Strona główna » Pozostałe produkty » Medycyna niekonwencjonalna i naturalna

Artykuły medycyny niekonwencjonalnej

Medycyna niekonwencjonalna to dział poświęcony dla osób, które chcą w naturalny sposób bez farmakoterapii zadbać o stan swojego zdrowia. Jest to medycyna opierająca się na wykorzystywaniu różnego rodzaju naturalnych metod leczniczych, do których zaliczyć można akupunkturę, akupresurę, aromaterapię, homeopatię, irydologię, koloroterapię, litoterapię, itp.

Przyrządy do masażu ciała

Każda z tych dziedzin może wykorzystywać różnego rodzaju składniki lecznicze naturalnego zastosowania czy przyrządy działające na ciało przez ucisk czy masaże. My w naszym dziale stworzyliśmy niewielką namiastkę medycyny niekonwencjonalnej, mogą tutaj Państwo zakupić asortyment przeznaczony do poprawy zdrowia, wyglądu ciała nie wykorzystujący przy tym żadnych leków.

Bezpieczne bańki bezogniowe

Tutaj znajdą Państwo popularne niegdyś bański stawiane w różnego rodzaju chorobach. Asortyment znany na pewno dla naszych babć i rodziców, bardzo często pomagający w przeziębieniach. Jednak dla zwiększenia bezpieczeństwa wybraliśmy szklane bańki bezogniowe, które cieszą się dużym powodzeniem na rynku i można wykonywać je w każdych warunkach. W ofercie można znaleźć także asortyment oczyszczający organizm w postaci plastrów, które umieszcza się na stopach. Ich działanie doskonale wpływa na cały organizm pozwalając uwolnić z niego toksyny.

Plastry na stopy kinoki

Plastry na stopy kinoki to jeden z najczęściej wybieranych produktów w naszym sklepie obok świec do świecowania uszu Hopi, które wciąż cieszą się dużą popularnością. Świecowanie uszu to bardzo stara metoda do dziś istniejąca i wykorzystywana w gabinetach masażu. Na zabieg decyduje się coraz więcej osób, ponieważ nie tylko przynosi szereg korzyści zdrowotnych ale również działa wyjątkowo odprężającą i relaksacyjnie. Zabieg świecowania uszu można wykonać w profesjonalnym gabinecie ale również w domowym zaciszu przez osobę, która się na tym zna.

Profesjonalne maty do akupunktury

W tym dziale znajdą Państwo również specjalistyczne maty do akupresury nadające się do leżenia lub chodzenia, w przypadku leżenia pozwalają na dogłębny masaż całego ciał w przypadku chodzenia pobudzają receptory na stopach, które dobroczynnie wpływają na cały organizm. Jest to pewnego rodzaju zabieg akupresury, który pozytywnie wpływa na nasz organizm. Warto również zwrócić uwagę na taki asortyment jakim są gumowe bańki flimsy stosowane w celach zdrowotnych jak i również kosmetycznych, pozwalają pozbyć się tzw. pomarańczowej skórki cellulitu.

Tutaj znajdą Państwo również naturalne kosmetyki w tym przypadku srebro koloidalne posiadające szereg zdrowotnych i pielęgnacyjnych właściwości między innymi stosowane do leczenia zmian trądzikowych. Wykazuje również działanie kojące i antybakteryjne.

Od niedawna w naszej ofercie zagościły również popularne masażery drewniane, które doskonale sprawdzają się w rehabilitacji, masażu zdrowotnym czy też relaksacyjnym. Tutaj wybór jest bardzo duży od masażerów do stóp po przyrządy przeznaczone na cale ciało. Niewątpliwie jedną z ich zalet jest wykonanie z drewna co sprawia, że sprzęt jest ekologiczny i bezpieczny dla skóry.

W dalszym ciągu pracujemy nad poszerzeniem oferty asortymentu stosowanego w medycynie niekonwencjonalnej, który z roku na rok zyskuje na popularności.

Przejdź do góry