Majtki chłonne SENI

Majtki chłonne to specjalistyczny produkt stworzony na inkontynencję. Inkontynencja to inaczej nietrzymanie moczu lub kału. Wyróżnia się kilka rodzajów inkontynencji, jej podział został opracowany przez Komitet Standaryzacji międzynarodowej ICS – International Continence Society.

Inkontynencja moczowa podobnie jak kałowa może powstawać z wielu przyczyn m.in. z różnego rodzaju chorób układu moczowego – inkontynencja neurogenna, również możemy wyróżnić inkontynencję wysiłkową, przetokową itp.

W przypadku inkontynencji kałowej również może być kilka czynników np. uszkodzenie nerwów czy osłabienie mięśni odbytu. Nietrzymanie moczu jak i kału wiąże się z dużym dyskomfortem, niekiedy również zażenowaniem dla pacjenta. Ten problem dotyczyć może każdego z nas, powszechnie uważa się, że jest to przypadłość osób w podeszłym wieku. Jednak cierpią na nią nawet osoby w średnim wieku i młodsze.

Jak poradzić sobie z tą przypadłością i nie zrezygnować z dotychczasowego życia zawodowego i aktywności fizycznej? W tym celu należy zaopatrzyć się w wygodną bieliznę chłonną, do których należą nasze produkty z serii Seni. To wyjątkowy asortyment zaprojektowany z myślą o osobach borykających się inkontynecją. Dlaczego Seni? Wybór jest prosty są to jedne z najlepszych na rynku produktów chłonnych z przeznaczeniem na nietrzymanie moczu i kału.

Majtki chłonne dla dorosłych SENI

Majtki chłonne Seni to produkt dla kobiet i mężczyzn, z różnym stopniem chłonności, w zależności od indywidualnych potrzeb. Seni bielizna chłonna sprawdza się podczas uprawiania sportu czy ćwiczeń rehabilitacyjnych, idealna w wykonywaniu codziennych czynności.

Bieliznę chłonną Seni zakłada się jak tradycyjną. Co istotne to produkt z nieszeleszczących materiałów, które są bardzo dyskretne pod ubraniem, dzięki temu nikt nie zorientuje się, że noszą Państwo specjalistyczną bieliznę chłonną. Bielizna doskonale zabezpiecza przed wyciekami, dzięki zastosowaniu w niej podwójnego chłonnego wkładu i bocznych falbanek.

Majtki chłonne Seni posiadają również system informujący o potrzebie zmiany bielizny tzw. indykator wilgotności. Bielizna została wytworzona z bardzo miękkiej włókniny Supersoft, charakteryzującej się niesamowitą delikatnością.

W majtkach dodatkowo został zastosowany System Extra Dry, który odpowiada za jeszcze szybszy efekt pochłanialności nieprzyjemnego zapachu. Co ważne to możliwość szybkiego ściągania i zakładania bielizny chłonnej.

Bielizna chłonna Seni dla aktywnych

Bielizna chłonna Seni jest dedykowana dla osób aktywnych fizycznie i zawodowo mężczyzn i kobiet. Każdy rozmiar można dobrać indywidualnie pod względem obwodu mierzonego w centymetrach. Rozmiar S – Small pasujący na obwód od 55-85 cm , M – Medium od – 80-110 cm, z kolei L – Large  o obwodzie od 100-135 cm, natomiast XL – Extra Large to największy rozmiar dla osób mających bardzo duży obwód od 120 do 160 cm. Bielizna chłonna Seni przeznaczona jest na średni i duży stopień inkontynencji. Na opakowaniu znajdą Państwo chłonność w postaci kropel.

W ofercie naszego medycznego asortymentu przeznaczonego do higieny intymnej znajdą Państwo również, pieluchomajtki dla dorosłych, dla dzieci, pieluchy anatomiczne, wkładki urologiczne oraz wkładki chłonne. Polecamy zapoznać się z naszą bogatą ofertą sklepową i zachęcamy do zakupu.

Przejdź do góry