Bandaż

Naturalnym uzupełnieniem naszej kategorii materiały opatrunkowe są bandaże. Tego typu produkty wykorzystywane są najczęściej w nagłych sytuacjach i służą do opatrywania ran. Bandaże warto mieć w zapasie nie tylko w domowej apteczne. Wiemy o tym, dlatego chcąc dostarczyć Państwu najlepsze produkty medyczne, udostępniamy bandaże różnego typu w przystępnych cenach.

Cena bandaży

Cena dostępnych w naszej ofercie bandaży nie należy do wygórowanych. W tej kategorii znajdą Państwo bandaż już od 0,50 zł. Mimo tak przystępnej ceny nasze produkty wyróżnia wysoka jakość. Gwarantujemy sprawną dostawę dowolnej ilości bandaży nawet w 24 godziny. Dzięki temu nawet w przypadku nagłego braku bandaży mogą Państwo szybko uzupełnić ich zapasy.

Rodzaje bandaży

Jako że doskonale znamy rynek produktów medycznych, to oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania. W naszej ofercie znajdą Państwo najpotrzebniejsze bandaże niejałowe, ekonomiczne, kohezyjne, COBAN oraz opaski elastyczne z zapinkami. Jeżeli mimo tak dużego asortymentu nie znaleźli Państwo odpowiedniego typu bandaża, to zachęcamy do kontaktu z nami. Sprawnie uzupełnimy ofertę i dostarczymy te produkty, których potrzeba.

Przejdź do góry