Komory inhalacyjne

W tym dziale umieściliśmy asortyment medyczny w postaci tub inhalacyjnych. Komory do inhalacji inaczej nazywane jako tuby inhalacyjne również można je spotkać pod nazwą spejsery. Są to specjalistyczne produkty, które pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie leków przeznaczonych do zastosowania z inhalatorami ciśnieniowymi. Tuby zapewniają efektywniejsze wykorzystanie leków niż stosowanie samych inhalatorów ciśnieniowych czy proszkowych. Tuby do inhalowania są polecane zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Co istotne to tuby można stosować już dla niemowląt i noworodków od 0 do 18 miesiąca życia oraz starszych dzieci. Komory polecane są dla dzieci, ponieważ nie potrafią one samodzielnie skoordynować wdechu z wziewem a tuba w znacznym stopniu im to ułatwia. Również z tego samego względu odpowiednie będą dla osób, które mają problemy z jednoczesnym wdechem i wziewem, także dla osób w podeszłym wieku. Tuby inhalacyjne zapewniają lepszą podaż leku wykorzystując go do końca. Oprócz oszczędności leków tuba pozwala zapobiegać różnego rodzaju chrypkom, grzybicom, pleśniawkom i innym podrażnieniom jamy ustnej, które często występują przy zastosowaniu inhalatorów proszkowych i ciśnieniowych. Komory inhalacyjne polecane są w wielu chorobach układu oddechowego, najczęściej stosowane przy astmie, mukowiscydozie, POCHP i w wielu innych.

Tuby inhalacyjne Aerochamber Plus Flow oraz komory do inhalowania Rossmax

W naszym dziale posiadamy szeroki wybór tub inhalacyjnych przeznaczonych dla dzieci i osób dorosłych w różnym wieku. Dla lepszej identyfikacji tuby zostały oznaczone kolorystycznie. W tym dziale znajdą Państwo tuby Rossmax i Aerochamber. Tuby do inhalowania Rossmax posiadają kolorystyczne oznaczenia, które pomogą nam odróżnić tubę dla dorosłych od tuby dla dzieci. Komora inhalacyjna w kolorze żółty przeznaczona jest dla dzieci od 0 – 18 miesiąca życia to tuba skierowana dla niemowlaków i noworodków. Z kolei tuba w kolorze żółtym dedykowana jest dla dzieci od 1 do 5 roku życia. Tuby Rossmax oprócz w modelu z maskami są również dostępne z ustnikiem. Komora z ustnikiem to tuba w kolorze zielonym, która została przeznaczona dla dzieci już od 5 roku życia. Tuby Rossmax to bardzo dobre komory inhalacyjne od sprawdzonego szwajcarskiego producenta.

W tym dziale znajdą Państwo również inne tuby inhalacyjne popularne Aerochambery także identyfikowane kolorystycznie. Są to komory inhalacyjne Aerochamber Plus Flov, które podobnie jak tuby Rossmax powstały z bezpiecznych materiałów nie zawierających ftalanów, bisfenolu i innych toksycznych dodatków. Komora została wyposażona w specjalistyczny zawór wydechowy EZ Flow, który działa jednokierunkowo aktywując się tylko przez wdech, zapobiega to stracie leku. Tuba inhalacyjna posiada również uniwersalny otwór do którego pasują wszystkie końcówki leków MDI dostępne na naszym rynku.
Kolor fioletowy przeznaczony został dla dzieci od 5 lat z kolei niebieski dla nastolatków i osób dorosłych. Tuba inhalacyjna z pomarańczowymi elementami dedykowana została dla najmłodszych pacjentów.

Tuby inhalacyjne z ustnikiem Aerochamber 

Dla osób, które wolą ustniki zamiast masek posiadamy w ofercie również komory inhalacyjne w dwóch kolorach mające ustnik. Niebieska została przeznaczona dla osób dorosłych z kolei zielona dla dzieci od 5 lat. Tuby z ustnikiem są bardzo wygodne będą odpowiednie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą stosować maseczek. Tuby powstały z bezpiecznego tworzywa, które nie zawiera szkodliwych i toksycznych składników, dzięki temu bezpieczne są już do zastosowania dla dzieci od najmłodszych lat. Tuby z ustnikiem dedykowane są dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą stosować masek inhalacyjnych. Aby dowiedzieć się więcej o każdym z produktów zapraszany do obejrzenia oferty naszego asortymentu.

Przejdź do góry