• Brak w magazynie
  Bardzo dobre majtki chłonne Tena Pants to produkty przeznaczone na średni i duży poziom inkontynencji moczowej. Majtki dedykowane dla osób chodzących jak i również z ograniczoną mobilnością np. na wózkach czy leżących. Produkty tzw. unisex, które mogą stosować zarówno mężczyźni jak i również kobiety. Bielizna chłonna Tena posiada doskonałe właściwości chłonne zamykając wydzieliny wewnątrz, nie pozwalając przedostać im się na zewnątrz, dzięki temu użytkownik może przez dłuższy zachować suchość nawet podczas nacisku. Bielizna zawiera specjalny absorbent zapachu, który idealne neutralizuje nieprzyjemną woń podczas wydzielania się moczu zapewniając świeżość na dłużej. Majtki chłonne Tena Pants to jedne z najczęściej wybieranych produktów na nietrzymanie moczu w średnim i dużym stopniu inkontynencji. Dzięki specjalistycznej konstrukcji nie sprawiają trudności w aplikacji samodzielnie i przez opiekuna. Dodatkowym atutem jest delikatny niepodrażniający materiał z jakiego została wykonana bielizna, bardzo dobra również dla alergików.
 • Brak w magazynie
  Prezentujemy bardzo dobre majtki chłonne na inkontynencję moczową. Bielizna chłonna Tena Pants + polecana jest na większy niż przeciętny wyciek czyli duży stopień inkontynencji. Majtki posiadają podwójny wkład chłonny, który zdecydowanie lepiej zabezpiecza przed przeciekaniem, niż zwykła bielizna są również chłonniejsze, niż majtki chłonne Tena Pants Normal. Majtki Tena Pants + posiadają specjalistyczną konstrukcję, która doskonale dopasowuje się do męskiej jak i również damskiej budowy ciała. Bielizna polecana jest dla osób chodzących, leżących jak i również poruszających się na wózkach inwalidzkich. Specjalistyczna formuła pozwala na zachowanie suchości nawet podczas nacisku, zwłaszcza istotne dla osób leżących, które narażone są na powstawanie ran odleżynowych. Bielizna chłonna wyposażona w rozerwalne szwy, które ułatwiają ściąganie produktu po wypełnieniu. Dodatkowym atutem jest zastosowanie absorbentu pochłaniającego nieprzyjemny zapach, pozwalający zachować świeżość na dłużej. Majtki polecane w domowej opiece nad pacjentem oraz specjalistycznych jednostkach opiekuńczo - szpitalnych.
 • Brak w magazynie
  Majtki chłonne Tena Pants Normal w rozmiarze L polecane dla osób o obwodzie w pasie wynoszącym od 100 - 135 cm. Ten model bielizny chłonnej został przeznaczony na nietrzymanie moczu w średnim stopniu. Bielizna odpowiednia będzie dla osób chodzących, skorzystać z niej będą mogły również osoby leżące czy poruszające się na wózku inwalidzkim, w takim przypadku mogą potrzebować pomocy przy aplikacji i ściąganiu produktu. Majtki zostały wykonane  z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają skórze odpowiedni oddech oraz wygodę nie krępującą ruchu podczas chodzenia. Warto zwrócić uwagę na chłonny wkład pozwalający na zachowanie dłuższej suchości, niż w zwykłej bieliźnie przeznaczonej na średni stopnień inkontynencji moczowej. Bielizna chłonna Tena jest bardzo dyskretna i prawie niewidoczna pod ubraniem. Dodatkowym atutem jest zastosowanie absorbentu zapachu niwelującego nieprzyjemną woń podczas wydzielania się moczu. Majtki polecane są w opiece nad pacjentem w domu, szpitalu i innych placówkach opiekuńczych. Majtki chłonne Tena Pants Normal to nie tylko bielizna to komfort dla Ciebie i Twoich bliskich.
 • Brak w magazynie
  Tena Pants Plus to rodzaj bielizny chłonnej przeznaczonej na duży stopień inkontynencji moczowej tzw. nietrzymanie moczu. Majtki posiadają podwójny wkład chłonny z dodatkowymi zabezpieczaniami, co pozwala na jeszcze bardziej skuteczne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Dlatego ten model bielizny dedykowany jest wszystkim osobom z obfitym nietrzymaniem moczu. Bielizna dodatkowo została wyposażona w specjalistyczny system chłonący nieprzyjemną woń wydzielającą się wraz z moczem, co pozwala na większy komfort dla pacjenta i jego otoczenia. Atutem w tego rodzaju bieliźnie chłonnej jest delikatny materiał nie powodujący podrażnień na skórze, odpowiedni również dla alergików. Majtki  chłonne doskonale separują wydzieliny od skóry pozwalając na dłużej utrzymać ją w czystości, zapobiegają tym samym tworzeniu się ran odleżynowych. Tena Pants Plus to jedne z bardziej chłonnych produktów z przeznaczeniem na problem inkontynencji moczowej. Majtki na nie trzymanie moczu wyposażone zostały w rozerwalne szwy, które ułatwiają ściąganie bielizny samodzielnie jak i również przez opiekuna. W tej ofercie prezentujemy bieliznę w rozmiarze L, ten sam rodzaj majtek dostępny także w rozmiarach od S do XL.
 • Brak w magazynie
  Dla osób noszących niewielki rozmiar S wymagających zastosowania bielizny chłonnej mamy propozycję majtek chłonnych Tena Pants Plus. Jest to rodzaj bielizny chłonnej przeznaczonej na duży stopień inkontynencji czyli nietrzymania moczu. Majtki chłonne posiadają specjalistyczną formułę pozwalającą na wygodne zakładanie i ściąganie samodzielnie jak i również przez opiekuna. Majtki chłonne, dzięki zastosowaniu podwójnego wkładu chłonnego i dodatkowego zabezpieczenia przed przeciekaniem stanowią idealny materiał zabezpieczający. Wkład został rozłożony tak aby równomiernie chłonąć wydzielinę, w miejscach najbardziej wymagających posiada wzmocnioną strukturę. Dodatkowo bielizna na nietrzymanie moczu Tena posiada delikatny materiał, nie wywołujący podrażnień na skórze, może być stosowana przez alergików. Majtki wyposażone zostały w absorbent zapachu doskonale pochłaniający nieprzyjemną woń, która wydziela się podczas moczu. Bielizna chłonna  idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy kobiet i mężczyzn, dzięki temu z jednego produktu mogą korzystać z osoby różnej płci. Elastyczność materiału pozwala na swobodne poruszanie się pacjentowi nie ograniczając ruchu. System z rozerwalnymi szwami ułatwia ściąganie produktu.
 • Brak w magazynie
  Dla osób poszukujących bardzo chłonnej bielizny na nietrzymanie moczu w dużym rozmiarze mamy idealną propozycję w postaci majtek chłonnych Tena Pants Plus. To bielizna ochronna posiadająca podwójny wkład chłonny idealnie zabezpieczający przed przeciekaniem moczu, została przeznaczona na duży stopień inkontynencji. Duży rozmiar pozwala również na idealne dopasowanie dla osób o niestandardowym wymiarze w obwodzie pasa jak 120  - 160 cm. Dodatkowym atutem w bieliźnie Tena Pants jest zastosowanie absorbentu pochłaniającego nieprzyjemną woń towarzyszącą podczas wydzielania się moczu. Dzięki temu pacjent i jego otoczenie może czuć się bardziej komfortowo. Majtki chłonne posiadają delikatny materiał nie podrażniający skóry, polecane również dla alergików. W opakowaniu znajduje się 12 sztuk majtek chłonnych Tena Pants Plus w dużym rozmiarze XL. Są to bardzo dobre majtki chłonne w przystępnej cenie, warto zwrócić uwagę na fakt, iż bielizna Tena jest dużo bardziej chłonna niż zwykłe majtki chłonne dostępne na rynku, dzięki temu nie wymaga tak częstej zmiany co pozwala na ekonomiczne zużycie. Dodatkowo atutem jest wkład bardzo dobrze  oddzielający skórę od wydzielin nawet podczas nacisku.
 • Brak w magazynie
  Prezentujemy bardzo dobre majtki chłonne Tena Pants Normal, które zostały przeznaczone na średni stopień inkontynencji moczowej - nietrzymania moczu. Majtki polecane dla osób samodzielnie poruszających się, mogą także być stosowane przez osoby na wózku inwalidzkim czy leżące, w takim przypadku wymagają pomocy w aplikacji i ściąganiu przez opiekuna. Bielizna na średni poziom nietrzymania moczu zaprojektowana w taki sposób aby bardzo dobrze dopasować się do męskiej jak i również damskiej budowy ciała. Majtki wyposażone zostały w chłonny wkład pozwalający na zatrzymanie wydzielin wewnątrz bez przeciekania, nawet przy nacisku. Taki system chłonności jest bardzo wygodny zwłaszcza dla osób leżących przeciwdziała powstawaniu odleżyn. W tej ofercie majtki chłonne dostępne w dużym rozmiarze XL - przeznaczone dla osób mających większy rozmiar w pasie, niż standardowy od 120 do 160 cm. Posiadamy również te same i inne produkty w kilku rozmiarach o zróżnicowanym poziomie chłonności. Bielizna chłonna Tena Pants Normal pozwala na większy komfort niż zwykłe majtki chłonne.

Bielizna chłonna Tena

Produkty przeznaczone głównie na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim, średnim i ciężkim. Tena od lat tworzy asortyment higieniczno – pielęgnacyjny, który znajdą Państwo w naszym sklepie. Oprócz bielizny chłonnej – majtki chłonne mogą Państwo również zakupić wkładki dla kobiet i mężczyzn również przeznaczone na nietrzymanie moczu.

Pieluchomajtki Tena

Prezentowana przez nas bielizna chłonna – pieluchomajtki Tena to doskonałe rozwiązanie dla osób cierpiących na inkontynencję moczową.

Inkontynencja jest rodzajem nie trzymania moczu lub kału. Jest to schorzenie dotykające obu płci i może występować w każdym wieku. Najczęstszym powodem nietrzymania moczu są problemy w obrębie układu moczowego, mogą to być urazy bądź ostre zapalenia pęcherza, również przebyte choroby.  Niekiedy wady wrodzone powodują inkontynencję moczową, także kałową.

Pieluchomajtki Tena dla dorosłych

Produkty jakie chcielibyśmy Państwu zaprezentować to asortyment w postaci bielizny chłonnej – majtek. Jest to bielizna z grupy Tena Pants występująca w kilku wariantach rozmiarowych z przeznaczeniem na różny stopień inkontynencji. Od najmniejszego rozmiaru S do Xl. Tak duża gama rozmiarów pozwala na odpowiedni dobór bielizny niemal dla każdego bez względu na rodzaj sylwetki.

Również możliwy jest wybór produktów w zależności od stopnia zaawansowania poziomu nietrzymania moczu. Jeżeli potrzebują Państwo bielizny chłonnej na średnie i ciężkie nietrzymanie moczu to doskonale sprawdzą się Tena Pants Normal. Natomiast na stopień większy niż przeciętny średni i ciężki polecamy Tena Pants Plus. Obydwa produkty doskonale zabezpieczają przed inkontynencją moczową z tym, że Tena Pants Plus ma bardziej chłonny wkład niż Tena Normal, dlatego będzie doskonała dla osób o bardzo ciężkim stopniu inkontynencji.

Chłonność każdego z produktów została oznaczona w bardzo prosty sposób, a mianowicie za pomocą kropelek na opakowaniu. W bieliźnie Tena zastosowano wysokiej jakości wkład chłonny, który jeszcze skuteczniej pochłania wilgoć do wewnątrz zapewniając większy komfort. Tym samym zapobiega rozwojowi dodatkowych chorób i tworzeniu się odleżyn.

Dlaczego warto wybrać bieliznę chłonną?

Bielizna chłonna Tena równie została wyposażona w dodatek w postaci indykatora wilgoci, który bez potrzeby ściągania czy odchylania majtek informuje o konieczności wymiany na nową. System Odour Neutralizer odpowiada za neutralizację zapachów, które są pochłaniane do środka, dzięki temu redukują nieprzyjemny zapach amoniaku towarzyszący wydostawaniu się przy popuszczaniu moczu. Zwiększa to komfort użytkownika. Nieszeleszczący materiał w bieliźnie sprawia, że jest ona bardzo dyskretna pod ubraniem.

Majtki chłonne dla osób aktywnych

Majtki chłonne będą idealnym zabezpieczeniem w inkontynencji dla osób, które nie zamierzają rezygnować z aktywności fizycznej. Majtki chłonne – bielizna chłonna powstała głównie z myślą o osobach aktywnych zawodowo i fizycznie. Jednak bielizna Tena sprawdza się także dla osób mających problem z chodzeniem i tych na wózkach inwalidzkich. Majtki chłonne to produkty wysokiej jakości, które gwarantują skuteczność i doskonale chronią przed przeciekaniem. Również polecamy inne produkty Tena na nietrzymanie moczu np. wkładki urologiczne Tena dla kobiet i mężczyzn.

Go to Top