Strona główna » Diagnostyka » Pozostałe produkty

Asortyment diagnostyczny, urządzenia diagnostyczne

Diagnostyka w sklepie medycznym 24medyczny.pl to bardzo obszerny dział, który w ofercie posiada niezliczoną ilość przedmiotów. Z naszej strony, w kategorii pozostałe produkty diagnostyczne chcielibyśmy zapewnić Państwu łatwiejszy dostęp do niektórych z nich.

Stworzyliśmy kilka kategorii zawierających poszczególne produkty medyczne, z którymi mają Państwo okazję zapoznać się powyżej. Jednak w diagnostyce poza sprzętami typu, otoskopy, stetoskopyekg elektrody i żele występuje również inny asortyment diagnostyczny. W tym celu powstała kategoria pozostałe. Co mogą Państwo tutaj znaleźć?

Szpatułki laryngologiczne, wzierniki ginekologiczne

Nasza oferta przewiduje taki asortyment diagnostyczny jak: szpatułki laryngologiczne, wzierniki ginekologiczne i do otoskopów. Tutaj również znajdą Państwo wymazówki z podłożem i bez podłoża, pojemniki na kał i mocz, latarki diagnostyczne oraz młotki neurologiczne.

Szpatułki laryngologiczne, które możemy zaproponować to wygodne elementy diagnostyczne. Ponieważ zaprojektowane z drewna, które nie powoduje dyskomfortu podczas badania jamy ustnej. Warto zwrócić uwagę na ekonomiczne opakowanie szpatułek laryngologicznych w zestawie zawierającym 100 sztuk.

Wyjątkowy sprzęt diagnostyczny

Niezbędnym sprzętem diagnostycznym w ginekologi są wzierniki, które również posiadamy w naszym sklepie. Wzierniki ginekologiczne – dopochwowe wykonane z plastiku to nowość na polskim rynku.

Przede wszystkim jednorazowy wziernik ginekologiczny zapewnia gwarancję 100 procentowego bezpieczeństwa. Plastikowy materiał eliminuje uczucie dyskomfortu podczas badania tzw. chłodu, który towarzyszy przy używaniu metalowych wzierników. Często stosowane w nowoczesnych gabinetach ginekologicznych, polecane przez lekarzy ginekologów, chętnie akceptowane przez pacjentki.

Jeżeli mowa o wziernikach to również mogą Państwo na tej stronie znaleźć wzierniki do otoskopów. Są podstawową częścią wymienną otoskopów laryngologicznych. Nasze wzierniki do otoskopów to jednorazowe elementy, które kompatybilne są z większością otoskopów dostępnych na polskim rynku. Przeznaczone zarówno dla dzieci i dorosłych.

Wymazówki z podłożem i bez podłoża

W kategorii pozostałe zamieściliśmy również produkty pod nazwą wymazówki z podłożem i bez podłoża. Określane również jako pałeczki do wymazów.

Wymazówki głównie służą do pobierania materiału tzw. wymazu do badań laboratoryjnych. Możemy zaproponować Państwu tanie wymazówki AMIES z podłożem agarowym transportowym do posiewów bakteriologicznych oraz wymazówki bez podłoża w probówce.

Również znajdą Państwo sprzęt typu młotek neurologiczny tzw. młotek taylora – tyrola. Przeznaczony głównie do badań neurologicznych przy odruchach ludzkiego ciała. Młotek taylora pozwala na prawidłowe zdiagnozowanie nieprawidłowości w ośrodkowym i obwodowym układzie nerwowym. To bardzo dobry i solidny młotek, polecany przez z specjalistów ze Stanów Zjednoczonych.

Pojemniki na kał i mocz

W tym dziale także znajdą Państwo tanie pojemniki na kał jałowe oraz droższy pojemnik jałowy na mocz. Pojemniki na kał wykorzystywane przez laboratoryjne jednostki oraz do domowego użytku z przeznaczeniem do badań.

Z kolei duży pojemnik na mocz dla profesjonalnego użytku, pozwala na prawidłowe przechowywanie i transportowanie próbek moczu. Zapewniają szczelność i bezpieczeństwo podczas transportu.

Kategoria pt. pozostałe produkty diagnostyczne będzie cały czas uzupełniana o nowszy asortyment medyczny stosowany w diagnostyce. Zapraszamy do śledzenia naszej kategorii na bieżąco.