Wkładki urologiczne Tena

Wkładki urologiczne marki Tena to kolejna nasza propozycja na inkontynencję moczową. Inkontynencją nazywa się niekontrolowane wydalanie kału lub moczu. Wkładki urologiczne istnieją na rynku od lat jednak z czasem producent ulepsza swój asortyment wprowadzając kolejne produkty do obiegu. Dlatego, też do naszego sklepu wybieramy najlepszy i sprawdzony asortyment, który jest gwarancją najwyższej jakości i skuteczności.

Zapraszamy do naszego świata Tena, w którym znajdą Państwo oprócz bielizny chłonnej między innymi takie produkty jak: wkładki urologiczne dla mężczyzn i kobiet. Ponieważ nietrzymanie moczu to nie tylko problem jak się powszechnie przyjęło kobiet w ciąży i po porodzie. To przede wszystkim dolegliwość mężczyzn, która stanowi dla nich bardzo duży dyskomfort fizyczny również często psychiczny.

Zastosowanie wkładek urologicznych

Nietrzymanie moczu możne objawiać się w każdym wieku, niemniej jednak najwięcej osób w średnim i podeszłym wieku cierpi na tą przypadłość. Jak sobie z tym radzić i nie rezygnować z dotychczasowego funkcjonowania?

Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w odpowiednie produkty, a takimi niewątpliwie są wkładki urologiczne z przeznaczeniem na lekkie i średnie nietrzymanie moczu. Wkładki urologiczne jakie możemy Państwu polecić to między innymi te z serii Tena: Lady Ultra Mini, Lady Mini, Wings, Plus.

Również Tena Lady: Super, Extra, Maxi. Jest to propozycja dla Pań występująca w różnych rozmiarach i o zróżnicowanej chłonności. To wkładki zaprojektowane specjalnie dla kobiet, ich kształt pozwala na dokładne dopasowanie się do kobiecej budowy.

Występują one w kilku modelach, a każdy z nich jest przeznaczony na inny rodzaj inkontynencji moczowej jeżeli chodzi o chłonność. Dodatkowo chłonność została określona na opakowaniu, dzięki czemu łatwiej jest wybrać konkretny produkt. Wkładki stanowią doskonałą ochronę przed przeciekaniem, również są bardzo wygodne i dyskretne pod bielizną. Dodatkowo eliminują nieprzyjemną woń moczu dla zwiększenia komfortu.

Wkładki urologiczne dla mężczyzn

Z kolei dla mężczyzn wybraliśmy specjalistyczne wkładki urologiczne oznaczone poszczególnymi poziomami. Na przykładzie Tena Man Light – level 1, Medium – level 2, Super- level 3. To anatomicznie zaprojektowane wkładki, które doskonale dopasowują się do męskiej budowy. Co istotne to wkładki zapewniające idealne zabezpieczenie przed przeciekaniem. Pozwalają tym samym na prowadzenie normalnego trybu życia jak przed występowaniem inkontynencji.

Wygodne wkładki urologiczne męskie

Wkładki urologiczne dla mężczyzn zapewniają wygodę i odpowiednie mocowanie, które nie przemieszcza się podczas chodzenia i uprawiani sportu. Dla zwiększenia komfortu we wkładkach zastosowana materiały nieszeleszczące odznaczające się bardzo dużą dyskrecją. Tena Man to produkty, które powinny znaleźć się u każdego mężczyzny, który pomimo występowania inkontynencji nie chce rezygnować z dotychczasowej aktywności.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo duży wybór asortymentu przeznaczonego na inkontynencję w stopniu: lekki, średnim, ciężkim a nawet bardzo ciężkim. W tym celu zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty cenowej. Mamy nadzieję, iż wybór asortymentu w naszym sklepie pozwoli Państwu na dokonanie odpowiedniego zakupu i zadowolenia z jego zastosowania.

Przejdź do góry