• Komora inhalacyjna z ustnikiem – Rossmax

    52,28 
    Komora inhalacyjna dla dzieci i dorosłych od szwajcarskiej firmy Rossmax to sprawdzony i skuteczny asortyment medyczny. Komora jest specjalistycznym produktem medycznym stosownym wraz z inhalatorami typu MDI. Jej zastosowanie pozwala przyspieszyć i wzmocnić efekt leczniczy. Model prezentowanej komory inhalacyjnej może być stosowany już u dzieci od 5 roku życia. Komory inhalacyjne zapewniają wygodę w inhalowaniu u dzieci i dorosłych, polecane także dla osób w podeszłym wieku, ułatwiają wzięcie odpowiedniego wdechu, pozwalającego na dokładaną aplikację leku. Co istotne to ograniczają straty leku, tym samym zapewniając większą oszczędność. Tuba inhalacyjna z ustnikiem posiada przezroczystą strukturę, dzięki której można monitorować przebieg inhalacji. Komora inhalacyjna w dużym stopniu ogranicza powstawanie chrypki, grzybic i innych schorzeń w jamie ustnej. Produkt łatwy w utrzymaniu czystości.
  • Prezentujemy dobrej jakości komorę inhalacyjną z maską od firmy Rossmax. Jest to tuba przeznaczona do inhalacji dla dzieci od od 0 - 18 miesiąca życia - niemowlaków i noworodków. Komora inhalacyjna to pomocniczy asortyment medyczny, który przeznaczony jest do zastosowania wraz z inhalatorami medycznymi MDI, przepisywanymi na receptę. Specjalistyczna konstrukcja tuby inhalacyjnej pozwala na wygodne użytkowanie i trzymanie w dłoni przez rodziców, opiekunów dzieci. Komora do inhalowania Rossmax pozwala na większą oszczędność leku, ponieważ jej antystatyczny materiał zapobiega osadzaniu się cząsteczek w środku. Zastosowanie komory ogranicza również występowanie infekcji w jamie ustnej. Warto zakupić tego typu komorę inhalacyjną, szczególnie w przypadku wykonywania codziennych inhalacji u niemowląt i noworodków. Zapewnia podanie precyzyjnej dawki leku wzmacniając efekt leczniczy. Jest to nie tylko wygodne rozwiązanie dla dzieci ale również ich rodziców. Tuba do inhalowania z maską z żółtymi elementami.
  • Bardzo dobra komora inhalacyjna dla dzieci od 1 do 5 roku życia. Jest to specjalistyczny rodzaj asortymentu medycznego przeznaczonego do zastosowania z standardowymi inhalatorami MDI przepisywanymi na receptę. Komory inhalacyjne pozwalają na precyzyjną podaż leku, wykorzystując dawkę do końca, dzięki temu zapewniają większą oszczędność. Komora do inhalowania posiada antystatyczne ścianki, co zapobiega osadzaniu się osadu wewnątrz. Zastosowanie tuby inhalacyjnej minimalizuje również powstawanie w jamie ustnej grzybic, owrzodzeń, chrypki i innych schorzeń, które powszechnie występują przy stosowaniu standardowych inhalatorów MDI bez tuby. Tuba inhalacyjna Rossmax posiada wygodną maskę, którą można odpowiednio dostosować do twarzy i zapewnić szczelność, dzięki temu mają Państwo pewność, że dziecku dostarczono pełną dawkę leku co również pozytywnie wpływa na efekt leczniczy. Tuba poręczna wygodna do trzymania w dłoni.
  • Komora inhalacyjna - tuba do inhalowania  Aerochamber plus flow-vu to urządzenie przeznaczone do zastosowania wraz z inhalatorami ciśnieniowymi również proszkowymi. Wykorzystanie komory pozwala na bezpośrednie dostarczenie leku do dróg oddechowych użytkownika. Tym samym usprawnia cały proces leczniczy wykorzystując mniejszą dawkę leku, przy dużej skuteczności. Komory do inhalowania są również idealne dla zastosowania przez dzieci i osoby starsze, które mają trudności z prawidłowym wykonaniem wdechu. Antystatyczne ściany komory zapobiegają również osadzaniu się leku na ściankach urządzenia, dzięki temu cała dawka dostarczana jest do dróg oddechowych. Tuba inhalacyjna przystosowana do wszystkich leków stosowanych w astmie i POCHP. Urządzenie doskonale sprawdzi się jako tuba inhalacyjna dla dzieci i osób starszych. Komora jest przenośna i nie wymaga składania, dzięki temu można zabrać je wszędzie na pewno zmieści się w tornistrze czy torbie dziecka. Również idealne w podróży.    
  • Komora do inhalowania z maską Aerochamber plus flow-vu to doskonałe urządzenie pomocnicze do zastosowania ze wszystkimi lekami MDI dostępnymi na rynku. Ten model wyposażony jest w unikalny zawór o niskiej oporowości wdechowej co również ułatwia korzystanie z komory. Tuba inhalacyjna szczególnie polecana dla dzieci i starszych osób mających problemy z koordynacją wdechu podczas inhalacji. Istotnym elementem w tej komorze jest duża elastyczna maska, która umożliwia dostarczenie całej dawki leku do dróg oddechowych. Zastosowany zawór działa jednokierunkowo aktywując się tylko przez wdech, zapobiega to stracie leku. Antystatyczna komora inhalacyjna ogranicza osadzanie się leku na wewnętrznych  ściankach, pozwalając na zużycie całej dawki lekarstwa. Stosowanie komory minimalizuje powstawanie ryzyka podrażnień, chrypki i grzybicy w jamie ustnej. Urządzenie nie zawiera bisfenolu A (BPA), ftalanów, lateksu i PVC jest bezpieczna nawet dla dzieci. Niewielkie rozmiary komory pozwalają na użytkowanie tuby w każdych warunkach domu, szkole czy pracy, również podróży. Komora inhalacyjna bardzo łatwa w myciu i czyszczeniu.

Komory inhalacyjne

W tym dziale umieściliśmy asortyment medyczny w postaci tub inhalacyjnych. Komory do inhalacji inaczej nazywane jako tuby inhalacyjne również można je spotkać pod nazwą spejsery. Są to specjalistyczne produkty, które pozwalają na efektywniejsze wykorzystanie leków przeznaczonych do zastosowania z inhalatorami ciśnieniowymi. Tuby zapewniają efektywniejsze wykorzystanie leków niż stosowanie samych inhalatorów ciśnieniowych czy proszkowych. Tuby do inhalowania są polecane zarówno dla dzieci jak i osób dorosłych. Co istotne to tuby można stosować już dla niemowląt i noworodków od 0 do 18 miesiąca życia oraz starszych dzieci. Komory polecane są dla dzieci, ponieważ nie potrafią one samodzielnie skoordynować wdechu z wziewem a tuba w znacznym stopniu im to ułatwia. Również z tego samego względu odpowiednie będą dla osób, które mają problemy z jednoczesnym wdechem i wziewem, także dla osób w podeszłym wieku. Tuby inhalacyjne zapewniają lepszą podaż leku wykorzystując go do końca. Oprócz oszczędności leków tuba pozwala zapobiegać różnego rodzaju chrypkom, grzybicom, pleśniawkom i innym podrażnieniom jamy ustnej, które często występują przy zastosowaniu inhalatorów proszkowych i ciśnieniowych. Komory inhalacyjne polecane są w wielu chorobach układu oddechowego, najczęściej stosowane przy astmie, mukowiscydozie, POCHP i w wielu innych.

Tuby inhalacyjne Aerochamber Plus Flow oraz komory do inhalowania Rossmax

W naszym dziale posiadamy szeroki wybór tub inhalacyjnych przeznaczonych dla dzieci i osób dorosłych w różnym wieku. Dla lepszej identyfikacji tuby zostały oznaczone kolorystycznie. W tym dziale znajdą Państwo tuby Rossmax i Aerochamber. Tuby do inhalowania Rossmax posiadają kolorystyczne oznaczenia, które pomogą nam odróżnić tubę dla dorosłych od tuby dla dzieci. Komora inhalacyjna w kolorze żółty przeznaczona jest dla dzieci od 0 – 18 miesiąca życia to tuba skierowana dla niemowlaków i noworodków. Z kolei tuba w kolorze żółtym dedykowana jest dla dzieci od 1 do 5 roku życia. Tuby Rossmax oprócz w modelu z maskami są również dostępne z ustnikiem. Komora z ustnikiem to tuba w kolorze zielonym, która została przeznaczona dla dzieci już od 5 roku życia. Tuby Rossmax to bardzo dobre komory inhalacyjne od sprawdzonego szwajcarskiego producenta.

W tym dziale znajdą Państwo również inne tuby inhalacyjne popularne Aerochambery także identyfikowane kolorystycznie. Są to komory inhalacyjne Aerochamber Plus Flov, które podobnie jak tuby Rossmax powstały z bezpiecznych materiałów nie zawierających ftalanów, bisfenolu i innych toksycznych dodatków. Komora została wyposażona w specjalistyczny zawór wydechowy EZ Flow, który działa jednokierunkowo aktywując się tylko przez wdech, zapobiega to stracie leku. Tuba inhalacyjna posiada również uniwersalny otwór do którego pasują wszystkie końcówki leków MDI dostępne na naszym rynku.
Kolor fioletowy przeznaczony został dla dzieci od 5 lat z kolei niebieski dla nastolatków i osób dorosłych. Tuba inhalacyjna z pomarańczowymi elementami dedykowana została dla najmłodszych pacjentów.

Tuby inhalacyjne z ustnikiem Aerochamber 

Dla osób, które wolą ustniki zamiast masek posiadamy w ofercie również komory inhalacyjne w dwóch kolorach mające ustnik. Niebieska została przeznaczona dla osób dorosłych z kolei zielona dla dzieci od 5 lat. Tuby z ustnikiem są bardzo wygodne będą odpowiednie dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą stosować maseczek. Tuby powstały z bezpiecznego tworzywa, które nie zawiera szkodliwych i toksycznych składników, dzięki temu bezpieczne są już do zastosowania dla dzieci od najmłodszych lat. Tuby z ustnikiem dedykowane są dla wszystkich osób, które z różnych przyczyn nie mogą stosować masek inhalacyjnych. Aby dowiedzieć się więcej o każdym z produktów zapraszany do obejrzenia oferty naszego asortymentu.

Przejdź do góry