Strona główna » Pieluchomajtki, wkładki, pieluchy » Seni » Pieluchomajtki dla dzieci

Pieluchomajtki dla dzieci

Dzieci te najmniejsze i większe wymagają szczególnej troski jeżeli chodzi o higienę osobistą. Tutaj niewątpliwie ogromną rolę spełniają rodzice to właśnie do nich należy wybór odpowiedniego asortymentu, do którego należą również pieluchomajtki czy pampersy. Bezpieczeństwo i wygoda w tym wypadku powinna być na pierwszym miejscu.

Przy wyborze odpowiednich pieluchomajtek dla dzieci należy kierować się przede wszystkim dobrem dziecka. Bowiem źle dobrane pieluchy wykonane ze sztucznego, nieprzepuszczającego powietrza materiału, mogą poważnie zaszkodzić małym dzieciom. Często z powodu nieodpowiednio dobranej pieluchy mogą występować liczne: podrażnienia, alergie i odparzenia, co jest mało komfortowe dla maluszka. Dlatego troszcząc się o dzieci pamiętajmy żeby wybierać tylko i wyłącznie sprawdzone artykuły, najlepiej pochodzące z asortymentu medycznego tylko wtedy mamy gwarancję 100 % bezpieczeństwa.

Pieluchomajtki dla dzieci SENI – nasza oferta i cena

Nasza propozycja dla Państwa pociech obejmuje pieluchomajtki dla dzieci z serii Seni. Seni to seria specjalistycznych produktów medycznych do pielęgnacji i higieny osób chorych, starszych również dla dzieci. Jest to sprawdzony i przebadany klinicznie asortyment gwarantujący jakość na najwyższym poziomie.

Zastosowanie pieluchomajtek dla dzieci

Seni Kids to rodzaj pieluchomajtek dla dzieci przeznaczonych zarówno na inkontynencję moczową i kałową. Polecane są szczególnie dla dzieci, które już wyrosły ze zwykłych dziecięcych pieluszek, a wymagają jeszcze pewnego zabezpieczenia. Pieluchomajtki Seni Kids to komfort dla malucha zapewniający doskonałą swobodę ruchów, dzięki czemu nasza pociacha może się bawić się bez żadnych ograniczeń.

To wszystko poprzez zastosowanie delikatnego i komfortowego materiału w pieluchomajtkach. Posiadają one elastyczne ściągacze taliowe w tylnej części pieluchomajtek oraz super elastyczne rzepy. Pozwala to na możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania pieluchomajtek. Istotne jest to, że przylepce pomimo ciągłego odklejania i przyklejania nie tracą swoich właściwości mocujących.

Pieluchomajtki Seni Kids zostały wyposażone w bardzo chłonny wkład, co zapewnia doskonałe poczucie suchości i chroni przed przeciekaniem pieluchy. Produkty również zapewniają swobodne oddychanie skórze, dzięki temu skóra dziecka nie poci się i nie powstają na niej podrażnienia. Dodatkowo pieluchomajtki minimalizują ryzyko występowania reakcji alergicznych.

Rozmiary pieluchomajtek dla dzieci

Pieluchomajtki Seni występują w dwóch wariantach: Seni Kids Junior i Seni Kids Extra. Seni Kids Junior polecane są dla małych dzieci, dla których najmniejsze rozmiary pieluchomajtek Super Seni są zbyt duże. Z kolei Seni Kids Junior Extra dla wszystkich dzieci dla, których tradycyjne pieluchy są zbyt małe a jeszcze potrzebują pieluchowania. Obydwa rodzaje pieluchomajtek są przeznaczone dla dziewczynek i chłopców.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór innych produktów dla dzieci i mam nie tylko na inkontynencję. Zapraszamy do naszego działu stworzonego specjalnie dla rodziców zatytułowanego „Rodzic i dziecko”, mamy nadzieję, że nasz skrupulatnie dobrany asortyment powoli Państwu ułatwić opiekę nad swoimi pociechami, zapewniając wygodę dla obu stron.

Przejdź do góry