Strona główna » Inhalacje i tlenoterapia » Koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu

Koncentratory tlenu to urządzenia, których zadaniem jest dostarczanie do organizmu tlenu. Dobry koncentrator tlenu to podstawowy sprzęt, który wykorzystywany jest do wykonania tlenoterapii domowej lub stacjonarnej.

Stacjonarny koncentrator tlenu

Stacjonarny koncentrator tlenu OLV-5 to wydajne urządzenie, którego zakup powinien rozważyć zarówno właściciel placówki medycznej, wypożyczalni sprzętu medycznego, jak i użytkownik indywidualny.

Mobilny koncentrator tlenu

Mobilny koncentrator tlenu Oterapia OLV-B1 to urządzenie dedykowane użytkownikom indywidualnym. Nie ma jednak przeszkód, by taki koncentrator tlenu znajdował się na wyposażeniu punktu medycznego lub wypożyczalni sprzętu.

Nawilżacze – butelki do koncentratorów tlenu

Nawilżacze, czy też po prostu butelki do koncentratorów tlenów to podstawowe akcesorium, którego zakup warto rozważyć szczególnie wtedy, gdy urządzenie ma pracować w sposób ciągły.

Dostępne w naszej ofercie koncentratory tlenu Oterapia OLV-5 i OLV-B1 to jedne z najlepszych na rynku urządzeń w przystępnej cenie. Obarczone 24-miesięczną gwarancją koncentratory tlenu, wysyłamy w ciągu 48 godzin. Każdego, kto chce uzyskać więcej informacji na temat tego typu urządzeń, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu za pośrednictwem dostępnego w naszym sklepie internetowym formularza lub telefonicznie.