Strona główna » Pierwsza pomoc i ratownictwo

Pierwsza pomoc i ratownictwo

Dział pierwsza pomoc i ratownictwo powstał z myślą o osobach, które udzielają zawodowo pierwszej pomocy lub chcą być wyposażone w podstawowy sprzęt ratowniczy. W tej kategorii dostępne są najpotrzebniejsze produkty medyczne, które ułatwiają udzielenie pierwszej pomocy poszkodowanemu.

Apteczka pierwszej pomocy

Podstawowym produktem działu pomoc i ratownictwo jest apteczka pierwszej pomocy. Tego typu produkt jest niezbędny np. w samochodzie. Apteczki pierwszej pomocy dostępne w naszej ofercie to produkty medyczne, które są przystępne cenowo, dobrze wyposażone i kompletne. Rzecz jasna posiadają niezbędne certyfikaty i długą datę przydatności.

Podstawowy sprzęt ratowniczy

W dziale pomoc i ratownictwo znajduje się również podstawowy sprzęt ratowniczy. To między innymi znane szczególnie osobom, które zajmują się udzielaniem pomocy zawodowo koce i maski ratunkowe, nożyczki, okłady, resuscytatory i wiele innych produktów. Naszym zdaniem to najlepsze na rynku medycznym rozwiązania, które spełniają swoje funkcje i wyróżnia wysoka jakość oraz żywotność. Gwarantujemy ich szybką dostawę pod wskazany adres nawet następnego dnia.

Przejdź do góry