Strona główna » Inhalacje i tlenoterapia » Wentylacja oddechowa

Wentylacja oddechowa

Skuteczna wentylacja oddechowa konieczna jest najczęściej w celu ratowania życia. Do wykonania tej czynności niezbędne są podstawowe umiejętności. Wentylację oddechową ułatwiają również podstawowe urządzenia medyczne.

Maski i cewniki tlenowe

Pierwszą z podkategorii działu wentylacja oddechowa wypełniają różnego rodzaju maski i cewniki tlenowe. Znajdą tu Państwo między innymi wąsy tlenowe dla dzieci i dorosłych oraz różnego typu maski i dreny.

Maski anestetyczne, CPR i krtaniowe

W podkategorii maski anestetyczne, CPR i krtaniowe udostępniliśmy najlepsze na rynku medycznym rozwiązania, które wykorzystać może każdy, kto znajdzie się wymagającej tego sytuacji.

Rurki intubacyjne i ustno-gardłowe

Osoby, które udzielają pomocy medycznej zawodowo, z pewnością zainteresuje podkategoria, w której znajdują się rurki intubacyjne i ustno-gardłowe. Właśnie w niej udostępniliśmy najpotrzebniejsze i najlepsze naszym zdaniem rozwiązania.

Resuscytatory

Podkategoria resuscytatory stanowi optymalne uzupełnienie oferty sprzętu do wentylacji oddechowej. Właśnie w niej znajdą Państwo resuscytatory przydatne w nagłych sytuacjach życiowych.

Filtry antybakteryjne i łączniki do drenów

Filtry antybakteryjne i różnego typu łączniki to ostatnia z podkategorii działu wentylacja oddechowa. Tu również znajdują się najlepsze na rynku medycznym rozwiązania, których zakup po przystępnej cenie proponujemy.

Przejdź do góry