TENA

Tena obok Seni to jedna z wiodących marek na rynku posiadająca produkty higieniczne przeznaczone na inkontynencję. 50 letnie doświadczenie producenta pozwoliło na stworzenie produktów najwyższej jakości dla osób zmagających się z nietrzymaniem moczu.

Ten producent zapewnia zapewnia bogaty wybór asortymentu na inkontynencję. W naszych zasobach znajdą Państwo takie produkty jak: bielizna chłonna – majtki chłonne Tena oraz wkładki urologiczne Tena dla kobiet i mężczyzn.

Pieluchomajtki Tena

Majtki chłonne – pieluchomajtki występują w kilku rozmiarach dlatego też każdy z Państwa bez względu na wiek i wagę dopasuje produkt do własnych potrzeb. Bielizna chłonna przeznaczona jest na każdy rodzaj inkontynencji od mniejszego do bardzo dużego np. Tena Pants Plus, która posiada bardzo chłonny wkład.

Majtki zostały zaprojektowane tak aby mogły stosować je kobiety jak i również mężczyźni. Ich struktura pozwala na dopasowanie się do każdego rodzaju budowy anatomicznej. Bielizna chłonna to wygodne rozwiązanie dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się, leżących oraz poruszających się na wózkach. Majtki chłonne pozwalają skutecznie zabezpieczyć przed wyciekaniem. Zapewniając większy komfort i wygodę w dzień i w nocy.

Producent wyszedł o krok dalej umieszczając w pieluchomajtkach absorbent zapachu. Absorbent pochłania nieprzyjemny zapach zamykając go wewnątrz wkładu chłonnego. Nowoczesne chłonne produkty marki Teny posiadają innowacyjną technologię FeelDry, która zapewnia odizolowanie wszelkich wydzielin, dzięki temu skóra pozostaje sucha, minimalizuje to również występowanie odleżyn u osób leżących.  Dodatkowo producent pozwala na jeszcze szybsze ubieranie i ściąganie majtek to wszystko poprzez zastosowanie rozerwalnych bocznych szwów.

Wkładki urologiczne Teny

Innymi produktami chłonnymi na inkontynencję możemy polecić Państwu wkładki urologiczne występujące w dwóch wersjach; Tena Lady – dla kobiet i Tena Men dla mężczyzn. Wkładki dla kobiet to znane produkty higieniczne zaprojektowane dla Pań, aby móc zapewnić im skuteczną ochronę podczas lekkiego i średniego nietrzymania moczu.

Linia Lady posiada bogaty asortyment, do których należą między innymi wkładki Tena Lady Ultra Mini, Lady Mini Wings – ze skrzydełkami. Tena Lady Mini Plus na większy rodzaj inkontynencji. Również znajdą Państwo wkładki urologiczne Lady Super i Lady Extra, każde z nich posiadają inny rodzaj chłonności, który widoczny jest na produkcie.

Wkładki dla mężczyzn to nowoczesne produkty z przeznaczeniem dla mężczyzn. Mężczyźni wbrew pozorom częściej niż kobiety cierpią na problemy urologiczne w tym nietrzymanie moczu. Na schorzenie cierpi gro osób starszych jednak coraz częściej dotyka ono mężczyzn w średnim wieku. Dla mężczyzn problem wydaję się być bardziej dotkliwy niż dla kobiet. I tutaj doskonale spisują się produkty, które tworzą linię dla mężczyzn.

Wkładki urologiczne dla mężczyzn o specjalistycznej konstrukcji dopasowującej się do męskiej budowy to propozycja dla każdego mężczyzny. Wkładki zapewniają doskonałe poczucie komfortu, dając pewność świeżości.

Podpaski dla mężczyzn na nietrzymanie moczu

Podpaski dla mężczyzn przeznaczone na nietrzymanie moczu w stopniu mniejszym, średnim i większym ich chłonność również dostępna na opakowaniu w postaci kropel. Wkładki urologiczne bardzo dobrze dopasowują się do męskiej bielizny, są dyskretne i nie powodują dyskomfortu podczas chodzenia czy uprawiania dyscyplin sportowych.

Męskie wkładki urologiczne wyposażone podobnie jak damskie w system Odour Control, który niweluje nieprzyjemny zapach, zapewniając świeżość przez cały dzień. Niewielkie wkładki można mieć zawsze pod ręką. Proponowane przez nas wkładki to Tena Men Light Level 1, Tena Men Medium Level 2 oraz wkładki Tena Super Level 3.

Pozostały asortyment

Również polecamy produkty marki Seni w tym samym dziale na mniejszą i większą inkontynencję. Wierzymy, ze wybór naszych produktów pozwoli Państwu zapewnić wyższy komfort świeżości na co dzień i w nocy.

Przejdź do góry