Bielizna chłonna Tena

Produkty przeznaczone głównie na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim, średnim i ciężkim. Tena od lat tworzy asortyment higieniczno – pielęgnacyjny, który znajdą Państwo w naszym sklepie. Oprócz bielizny chłonnej – majtki chłonne mogą Państwo również zakupić wkładki dla kobiet i mężczyzn również przeznaczone na nietrzymanie moczu.

Pieluchomajtki Tena

Prezentowana przez nas bielizna chłonna – pieluchomajtki Tena to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na inkontynencję moczową.

Inkontynencja jest rodzajem nie trzymania moczu lub kału. Jest to schorzenie dotykające obu płci i może występować w każdym wieku. Najczęstszym powodem nietrzymania moczu są problemy w obrębie układu moczowego, mogą to być urazy bądź ostre zapalenia pęcherza, również przebyte choroby.  Niekiedy wady wrodzone powodują inkontynencję moczową, także kałową.

Pieluchomajtki Tena dla dorosłych

Produkty jakie chcielibyśmy Państwu zaprezentować to asortyment w postaci bielizny chłonnej – majtek. Jest to bielizna z grupy Tena Pants występująca w kilku wariantach rozmiarowych z przeznaczeniem na różny stopień inkontynencji. Od najmniejszego rozmiaru S do Xl. Tak duża gama rozmiarów pozwala na odpowiedni dobór bielizny niemal dla każdego bez względu na rodzaj sylwetki.

Również możliwy jest wybór produktów w zależności od stopnia zaawansowania poziomu nietrzymania moczu. Jeżeli potrzebują Państwo bielizny chłonnej na średnie i ciężkie nietrzymanie moczu to doskonale sprawdzą się Tena Pants Normal. Natomiast na stopień większy niż przeciętny średni i ciężki polecamy Tena Pants Plus. Obydwa produkty doskonale zabezpieczają przed inkontynencją moczową z tym, że Tena Pants Plus ma bardziej chłonny wkład niż Tena Normal, dlatego będzie doskonała dla osób o bardzo ciężkim stopniu inkontynencji.

Chłonność każdego z produktów została oznaczona w bardzo prosty sposób, a mianowicie za pomocą kropelek na opakowaniu. W bieliźnie Tena zastosowano wysokiej jakości wkład chłonny, który jeszcze skuteczniej pochłania wilgoć do wewnątrz zapewniając większy komfort. Tym samym zapobiega rozwojowi dodatkowych chorób i tworzeniu się odleżyn.

Dlaczego warto wybrać bieliznę chłonną?

Bielizna chłonna Tena równie została wyposażona w dodatek w postaci indykatora wilgoci, który bez potrzeby ściągania czy odchylania majtek informuje o konieczności wymiany na nową. System Odour Neutralizer odpowiada za neutralizację zapachów, które są pochłaniane do środka, dzięki temu redukują nieprzyjemny zapach amoniaku towarzyszący wydostawaniu się przy popuszczaniu moczu. Zwiększa to komfort użytkownika. Nieszeleszczący materiał w bieliźnie sprawia, że jest ona bardzo dyskretna pod ubraniem.

Majtki chłonne dla osób aktywnych

Majtki chłonne będą idealnym zabezpieczeniem w inkontynencji dla osób, które nie zamierzają rezygnować z aktywności fizycznej. Majtki chłonne – bielizna chłonna powstała głównie z myślą o osobach aktywnych zawodowo i fizycznie. Jednak bielizna Tena sprawdza się także dla osób mających problem z chodzeniem i tych na wózkach inwalidzkich. Majtki chłonne to produkty wysokiej jakości, które gwarantują skuteczność i doskonale chronią przed przeciekaniem. Również polecamy inne produkty Tena na nietrzymanie moczu np. wkładki urologiczne Tena dla kobiet i mężczyzn.

Przejdź do góry