Seni Super

Pieluchomajtki z serii Super Seni to klasyczne pieluchy z najwyższą gwarancją jakości. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych od lat tworzą asortyment medyczny opatrunkowy, również pielęgnacyjny i higieniczny stosowany w opiece nad chorymi w warunkach domowych i profesjonalnych jednostkach medycznych. Seni Super to kolejna ich doskonała seria produktów higienicznych.

Oferta pieluchomajtek Seni Super

W tej ofercie proponujemy Państwu pieluchomajtki Super Seni dla osób mających problem z inkontynencją.

Czym jest inkontynencja? Dla wielu osób ten termin jest nieznany i niestosowany na co dzień. Inkontynencja to potocznie mówiąc nietrzymanie moczu lub kału. Inkontynencja występuje w kilku stopniach, może być niewielka tzw. kropelkowe nietrzymanie moczu, również średnia, ciężka i bardzo ciężka.

Seni plus, które prezentujemy to pieluchomajtki polecane na zastosowanie dzienne dla osób z ciężką i bardzo ciężką inkontynencją. Pieluchomajtki Super Seni odznaczają się niezwykłą chłonnością to wszystko poprzez zastosowanie specjalistycznego wkładu chłonnego w produkcie, który pochłania jeszcze więcej wydzielin niż zwykłe pieluchomajtki. Można nosić je bez obaw, że coś przeciekną, ponieważ dodatkowo wyposażone zostały w wewnętrzne falbany zabezpieczające. Warto zwrócić uwagę na pochłaniacz zapachu, który dodatkowo zmniejsza dyskomfort często towarzyszący nieprzyjemnej woni moczu i kału. Przy wyborze również należy kierową się tym czy pieluchomajtki sprawiają trudność w aplikacji czy nie. Ponieważ istnieje bardzo dużo produktów w postaci pieluchomajtek, które niestety tworzą problem podczas ściągania i zakładania chorej osobie i opiekunowi.

Anatomiczne pieluchomajtki w różnych rozmiarach

Nasze pieluchomajtki to asortyment posiadający anatomiczną budowę z łatwym systemem aplikacji, co niezwykle istotne dla pacjenta. Ponadto pieluchomajtki Super Seni stanowią bardzo dobrą wentylację zapobiegającą poceniu się w okolicach intymnych dając odpowiedni komfort choremu zapobiegając również powstawaniu ran i podrażnień. Wybrane przez nas produkty na inkontynencje występują w kilku wariantach rozmiarowych. Dzięki temu mają Państwo możliwość indywidualnego dopasowania. Istotne przy wyborze konkretnego rozmiaru jest ściągnięcie wymiarów obwodu i tym samym dopasowanie go z tabeli poniżej.

Rozmiarówka Super Seni

Super Seni jako jedna z nielicznych oferuje bardzo małe i bardzo duże rozmiary. Na przykład XS Extra Small o obwodzie 40-60 nie często spotykana opcja w pieluchomajtkach, podobnie jak XL-Extra Large 130-170 dla wszystkich, którzy potrzebują bardzo dużego rozmiaru pieluchomajtek. Super Seni dostępne również w rozmiarze Small o obwodzie 55-80 cm, Medium dla 75-110 cm oraz Large od 100 do 150 cm.

Znajdą Państwo produkty w opakowaniu zawierającym 10 sztuk asortymentu oraz 30 sztuk. Super Seni stanowią doskonałe produkty chłonne, warto zaznajomić się z naszą ofertą. Ponieważ tutaj znajdą Państwo różnorodny asortyment medyczny. W naszej ofercie także Super Seni Plus z przeznaczeniem na noc. To również bardzo chłonne produkty na ciężkie i bardzo ciężkie nietrzymanie moczu i kału.

Przejdź do góry