Poduszki ortopedyczne – szeroki wybór

Ten dział zawiera szeroki asortyment poduszek ortopedycznych. Zapewne wiele osób słysząc o poduszkach ortopedycznych ma na, myśli tylko te służące do spania. A pod nazwą poduszki ortopedyczne kryje się również inny asortyment w postaci poduszek na liczne dolegliwości.

Wyróżnić możemy poduszki ortopedyczne profilowane, poduszki na chrapanie przeciwodleżynowe, poduszki żelowe, do siedzenia typu klin czy poduszki ortopedyczne lędźwiowe oraz podróżne. Więc jak można zaobserwować rodzai poduszek w naszym sklepie, jest bardzo dużo a ich wybór zależy od schorzenia, na które zostały przeznaczone.

Jeżeli mają Państwo częste bóle w obrębie szyi i kręgosłupa szyjnego oraz ból pleców, drętwienie kończyn itp. objawy to możemy polecić sprawdzone poduszki profilowane np. znanej i cenionej firmy medycznej AR – poduszka profilowana model MFP-5030BF z dodatkiem włókna bambusowego. Zawsze pamiętamy o najmłodszych pacjentach i również dla nich wybraliśmy poduszkę ortopedyczną. Idealna i niedroga dla najmłodszych będzie poduszka ortopedyczna dla dzieci Baby Dream (MFP-4026).

Bezdech i chrapanie – poduszka ortopedyczna

Dla osób mających bezdech i tych pochrapujących dobrym rozwiązaniem może okazać się poduszka przeciw chrapaniu. Ten rodzaj zagłówka zapobiega chrapaniu, zapewniając właściwe ułożenie odcinka kręgosłupa szyjnego podczas snu, dzięki odpowiedniemu podparciu głowy, szyi oraz ramion. Przykładowa  Poduszka na chrapanie (MFP-6035).

Przeciwodleżynowa poduszka na hemoroidy

Nasz asortyment przewiduje również poduszki dla osób cierpiących na hemoroidy. Hemoroidy są bardzo uciążliwym i bolesnym schorzeniem dodatkowo dla wielu bardzo wstydliwym. Leczenie farmakologiczne można wspomagać poprzez zastosowanie właśnie specjalistycznej poduszki przeciw hemoroidom.

Proponujemy Poduszki na hemoroidy również działające przeciwodleżynowo. Do wyboru okrągła poduszka na hemoroidy i dmuchana poduszka przeciwodleżynowa na hemoroidy z dziurą.

Osoby z wadami postawy oprócz zastosowania odpowiedniej rehabilitacji i sprzętów mogą wspomagać się tzw. dynamicznymi poduszkami. Poduszka dynamiczna, o której słyszało nie wiele osób pomaga w korekcji wad postawy, wymuszając prawidłową pozycję siedzącą. Dodatkowo wzmacnia mięśnie grzbietu. Nasza propozycja dla Państwa to poduszka z kolcami do siedzenia Dynapad oraz dysk sensoryczny – sensomotoryczny.

Posiadamy również poduszki do siedzenia typu klin szczególnie dla wszystkich osób długotrwale siedzących w pracy cierpiących na bóle kręgosłupa. W naszej ofercie również poduszka klin podwyższająca nogi i plecy. A jeżeli Państwo często podróżują samochodem, to w celu złagodzenia bólu szyjnego i lędźwiowego polecamy poduszki podróżne np. travel.

Ortopedyczna poduszka podróżna

Poduszka podróżna travel zapewnia doskonały komfort podczas podróży samochodem, pociągiem czy samolotem. Na bóle w części lędźwiowej podczas jazdy samochodem pomocna dla kierowców może być poduszka ortopedyczna lędźwiowa MFP-4220. Równie powszechnie stosowana na liczne schorzenia jest innowacyjna poduszka żelowa np. do siedzenia i spania, do wózka inwalidzkiego, w pracy siedzącej do samochodu i w domu dla wygody.

Jesteśmy przekonani, że ten rodzaj asortymentu zaprezentowanego przez nas pozwoli Państwu w zmniejszeniu dolegliwości, zapewniając wysoki standard komfortu.