Pieluchy anatomiczne Seni

Pieluchy anatomiczne to specjalistyczne produkty na inkontynencję kałową i moczową. Zdecydowanie różnią się od zwykłych pieluch przede wszystkim anatomiczną budową, która w swobodny sposób pozwala na dopasowanie się do każdej sylwetki męskiej i damskiej.

Pieluchy anatomiczne stanowią bogaty asortyment naszego działu, specjalnie dla Państwa wybraliśmy asortyment najwyższej jakości jaki zapewnia wiodąca na rynku linia Seni. Pieluchy anatomiczne Seni zostały stworzone z myślą o osobach zmagających się z inkontynencją (nietrzymanie moczu i kału), aby zapewnić im najwyższy poziom ochrony. Anatomiczne pieluchy stanowią doskonałe zabezpieczenie dla osób na wózkach inwalidzkich, osób bardzo otyłych oraz tych trwale unieruchomionych.

Pieluchy Seni są przeznaczone głównie dla wszystkich, którzy wymagają produktu bardziej chłonnego niż zwykłe wkładki urologiczne. Ich anatomiczna budowa pozwala idealnie dopasowanie się do ciała. Pieluchy Seni pozwalają na łatwość wymiany zużytego produktu na nowy, dodatkowym atutem jest mocowanie pieluchy za pomocą majtek siatkowych. Które zapewniają doskonałą swobodę ruchu bez ograniczeń. Co ważne to kwestia dyskrecji pieluch, dzięki zastosowaniu białego, nieszeleszczącego laminatu. Pozwala to na doskonałe zabezpieczenie przed wydostawaniem się moczu i kału. Zapewniają bardzo szybką i pewną dystrybucję wilgoci.

W pieluchach zastosowano nowoczesny system w postaci indykatora wilgotności, który pozwala na określenie poziomu napełnienia pieluchy i informuje o konieczności jej wymiany na nową. To niezwykle istotna funkcja, która ma duże znaczenie w przypadku osób chorych nie chodzących i nie mówiących, pozwalająca opiekunowi na zmianę pieluchy w odpowiednim momencie. Niewątpliwie istotną zaletą w pieluchach Seni jest system pochłaniający nieprzyjemną woń, który pozwala na większy komfort dla pacjenta i jego środowiska. Pieluchy umożliwiają zakładanie ich zarówno na stojąco jak i na siedząco, dokładną instrukcję znajdą Państwo na opakowaniu.

Oferta pieluch anatomicznych

W naszej ofercie dostępne są między innymi takie produkty jak: San Seni Normal, San Seni Uni, San Seni Maxi oraz San Seni Plus. Pieluchy anatomiczne San Seni mogą Państwo zakupić po 10 lub po 30 sztuk w opakowaniu w zależności od indywidualnego zapotrzebowania. Na przykład San Seni Normal będą doskonałą propozycją dla osób ze średnimi problemami urologicznymi, podobnie jak San Seni Uni.

Z kolei San Seni Maxi i Plus sprawdzą się dla osób z ciężką postacią inkontynencji. Wszystkie pieluchy Seni są produktami przebadanymi klinicznie więc bezpiecznymi dla pacjenta. Ich poszczególne modele różnią się w zależności od stopnia inkontynencji, który zaznaczony jest na każdym produkcie.

Również posiadają inne cechy indywidualne, np. specjalistyczną formułę czy brak elementów lateksowych oraz kształt. Niemniej jednak wszystkie z nich są produktami wysokiej jakości zapewniającymi doskonałe zabezpieczenie przed moczem i kałem, niektóre pieluchomajtki posiadają dodatkowe zabezpieczenie przed przeciekaniem w postaci falban.

Nasz bogaty asortyment obejmuje różnorodne produkty przeznaczone na inkontynencję w różnym stopniu, np. wkładki urologiczne, podpaski, bieliznę chłonną, pieluchomajtki. Prosimy o zapoznanie się z ofertą naszego sklepu mamy nadzieję, ze prezentowana przez nas oferta pozwoli na zwiększenie komfortu i poprawę jakości życia w przypadku występowania inkontynencji.

Przejdź do góry