Strona główna » Ciśnieniomierze » Akcesoria do ciśnieniomierzy

Akcesoria do ciśnieniomierzy, czyli mankiety oraz gruszki (baloniki)

Dział ciśnieniomierze powstał, aby skupić w jednym miejscu najlepszy i najbardziej funkcjonalny sprzęt do pomiaru ciśnienia. Przede wszystkim chcieliśmy tutaj przybliżyć rodzaje występujących na rynku urządzeń do mierzenia ciśnienia i wyodrębnić ich główne zalety. Dla naszych klientów zawsze staramy wybrać się produkty wysokiej jakości za rozsądną cenę, aby każdy z Państwa mógł nabyć potrzebny dla siebie asortyment. W tym dziale mają państwo możliwość nabyć akcesoria do ciśnieniomierzy typu mankiety i baloniki (pompki).

Akcesoria do ciśnieniomierzy

Ciśnieniomierze jak wszystkie sprzęty mogą kiedyś wymagać wymiany pewnych części zamiennych lub dla wszechstronniejszego zastosowania zakupu dodatkowych elementów np. mankietów. Więc wyszliśmy z inicjatywą stworzenia kategorii „akcesoria do ciśnieniomierzy”. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby nasz asortyment był dopasowany do naszych sklepowych produktów. W dziale pod nazwą akcesoria do ciśnieniomierzy zamieściliśmy takie elementy jak: mankiety do ciśnieniomierzy jedno wężykowych i dwu wężykowych, mankiety w kilku rozmiarach między innymi duże mankiety w rozmiarze XL, nie często spotykane. Również w tej kategorii znajdą Państwo pompki – baloniki do ciśnieniomierzy wykorzystywane w aparatach manualnych i pół automatycznych.

Mankiety do ciśnieniomierzy

Mankiety do ciśnieniomierzy do nieodzowny element bez, którego nie mógłby odbyć się żaden pomiar ciśnienia. Mankiet wydaje się nie mieć większego znaczenia dla wielu osób, niestety jest to błędne myślenie. Ponieważ rękaw – mankiet powinien być solidnie wykonany, mieć mocne szwy, zapobiegające rozchodzeniu się materiału podczas pomiaru. Jest to niezwykle ważne w ciśnieniomierzach zegarowych, bo to przede wszystkim w nich można wymieniać mankiety. Większość ciśnieniomierzy elektronicznych posiada zintegrowany mankiet – rękaw z urządzeniem, jednak w niektórych modelach również można go wymienić tak, aby pasował dla większości osób w jednym domu. Przy wyborze odpowiedniego rękawa należy zwrócić uwagę na to, czy nasz ciśnieniomierz wyposażony został w mankiet z jednym wężykiem, czy może rękaw z dwoma wężykami. U nas mogą Państwo zakupić mankiet do ciśnieniomierza z jednym wężykiem w obwodzie (22-32) oraz rękaw w rozmiarze XXL. Również posiadamy mankiety do ciśnieniomierza z dwoma wężykami standardowych wymiarów:(22-32), a także duży rzadko spotykany mankiet w rozmiarze XXL dla osób o powiększonym obwodzie ramienia.

Wymienna pompka (balonik) do ciśnieniomierza

Jednym z elementów w ciśnieniomierzach zegarowych, który może ulec zniszczeniu, jest pompka. Za pomocą, której wtłaczamy powietrze do rękawa pomiarowego. Pompka – balonik do ciśnieniomierza to istotny element w urządzeniu manualnym, powinna być wykonana z wysokiej jakości materiału, tylko wtedy posłuży na dłużej. Taki balonik do ciśnieniomierza możemy zaoferować Państwu w niewielkiej cenie i bardzo dobrej jakości. To pompka z wytrzymałego tworzywa przeznaczony do ciśnieniomierzy mechanicznych. Ponadto wykazują się dużą odpornością na ściskanie w czasie pomiaru. Solidna pompka do ciśnieniomierza jest niezbędna przy wielokrotnych pomiarach dziennych np. w gabinetach lekarskich dla lekarzy internistów. Mamy nadzieję, że wybrany przez nas asortyment pomoże znaleźć Państwu wymagany element niezbędny do pomiaru i zaoszczędzi czas.

Przejdź do góry