Strona główna » Opieka nad chorym » Baseny, bidety, kaczki, worki, miski

Przedmioty dla osób obłożnie chorych

Osoby trwale dotknięte chorobą, która w znacznym stopniu ogranicza sprawność fizyczną wymagają bardzo często opieki. Niekiedy jest to opieka ograniczająca się do podstawowych czynności, jednak czasami wymaga nawet pomocy w czynnościach fizjologicznych. Zarówno dla jednej jak i drugiej strony nie jest to łatwa sytuacja, ponieważ wymaga ingerencji w sferę intymną. Warto jednak zostawić wszystkie obawy i uczucie wstydu na bok, ponieważ choroba nie wybiera i może przydarzyć się każdemu. W tym dziale zgromadziliśmy dla Państwa przedmioty dla osób obłożnie chorych.

Artykuły pomocne dla osób starszych

Dla osób obłożnie chorych i starszych wymagających produktów pomagających w codziennej toalecie. Stworzyliśmy specjalną ofertę, która obejmuje bogaty asortyment między innymi takich produktów jak: niedrogie bidety, kaczki damskie i męskie, baseny sanitarne. Również posiadamy specjalistyczne produkty takie jak: wieszaki do worków na mocz, woreczki na mocz, gruszki do lewatywy, worki na wymioty, miski nerkowate – nerka jednorazowa.

Codzienne czynności toaletowe

Polecamy też bidety plastikowe, które stanowią doskonały asortyment higieniczny. Pomocne podczas codziennych czynności toaletowych, wygodny w podmywaniu, ponieważ jest przenośny i lekki. Posłuży również w podróży, szczególnie biwakowych. W naszej ofercie plastikowy bidet sanitarny do podmywania – na WC. Kolejnymi produktami, na które należy zwrócić uwagę są kaczki sanitarne. Dziś tradycyjną metalową kaczkę zastępują produkty plastikowe jak: plastikowa kaczka damska i męska oraz wygodne pojemnik na mocz tulipan. Taki asortyment pozwala na wygodę zarówno dla pacjenta jak i opiekuna. Dodatkowo plastik jest bardziej komfortowy niż metal w zestawieniu ze skórą człowieka, bez efektu zimna.

Plastikowe miski do przemywania twarzy

W czasie choroby przydatne bywają również miski nerkowate – nerka jednorazowa wykorzystywane wszechstronnie np. do przemywania twarzy. Również miski – wanienki do mycia włosów, łatwe w stosowaniu produkty, zapewniające utrzymanie włosów i skóry głowy w czystości nawet w bardzo ciężkich przypadkach chorobowych. Niezwykle przydatne mogą okazać się sprzęty do wykonywania lewatywy. Tutaj również postaraliśmy się wybrać wygodny i sprawdzony asortyment stosowany w wielu placówkach medycznych taki jak: gruszka do lewatywy z kanką – kanka odbytnicza oraz zestaw do lewatywy- wlewnik. Produkty, które mają służyć w codziennych czynnościach higienicznych i toaletowych powinny spełniać kilka warunków. Przede wszystkim powinny posiadać ergonomiczny kształt dopasowujący się do anatomicznej budowy człowieka oraz wymiary zarówno szerokość jak i waga powinny być optymalnie wyważone.

Najwyższej jakości asortyment dla obłożnie chorych

Dlatego do naszego skalpelu wybraliśmy asortyment wytworzonych ze specjalnych tworzyw umożliwiający komfortowe czyszczenie i dezynfekcję.
Nasz asortyment został pogrupowany w sposób tematyczny, aby ułatwić poszukiwanie Państwu potrzebnego produktu spełniającego indywidualne wymagania. Jednak cały czas pracujemy nad modernizacją działu, wprowadzając nowe produkty, aby zapewnić Państwu jeszcze wyższy poziom wygody i funkcjonalności w dobrej cenie. Zapraszamy również wszystkich klientów do zapoznania się z innymi kategoriami w dziale opieka nad chorym.

Przejdź do góry