Seni

Seni to marka należąca do znanego polskiego producenta medycznego cenionego na całym świecie TZMO – Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Producent na swoim koncie ma asortyment pielęgnacyjno – higieniczny.

Pieluchomajtki pampersy dla dorosłych Seni

Nietrzymanie moczu nazywane również inkontynencją to problem dotyczący ludzi na całym świecie. Nie tylko kobiet ale również mężczyzn w średnim i starczym wieku. Zdajemy sobie sprawę, że inkontynencja kałowa czy moczowa to temat nie chętnie poruszany a dla wielu osób wręcz wstydliwy. Dlatego wychodzimy naprzeciw osobom zmagającym się z tą trudną jednak możliwą do zaakceptowania sytuacją, dzięki naszym produktom.

Pieluchomajtki pampersy dla dorosłych to doskonały wybór na tego typu problemu. Na rynku istnieje wiele produktów przeznaczonych na inkontynencję. Jednak my od lat jesteśmy wierni asortymentowi wiodących marek jak Seni i Tena. Ponieważ wieloletnia praktyka w dystrybucji wyrobów medycznych pozwoliła nam na wybór tylko najlepszego asortymentu spełniającego swoje przeznaczenie.

Pieluchomajtki Seni – sposób na nietrzymanie kału

W naszej ofercie w innych kategoriach również posiadamy produkty pielęgnacyjne Seni, prosimy o zapoznanie się z asortymentem w naszym sklepie. W tej kategorii skupiliśmy się tylko na produktach higienicznych, które mogą znaleźć Państwo w tym miejscu. Między innymi: pieluchomajtki, wkładki urologiczne, pieluchy anatomiczne, bielizna chłonna, wkłady chłonne,pieluchomajtki dla dzieci.

Pieluchomajtki Seni powstały w trosce o higienę i zapewnienie najwyższej jakości komfortu osobom których dotyczy problem zwany inkontynencja kału i moczu w mniejszym i większym stopniu. Pampersy dla dorosłych wyposażone w chłonny wkład pomagają utrzymać czystość na wysokim poziomie. Polecane są dla osób z ograniczoną mobilnością, leżących wymagających dodatkowej opieki. Ich kształt pozwala na dopasowanie zarówno dla płci męskiej jak i żeńskiej. A dodatkowo pieluchomajtki posiadają zróżnicowane rozmiary z różnym stopniem chłonności tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W dzień polecane pieluchy Super Seni a na noc pieluchomajtki Super Seni Plus. Nasza propozycja obejmuje również pieluchy anatomiczne charakteryzujące się specjalistyczną budową, która pozwala na dopasowanie się do każdej sylwetki męskiej i damskiej. Ten rodzaj produktów przeznaczony jest dla osób z nietrzymaniem moczu i kału w stopniu średnim, ciężkim oraz bardzo ciężką inkontynencją. Pomocne będą dla chorych, którzy nie mogą samodzielnie się poruszać, bardzo dobrze sprawdzą się dla osób na wózku inwalidzkim oraz wszystkich unieruchomionych przebywających długotrwale w łóżku.

Pieluchomajtki specjalistyczne

Nasza oferta przewiduje bogaty wachlarz asortymentu do wyboru: San Normal – na średnie nietrzymanie moczu San Uni – na wyższe niż średnie nietrzymanie moczu, San Maxi – ciężkie nietrzymanie moczu
oraz San Plus – przeznaczone na ciężkie i bardzo ciężkie nietrzymanie moczu.

Wkłady chłonne Seni V

Wkłady chłonne Seni V to kolejny produkt z serii ochronnych na inkontynencję kałową i moczową. Tutaj znajdą Państwo wkłady chłonne Seni Normal i Maxi. Wkłady Normal polecane dla osób z nietrzymaniem kału oraz wymagających cewnikowania. Ich konstrukcja zapewnia doskonałe dopasowanie się do każdej budowy. To produkty często wykorzystywane w szpitalach, jednostkach medyczno – opiekuńczych. Stanowią bardzo dobry materiał zabezpieczający przed wyciekaniem.

Również dostępne w rozmiarze Maxi – bardzo duże. Chłonna bielizna Seni Activ powstała z myślą o osobach aktywnych fizycznie i zawodowo, którzy zmagają się ze średnią inkontynencją. Bielizna chłonna pozwala na zachowanie dyskrecji i wykonywanie wszystkich czynności dając uczucie komfortu na dłużej. Bielizna chłonna jest dyskretna i nosi się ją pod ubraniem jak każdą inną bieliznę. Kolejnym atutem jest neutralizacja nieprzyjemnego zapachu. Produkt także dostępny w kilku rozmiarach.

Wkładki urologiczne Seni

Wkładki urologiczne, które również przeznaczone są na lekki stopień inkontynencji. To bardzo dobrej jakości asortyment ochronny przed przeciekaniem.

Pieluchomajtki dla dzieci Seni

Ostatnią propozycją z produktów Seni są pieluchomajtki dla dzieci. To bardzo dobre i delikatne pieluchy dla najmłodszych. Pieluchomajtki zapewniają komfort maluszkom podczas siedzenia, chodzenia i spania. Mamy nadzieję, że nasze produkty pozwolą Państwu ułatwić funkcjonowanie podczas inkontynencji.

Przejdź do góry