Opieka nad dzieckiem

W dziale opieka nad dzieckiem znajdą Państwo szeroki asortyment między innymi takich produktów jak: inhalatory, neublizatory dla dzieci, aspiratory do nosa, termometry (dotykowe, bezdotykowe), szczypce do usuwania kleszczy, gaziki do dezynfekcji, smoczki na butelki, podkłady higieniczne, podkłady poporodowe dla mam.

Inhalatory – nebulizatory dla dzieci

Inhalatory, neublizatory dla dzieci to bardzo pomocne sprzęty medyczne w chorobach dróg oddechowych. Lek w tym przypadku podaje się drogą wziewną za pomocą tzw. wziewów z inhalatora. Tego typu metoda jest bardziej efektywna – działa szybciej w samym ognisku choroby, ograniczając efekty niepożądane.

Inhalatory niezastąpione są w leczeniu: przewlekłych chorób górnych dróg oddechowych: nieżyty nosa, gardła, krtani, alergiczne i niealergiczne. Sprawdzają się w przewlekłych i nawracających zapaleniach zatok, rozstrzeniach oskrzeli, chorobach płuc, w pneumocystozie, mukowiscydozie, przy astmie oskrzelowej, pomocne również w grzybicach układu oddechowego.

Inhalatory i neublizatory są przede wszystkim wygodne w zastosowaniu dla dzieci i rodziców. Prawidłowe użycie neublizatora podczas wdechu daje gwarancję wchłonięcia się całej dawki leku, co przyspiesza efekty leczenia niezwykle istotne dla malutkich dzieci. Z kolei inhalator działa szybko przynosząc natychmiastową ulgę.

Termometry bezdotykowe dla dzieci

Termometry to kolejna propozycja dla maluchów, którą możemy Państwu zaprezentować. Termometry dotykowe i bezdotykowe, wysokiej jakości to bezpieczne dla dzieci urządzenia do pomiaru temperatury. Podwyższona temperatura to jeden z objawów gorączki u dzieci, który niesie ze sobą najczęściej prawdopodobieństwo wystąpienia infekcji wirusowej lub bakteryjnej.

Gorączka u malucha to duży stres dla rodziców szczególnie tych stawiających pierwsze kroki w macierzyństwie. W określeniu tej prawidło