Strona główna » Dezynfekcja i ochrona » Fartuchy, czepki, maski chirurgiczne

Fartuchy, czepki, maski chirurgiczne wysokiej jakości

Fartuchy, czepki, maski chirurgiczne należą do odzieży ochronnej najczęściej stosowanej w medycynie w czynnościach zabiegowych. Medyczna odzież, w której personel spędza długie godziny na salach operacyjnych powinna zapewniać komfort i wygodę. Dlatego ważne jest aby materiał, z którego wytworzona jest odzież miał właściwości chroniące przez materiałem zakaźnym oraz w przypadku czepków i fartuchów zapewniał regularny przepływ powietrza.

Fartuch chirurgiczny nie tylko dla profesjonalistów

Postanowiliśmy wybrać produkty spełniające takowe warunki. Jedną z naszych propozycji jest fartuch chirurgiczny jałowy przeznaczony dla profesjonalnego środowiska chirurgicznego. Fartuch polecany jest w długich zabiegach i operacjach z dużą ilością płynów. Wykonany został z włókniny polipropylenowej i barierowego chłonnego laminatu w części krytycznej.

Fartuch chirurgiczny w tym modelu zapewnia doskonalą termoregulację, istotna podczas długotrwałych zabiegów, które niekiedy trwają po kilkanaście godzin. Również wyposażony w rękawy typu reglan z materiału poliestyrowego, z założeniem typu book – folded. Posiadamy również fartuch chirurgiczny niejałowy.

Chirurgiczne czepki lekarskie

W tej kategorii również mamy czepki chirurgiczne lekarskie jałowe. Czepki chirurgiczne są jednym z elementów ochronnej odzieży z przeznaczeniem na głowę. Wykorzystywane są przez chirurgów podczas wykonywania zabiegów, chronią zarówno pacjent jak i chirurga. Czepki chirurgiczne również mogą być stosowane przez personel pielęgniarski.

Wykorzystywane także w pracy z żywnością w fabrykach produkujących żywność, w gastronomii np. na stoiskach mięsnych oraz w innych miejscach gdzie wymagane jest stosowanie ochronnej odzieży. Dla pielęgniarek polecamy typowo specjalistyczne czepki pielęgniarskie.

Niejałowe czepki pielęgniarskie to propozycja dla wszystkich pań ceniących sobie komfort podczas codziennej pracy. Czepek dla pielęgniarek wyposażony został w wygodną bez uciskową gumkę. Czepki dla pielęgniarek, które wybraliśmy do naszej oferty to sprawdzone produkty niejałowe w komplecie 100 sztuk. Czepki przeznaczone są do jednorazowego użytku. Produkty charakteryzują się dużą wytrzymałością i odpornością na rozerwania.

Maski lekarskie – chirurgiczne

W tym dziale również zamieściliśmy produkty takie jak maski lekarskie – chirurgiczne. Można zakupić maski chirurgiczne pojedynczo lub w zestawie 50 sztuk. Maska lekarska, która jest propozycją naszego asortymentu medycznego. Maska chirurgiczna wykorzystywana jest głównie przez personel medyczny między innymi pielęgniarki, ratowników medycznych.

Maski lekarskie stosowane również podczas zabiegów chirurgicznych na oddziałach zakaźnych. Mogą być przydatne również w apteczkach samochodowych, podczas wypadków mogą być znaczące w akcji ratunkowej. Zapewniają swobodę w oddychaniu poprzez dopasowanie się do każdej krzywizny twarzy. Nasze maski chirurgiczne to hipoalergiczne produkty medyczne, bezpieczne dla alergików zapewniające doskonała filtrację powietrza.

Jednorazowe obuwie ochronne – szpitalne

Ponadto polecamy również ochronne obuwie stosowane w miejscach wymagających zabezpieczenia przed przenoszeniem zarazków z zewnątrz. Jednorazowe obuwie ochronne doskonale chroni przed przenikaniem płynów zarówno z obuwia jak do obuwia użytkownika.

Specjalnie dla Państwa ochraniacze na buty w bardzo dobrej ofercie. Wybór produktów ochronnych stanowiących ofertę naszego sklepu medycznego spełnia normy medyczne. Ponadto nasze produkty są certyfikowanymi wyrobami. Nasz dział jest cały czas uzupełniany o nowszy asortyment ochronny, tak aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości spełniające swoje zadanie.

Przejdź do góry