Temblaki

Temblaki stanowią kolejną kategorię produktów na zabezpieczenie urazów i złamań. Przeznaczone są na zastosowanie w złamaniach czy zwichnięciach kończyn górnych. Służą głównie do podwieszania i utrzymywania w prawidłowym ułożeniu zgiętej w łokciu chorej ręki.

Temblaki – chusty stosuje się również w podtrzymywaniu opatrunków gipsowych oraz doraźnie w przypadku zwichnięć stawów czy w uszkodzeniu kości przedramienia. Także zastosowanie temblaków może być zalecone po ściągnięciu gipsu, kiedy ręka nie odzyskała całkowitej sprawności. Zastosowanie naszych temblaków nie jest czynnością skomplikowaną, ponieważ nie trzeba ich składać jak tradycyjne chusty są już gotowe i nakłada się je na ramię zapinając na wygodne rzepy czy paski.

Temblak dla dziecka i osoby dorosłej – nasza oferta i cena

Wybór temblaków na rynku jest bardzo duży od zwykłych poprzez specjalistyczne produkty. My skupiliśmy produkty gwarantujące najwyższa jakość komfortu i przede wszystkim skuteczności w leczeniu. Co istotne to możliwość wyboru temblaków w opcji letniej i na chłodniejsze dni.

Na lato polecić możemy Państwu przewiewny temblak siatkowy (SP-2199) znanej medycznej firmy ARmedical. Zapewniający doskonałą cyrkulację powietrza szczególnie w upalne dni, dając niesamowity komfort i wygodę osobie użytkującej produkt. Dodatkowym atutem w modelu siatkowym DELUXE jest miękki naramiennik idealnie dopasowujący się do każdego ramienia. Również możliwa regulacja naramiennika w celu dostosowania go indywidualnych wymagań.

Innymi również bardzo komfortowymi temblakami w naszej ofercie są temblaki SP-2198 – z miękkim naramiennikiem i temblak SP-2187, różniące się konstrukcją . Ich przeznaczenie jest podobne, doskonale unieruchamiają kończyny górne po zwichnięciach i złamaniach, stosowane są także po ściągnięciu gipsu.

SP-2198 to temblak polecany w każdej porze roku, również na lato, ponieważ wykonany jest z tkaniny w technologii POLIYOU, zapewniającej lekkość i przewiewności. Temblaki DELUXE to wygodne produkty stabilizująco – podtrzymujące dla wszystkich wymagających odpowiedniego unieruchomienia lub podtrzymania kończyny górnej bez dodatkowego skrępowania ciała.

Temblaki dostępne są w kilku rozmiarach, które należy wybrać przed dokonaniem zakupu. W tym celu powinni Państwo zmierzyć obwód klatki piersiowej i dopasować do odpowiedniego rozmiaru. Nasze produkty wyróżnia doskonała jakość i skuteczność w działaniu.

Temblaki z chusty – kamizelki

Polecamy również kamizelki przeznaczone na stabilizację stawu barkowego, także do kupienia w dziale poniżej zatytułowanym „kamizelki”. Ponadto każdy medyczny asortyment, który trafia do naszego sklepu jest przebadany klinicznie i pochodzi od sprawdzonych producentów, dzięki temu jest bezpieczny dla każdego i co najważniejsze ma działanie lecznicze.

W sklepie znajdą Państwo również inne produkty medyczne z przeznaczeniem na złamania i zwichnięcia na różne części ciała np. stabilizatory czy ortezy na nadgarstek, ramię, kolano czy stopę. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty, w której znajdą Państwo również asortyment w promocyjnej cenie.

Przejdź do góry