Seni Super Plus

Super Seni Plus jest nocnym odpowiednikiem pieluchomajtek Super Seni przeznaczonym na dzień. Pieluchomajtki dla dorosłych to produkty stosowane na nietrzymanie moczu i kału czyli inkontynencję.

Inkontynencja kałowa czy moczowa jest nieprzyjemnym schorzeniem, na które cierpi co raz więcej osób nie tylko w podeszłym wieku. Inkontynecja dotyka również osoby młodsze, a także te po różnego rodzaju wypadkach i chorobach. Jest to problem dotykający zarówno mężczyzn jak i kobiet.

Dlatego nasze produkty Super Seni Plus są przeznaczone dla płci męskiej i żeńskiej bez wyraźnego podziału. Super Seni Plus są pieluchomajtkami dla zastosowania na duży i bardzo duży stopień inkontynencji. Szczególnie polecany osobom, które mają problem z obfitością kału i moczu. Super Seni Plus powstały z myślą o wszystkich leżących niechodzących, obłożnie chorych i tych, u których występuje nietrzymanie moczu i kału w postaci ciężkiej i bardzo ciężkiej.

Idealne do zastosowania dla chorych w domach, szpitalach, jednostkach opiekuńczych typu hospicja, Domy Pomocy Społecznej itp. Super Seni Plus to pieluchomajtki odznaczające się bardzo dużą chłonnością. To wszystko, dzięki zastosowaniu podwójnego wkładu chłonnego, który jest jeszcze skuteczniejszy niż ten występujący w zwykłych pieluchomajtkach. Istotne jest również to, że pieluchomajtki Super Seni Plus nie zawierają w składzie elementów lateksowych to czyni je produktami bezpiecznymi dla wszystkich osób z wrażliwą skórą i tych uczulonych na lateks.

Oferta Super Seni Plus

Super Seni Plus są produktami bardzo prostymi w zastosowaniu. Ich łatwa aplikacja nie sprawia problemów przy wielokrotnym zakładaniu i ściąganiu, dzięki zastosowaniu elastycznych przylepców mocujących. Dodatkowo ich chłonność została wzbogacona o specjalistyczne falbany, które zapewniają jeszcze większą ochronę przed wyciekami, dużo skuteczniejsze niż zwykłe pieluchomajtki. Absorbent zapachu pozwala na niwelowanie nieprzyjemnej woni moczu i kału, co zmniejsza dyskomfort chorego. Dając większe uczucie świeżości poprzez zamknięcie zapachu wewnątrz pieluchomajtek.

Rozmiarówka Seni Super Plus

Super Seni Plus występują w kilku opcjach rozmiarowych. Pieluchomajtki na noc pozwalają na doskonałą suchość przez całą noc bez konieczności wymiany. Do wyboru mają Państwo bardzo małe pieluchomajtki Super Seni Plus Extra Small dla osób o niewielkim obwodzie, a mianowicie 40- 60 cm, trochę większe Small od 55-80 cm. Rozmiar o nazwie medium czyli średni pasujący na obwód o wymiarach 75 cm do 110 cm. Również większy Large 100-150 cm oraz Extra Large to największy rozmiar dla osób mających niestandardowy wymiar obwodu od 130 cm do 170 cm.

Dzięki tak dużej ofercie rozmiarowej na pewno każdy z Państwa dopasuje asortyment do własnych potrzeb. Pieluchomajtki to jeden z produktów z całej gamy asortymentu higienicznego, który posiadamy w naszym sklepie medycznym. Znajdą Państwo tutaj również inne produkty typu: pieluchy, pieluchomajtki dla dzieci i dorosłych, wkładki urologiczne itp. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia oferty i skorzystania z naszych atrakcyjnych cen.

Przejdź do góry