Strona główna » Dezynfekcja i ochrona » Środki do dezynfekcji

Specjalistyczne środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji są specjalistycznymi produktami medycznymi, które gwarantują najwyższy poziom ochrony i dezynfekcji. Dezynfekcja ma na celu zniszczenie drobnoustrojów i ich przetrwalników. Proces dezynfekcji poddaje zniszczeniu formy wegetatywne mikroorganizmów jednak nie zawsze usuwa formy przetrwalników. Niemniej jednak temat dezynfekcji przewija się w strukturach medycznych i to właśnie tam ma bardzo duże znaczenie.

Prawidłowa dezynfekcja powinna odbywać się za pomocą odpowiednich środków dezynfekujących. Niezwykle istotne w tym przypadku jest korzystanie tylko ze sprawdzonych produktów. Które są bezpieczne w kontakcie z powierzchnią i co najważniejsze nie oddziałują negatywnie na człowieka. Do asortymentu medycznego w naszym sklepie wybraliśmy najlepsze produkty z gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

Dezynfekcja skóry, powierzchni i narzędzi

Co mogą Państwo znaleźć w tej kategorii? Szeroki wybór produktów do dezynfekcji skóry, powierzchni i narzędzi. To środki dezynfekujące zapewniające szerokie spektrum działania na liczne wirusy, grzyby, bakterie czy prątki. Między innymi wykazują wysokie działanie wirusobójcze na: HIV, HBV, HCV, H1N1, SARS, ADENOVIRUS, VACCINIAWIRUS, HERPESWIRUS, ROTAWIRUS. W ofercie posiadamy takie produkty jak: Aniospray, Lysoformin, AHD 1000, Aerodesin,Quick, Aniosgel, Incidin Spray oraz dozownik Sterisol.

Jeżeli chodzi o dezynfekcję dłoni to tutaj nasza propozycja obejmuje takie produkty dezynfekujące jak Velodes Soft i Aniosgel to specjalistyczne płyny do dezynfekcji higienicznej i chirurgicznej. Produkty są dostępne w kilku wariantach pojemnościowych np. ekonomiczny płyn do dezynfekcji Velodes Soft 5 litrowy kanister, czy wygodny preparat dezynfekujący Aniosgel 85 NPC 500ml – butelka z pompką również produkty dostępne w opakowaniu typu butelka kwadratowa.

Środki wirusobójcze, bakteriobójcze i prątkobójcze

Nasze środki do dezynfekcji wykazują doskonałe działanie wirusobójcze, bakteriobójcze czy prątkobójcze. Dodatkowo preparaty wzbogacone są o substancje pielęgnujące. Polecić możemy również preparaty dezynfekujące firmy AHD w różnych opcjach opakowaniowych również spray. Proponujemy płyn w oszczędnym dużym opakowaniu kanister AHD 1000. Zastosowanie preparatu na liczne bakterie, wirusy, prątki czy grzyby. W składzie zawierają substancje nawilżające. Preparat może być również wykorzystywany przez alergików i osoby z wrażliwą skórą.

Nasze środki do dezynfekcji można podzielić także na alkoholowe i te nie zawierające w składzie alkoholi. To również istotna kwestia gdy wybieramy najlepszy preparat dezynfekujący. Warto zwrócić uwagę czy kupujemy płyn czy koncentrat do rozcieńczania.

Asortyment pielęgnacyjny po dezynfekcji

Produkty do dezynfekcji stosowane codziennie mogą powodować przesuszenia skóry na, które nie działają zwykłe kremy nawilżające. W tym celu przygotowaliśmy również asortyment pielęgnacyjny. Nasza propozycja obejmuje produkty marki Velodes i Mediwax.

Skład tych preparatów to bogactwo olei nawilżających i witamin. Między innymi: naturalne oleje z orzecha kokosowego, pestek moreli i cytryny. Zawierają witaminy: A, C, E, F oraz kwas hialuronowy, kolagen, glicerynę i pszczeli wosk. Wszystkie te składniki w połączeniu gwarantują doskonałe właściwości regeneracyjne odżywiające i nawilżające. Co ważne bez efektu lepkości.

Polecamy również chusteczki do odkażania powierzchni Romed oraz Incidin – spray do odkażania powierzchni i sprzętu. Wybrane przez nas produkty dezynfekujące szczególnie cenione na rynku i polecane przez personel medyczny.

Przejdź do góry