowych. Niekiedy całkowite unieruchomienie nie pozwala na przemieszczanie się nawet do toalety. W tym celu zostały stworzone produkty tj. pieluchomajtki na nietrzymanie moczu i kału.

Pieluchomajtki dla dorosłych to doskonała propozycja produktów chłonnych z serii Seni na każdy rodzaj inkontynencji. Inkontynencja to inaczej nietrzymanie moczu lub kału. Inkontynencja może mieć różne podłoże chorobowe np. związane z nieprawidłowościami w układzie moczowy. Problem z nietrzymaniem moczu i kału bardzo często mają osoby, które z wielu przyczyn zostały unieruchomione np. przez wypadki samochodowe, nowotwory i inne choroby, które uniemożliwiają chodzenie i samodzielne korzystanie z toalety. W kolejnej podkategorii znajdą Państwo produkty Super Seni i Super Seni Plus.

Charakterystyka pieluchomajtek Seni

Czym charakteryzuje się poszczególny asortyment? Są to jedne z najbardziej chłonnych pieluchomajtek na rynku. Pieluchomajtki dla dorosłych Seni z sprawdzą się u osób obłożnie chorych leżących niemobilnych, na wózkach inwalidzkich oraz wszystkich osób mających problem z mobilnością, u których występuje problem inkontynencji.

Produkty Seni to doskonałe rozwiązanie dla obu stron, zarówno pacjentów jak i opiekunów. Ze względów higienicznych i szybkości zastosowania. Pieluchomajtki dla dorosłych to sprawdzony asortyment, który stosowany jest od lat i cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników. Seni pozwalają na wygodną aplikację i zdejmowanie, wszystko dzięki specjalistycznej konstrukcji, która powstała z myślą o pacjentach i opiekunach.

Irygator wilgotności w pieluchomajtkach

Pieluchy można wielokrotnie odpinać i zapinać, a po ich napełnieniu ściągnąć i wyrzucić. Co ciekawe w pieluchomajtkach zastosowana tzw. irygator wilgotności, który informuje o konieczności zmiany pieluchomajtek na nowe. To bardzo przydatna funkcja, szczególnie w przypadku osób chorych nie mówiących, dzięki temu każdy opiekun dostaje informacje aby przebrać pieluchę. Ten system pozwala również uniknąć niepotrzebnych podrażnień, otarć czy odleżyn, ponieważ chory nie leży w swoich nieczystościach. Pieluchomajtki niekiedy bywają alternatywą dla wcześniej stosowanych basenów i kaczek. Postaraliśmy się pogrupować asortyment medyczny na inkontynencję tak aby mogli Państwo znaleźć z łatwością interesujący was produkt z serii Seni.

Pieluchomajtki dla dorosłych na dzień i na noc

Niniejsza oferta obejmuje Super Seni i Seni plus. Pieluchomajtki dla dorosłych w kilku rozmiarach z przeznaczeniem na dzień i noc, znajdą Państwo tutaj pieluchy od rozmiaru XS do XL. Super Seni będą odpowiednie na dzień a Super Seni Plus na noc. Pieluchy przeznaczone są na duży i średni stopień inkontynencji. Ich podwójny wkład chłonny doskonale zabezpiecza pacjenta przed wyciekaniem. Najczęściej stosowane w opiece nad pacjentem niemobilnym, mogą być również używane przez osoby chodzące, również ćwiczące, ponieważ są bardzo wygodne podczas noszenia.

Produkty Seni zapewniają gwarancję skuteczności i komfort użytkowania. To wszystko, dzięki najwyższej jakości materiałów z, których zostały wytworzone. Bardzo ważną kwestią jest bezpieczeństwo, ponieważ pieluchomajtki mają bezpośrednią styczność ze skórą pacjenta. Dlatego nasze produkty pochodzą tylko i wyłącznie ze sprawdzonych źródeł potwierdzonych certyfikatami medycznymi.

Przejdź do góry