Strona główna » Opatrunki specjalistyczne

Opatrunki specjalistyczne

Kategoria opatrunki specjalistyczne została stworzona z myślą każdym, kto potrzebuje precyzyjnie dobranego opatrunku. Znajdą w niej Państwo zarówno siatki opatrunkowe, jak i opatrunki hydrożelowe oraz okłady. W tej kategorii dostępne są również opaski i podkłady gipsowe.

Opatrunek w dobrej cenie

Pośród wielu produktów dostępnych na rynku medycznym znajdą w naszej ofercie znajdą Państwo tylko te, które doskonale znamy i jesteśmy przekonani co do ich skuteczności. Także dostępne w tej kategorii opatrunki specjalistyczne wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz przystępna cena.

Siatki opatrunkowe

Jedną z podgrup produktów kategorii opatrunki specjalistyczne stanowią siatki opatrunkowe. W tej podkategorii znajdą Państwo tylko najlepsze produkty w cenie od 5 zł.

Opatrunki hydrożelowe i okłady

Nie bez przyczyny w naszej ofercie znalazły się opatrunki hydrożelowe i okłady. Tego typu produkty doceniło wielu pacjentów. Mogą je Państwo kupić u nas w cenie od 3,5 zł.

Opaski i podkłady gipsowe

Ostatnia grupa produktów tego działu to opaski i podkłady gipsowe. Oferujemy je w różnych rozmiarach. Najtańsze produkty tego typu kosztują od 3,5 złotego.

Przejdź do góry