Który materac przeciwodleżynowy wybrać?

Materace przeciwodleżynowe to wiele rozwiązań dostępnych na rynku medycznym. Dobry materac przeciwodleżynowy jest konieczny szczególnie wtedy, gdy jego użytkownikiem będzie osoba, która przez dłuższy czas będzie przebywała w pozycji leżącej.

Rynek medyczny oferuje wiele rodzai materacy przeciwodleżynowych. W naszej ofercie umieściliśmy tylko te, które nie kosztują wiele i nie odbiegają parametrami od najlepszych materacy na rynku.

Materace przeciwodleżynowe dla obłożnie chorych

Materace przeciwodleżynowe są doskonałą propozycją dla osób długotrwale unieruchomionych przebywających w łóżku. Które są narażone na występowanie ran na ciele nazywanych powszechnie odleżynami. Odleżyny niestety bywają bardzo bolesne i ciężko się goją, dla chorego jest to dodatkowy ból i dyskomfort. Mając na uwadze dobro pacjenta i to aby zapewnić mu najwyższy poziom komfortu, a przy tym skutecznie niwelować ból wybraliśmy materace przeciwodleżynowe najwyższej jakości.

Jeden z nich to materac pneumatyczny przeciwodleżynowy rurowy zmiennociśnieniowy AR-95O. Jest to wyjątkowy produkt ze specjalistycznie zaprojektowanymi komorami. Materac przeciw odleżynom w tym modelu posiada specjalną rurkową budowę, która umożliwia regularną i płynną wymianę powietrza pod ciałem pacjenta. Zapewniając zmianę nacisku ciała na poszczególne partie, uśmierzając tym samym ból i zapobiegając tworzeniu się nowych ran. Również istotna jest tutaj zmienna regulacja ciśnienia powietrza, którą można dopasować do indywidualnego zapotrzebowania.

Cena materacy przeciwodleżynowych

Rozpiętość cen tego typu produktów jest duża. Jako specjaliści z branży medycznej sprawdziliśmy wiele modeli materacy. Oferujemy materace przeciwodleżynowe, które gwarantują komfort dla użytkownika i których cena nie jest wygórowana.

Przejdź do góry