Strona główna » Diagnostyka » Domowe testy i badania

Skuteczne testy diagnostyczne

Niniejszy dział zatytułowany diagnostyka poświęciliśmy medycznym produktom jakimi są testy diagnostyczne. Są to specjalistyczne testy medyczne, które w łatwy i szybki sposób wykonamy w domu. Jest to wygodna forma badań dla każdego z nas bez konieczności wizyty w laboratorium. Od lat w naszym medycznym sklepie dobieramy specjalistyczny asortyment, który ma na celu pomóc Państwu w różnych dolegliwościach bólowych, niepełnosprawnościach na stałe i chwilowych. Dlatego idąc o krok dalej chcielibyśmy zachęcić wszystkich do zwiększenia uwagi na swoje zdrowie i bliskich wykonując badania profilaktyczne.

Szybka wykrywalność chorób

Warto pamiętać, iż systematyczne wykonywanie badań i wykrycie choroby we wczesnym stadium pozwala na jej skuteczne leczenie. Jednak bardzo często ludzie lekceważą badania kontrolne a choroba rozwija się latami i niekiedy jest już za późno na jej skuteczne leczenie. Dlatego profilaktyka to jedna z najlepszych form dbania o zdrowie, dla siebie i całej rodziny. A test jest najlepszym prezentem jaki możemy podarować bliskim bo nie ma nic cenniejszego niż zdrowie. Domowe testy diagnostyczne kosztują niewiele ich ceny wahają się od kilku do kilkunastu złotych znacznie więcej wydamy na późniejsze leczenie. Co ważne to wykonanie takiego testu trwa od kilku sekund do kilku nastu minut z wynikiem. Dlatego dbanie o własne zdrowie nigdy nie było prostsze niż dzisiaj.

Testy wykrywające obecność bakterii

Testy diagnostyczne, które pozwolą wykryć nam różnego rodzaju jednostki chorobowe to np. testy na cholesterol, prostatę, na bakterię np. Helicobacter Pyroli, która może być niebezpieczna dla naszego zdrowia, test obecność krwi w kale. W ofercie posiadamy również test na badanie moczu jak wiadomo z badania moczu można wyczytać bardzo wiele nieprawidłowości, które mogą świadczyć o różnych jednostkach chorobowych. Ten rodzaj testu mogą wykonywać dorośli ale także dzieci jest to test na ogólne badanie moczu.

Testy diagnostyczne dla kobiet – infekcje intymne

Specjalnie dla kobiet stworzyliśmy kategorię badań domowych w postaci testów na infekcje intymne, warto pamięć, że nieleczone infekcje intymne mogą przerodzić się w późniejsze problemy w postaci nadżerek, guzów, torbieli, zmian nowotworowych itp., co w konsekwencji może zmniejszyć płodność. Bardzo pomocne dla kobiet planujących macierzyństwo będą testy owulacyjne i ciążowe, które także posiadamy w ofercie. Dla Pań, które są w okresie przekwitania polecamy test na menopauzę.

Wykrywanie narkotyków w organizmie za pomocą testów diagnostycznych

Nasz dział to nie tylko testy zdrowotne to również testy pozwalające wykryć różnego rodzaju używki w organizmie. Tutaj znajdą Państwo testy na obecność różnego rodzaju narkotyków, które powstały z myślą o dzieciach, nastolatkach czy osobach dorosłych mogących korzystać z tego rodzaju używek. Jest to również profilaktyka przeciwdziałające uzależnieniom. Testy pozwalają rodzicom, czy opiekunom wykonać szybkie badanie aby móc dowiedzieć się czy dziecko zażywało narkotyki. Niestety statystyki są nieubłagalne i z roku na roku przybywa osób uzależnionych w tym dzieci, dlatego bardzo ważna jest obserwacja zachowań i kontrola chociażby poprzez testy narkotykowe. Testy narkotykowe jakie posiadamy to testy na wykrycie amfetaminy, THC, także testy, które pozwalają jednocześnie wykryć kilka narkotyków na raz np. kokaina, amfetamina, morfina, heroina, haszysz, marihuana itp. Cały czas w trosce o zdrowie naszych klientów poszerzamy ofertę naszego sklepu o większą ilość produktów w tym domowych testów diagnostycznych.

Przejdź do góry