Wkładki urologiczne

Wkładki urologiczne to nie tylko jak powszechnie wiadomo wkładki przeznaczone dla kobiet. Również istnieją wkładki urologiczne dla mężczyzn. Wkładki są produktami przeznaczonymi dla osób wymagających zabezpieczenia w kropelkowym nietrzymaniu moczu w stopniu średnim i lekkim. Powstały dla osób zmagających się z tym problemem na co dzień aby ułatwić funkcjonowanie i nie rezygnować z aktywności zawodowej i fizycznej.

Oferta wkładek urologicznych

Nasza oferta obejmuje różnorodny asortyment produktów na inkontynencję w lekkim stopniu. Tutaj prezentujemy wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn znanej i cenionej na rynku firmy TZMO – Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych. Która, od lat tworzy serię produktów przeznaczonych do pielęgnacji i higieny w tym tych na inkontynencję o różnym przebiegu. Wkładki dla kobiet Seni Lady występują w kilku opcjach ze względu na rodzaj inkontynecji.

W naszej ofercie znajdą Państwo wkładki urologiczne dla kobiet m.in. Seni Lady Micro, Seni Lady Mini, Seni Lady Mini Plus, Seni Lady Normal, Seni Lady Extra, Seni Lady Super, Seni Lady Plus. Także wkładki urologiczne dla mężczyzn: Seni Man Extra, Seni Man Normal i Seni Man Plus. Wkładki urologiczne dla kobiet i mężczyzn różnią się konstrukcją, ze względu na występujące różnice w budowie sylwetki.

Nietrzymanie moczu u kobiet

Na lekki stopień nietrzymania moczu dla kobiet doskonale sprawdzą się Seni Lady Micro, ich wielkość nie odbiega od zwykłej podpaski. Jednak są produktami bardzo chłonnymi i co najważniejsze eliminują nieprzyjemną woń.

Z kolei na lekką jak i również średnią inkontynencję polecane są wkładki urologiczne Seni Lady Normal. Wkładki występują w kilku rozmiarach, które dostępne są na opakowaniu produktu.

Jakie wkładki urologiczne wybrać?

Przy wyborze wkładek należy brać pod uwagę rozmiar i rodzaj inkontynencji, ten najczęściej określony w postaci kropelek. Wkładki na inkontynencję dla kobiet mogą być również wykorzystywane podczas występowania miesiączki.

Wkładki dla mężczyzn

Wkładki dla mężczyzn Seni Man przeznaczone są również na lekki i średni stopień inkontynencji. Na lekką inkontynencję sprawdzą są Seni Man Normal,

Z kolei na średnią inkontynencję polecane są wkładki Seni Man Super. Przy wyborze również należy kierować się rozmiarem i stopniem chłonności. Wkładki Seni Man idealnie dopasowują się do męskiej budowy, o konstrukcji trójkąta. Przypominający kształtem ochraniacz na bokserki. Z systemem EDS zapewniającym szybszą i dokładniejszą dystrybucję wilgoci.

Dodatkowo męskie wkładki wyposażone w osłonki przed przeciekaniem stanowią jeszcze skuteczniejszą ochronę. Wkładki urologiczne męskie Seni zapewniają doskonałą chłonność, a przy tym dyskrecję. Polecane są dla wszystkich mężczyzn, którym kropelkowe nietrzymanie moczu sprawia problem w codziennym życiu.

Idealnie sprawdzają się podczas aktywności fizycznej, ponieważ dzięki specjalistycznemu mocowaniu nie przesuwają się i pozostają cały czas w tej samej pozycji. Nasz asortyment w sklepie medycznym obejmuje bogatą ofertę produktów na inkontynencję.

Przejdź do góry