Strona główna » Podkłady i prześcieradła » Podkłady jednorazowe

Podkłady jednorazowe

W kategorii podkłady jednorazowe zmieściliśmy takie produkty jak: podkłady higieniczne jednorazowe Abena i Seni. Abena i Seni to marki, z którymi współpracujemy od dawna wiedząc, że ich asortyment jest bezpiecznym i certyfikowanym wyrobem medycznym. Mamy również podkłady higieniczne w rolce i podkłady foliowe na materac. Tanie podkłady jednorazowe to alternatywa dla dawniej stosowanych tradycyjnych prześcieradeł materiałowych wielokrotnego zastosowania.

Zastosowanie podkładów higienicznych

Materiały, które wykorzystywało się wcześniej w celach higienicznych wymagały codziennego prania i nie zapewniały takiej higieny jak podkłady jednorazowe. Jednorazowość produktu jest bezpieczna chroniąc pacjenta przed bakteriami i niebezpiecznym materiałem skażonym. Podkłady jednorazowe pomagają w utrzymaniu odpowiedniej czystości w szpitalach i domowych warunkach. Podkłady posiadają wszechstronne zastosowanie.

Służą do zabezpieczania łóżek, kozetek, wózków inwalidzkich przed wydzielinami typu mocz, kał czy krew itp. Nasze podkłady występują w kilku rozmiarach, można dobrać je ze względu na zastosowanie i potrzebny rozmiar np. podkłady higieniczne jednorazowe pojedyncze – Abena oraz podkłady higieniczne Seni Soft w komplecie 30 sztuk. Podkłady mogą być pomocne w przypadku kiedy posiadamy małe zwierzęta w domu koty czy psy. Często wykorzystywane w nauce naszych pupili do sikania. Wówczas ich przeznaczenie określane jest jako podkłady jednorazowe dla psa lub innego zwierzęcia. Nie zostały one opracowane w tym celu, ich głównym przeznaczeniem jest dbanie o higienę placówek medycznych, jednak podobno doskonale sprawdzają się również w tej roli.

Oferta podkładów higienicznych

Posiadamy również wygodne podkłady w rolce w bardzo dobrej cenie. Rolkowe podkłady wygodne w przechowywaniu i codziennym stosowaniu. Podkałdy jednorazowe są wykonane z przepuszczalnego materiału. Miękka włóknina zapewnia wygodę i wentylacje podczas leżenia, dodatkowo chronią przed powstawaniem odleżyn.

Podkłady jednorazowe foliowe na materac to doskonałe zabezpieczenie łóżek domowych i szpitalnych dla chorych pacjentów nie mogących się samodzielnie poruszać. Przydatne również dla dzieci podczas tak zwanego moczenia nocnego się, często występującego u dzieci. W tej kategorii polecamy także podkładki higieniczne na sedes Toiletki.

Toiletka to wygoda i komfort dla dzieci i dorosłych. Pomocne także w warunkach gdzie wymagane jest korzystanie z toalet publicznych np. podczas podróży samochodem, pociągiem. Podkładki higieniczne zapewniają ochronę przed bakteriami i drobnoustrojami, ich stosowanie jest szczególnie ważne w przypadku dzieci i osób chorych.

Jednorazowe podkłady higieniczne

Podkładki higieniczne wykonane z papierowej bibułki, którą po wykorzystaniu można spłukać w toalecie. Toiletki higieniczne jednorazowe to przyjazne dla środowiska produkty ulegające biodegradacji. Nasz asortyment to wysokiej jakości produkt ochronny przeznaczony do wszechstronnego zastosowania.

Wierzymy, że stworzona przez nas oferta pozwoli Państwu zapewnić wysoki standard ochrony zarówno w domu jak i w szpitalu. Posiadamy jedynie produkty od sprawdzonych dostawców, które są określane mianem wyrobów medycznych. Oferta niniejszego asortymentu został również zróżnicowana cenowo aby zapewnić Państwu ochronę w dobrej cenie.

Przejdź do góry