Tena Men

Tena Men to seria wkładek urologicznych dla mężczyzn cierpiących na inkontynencję moczową. To szeroka oferta wkładek o różnych właściwościach chłonnych i rozmiarach. Tworząc kategorię wkładek chłonnych, zadbaliśmy o to, by dostarczyć Państwu pełnowartościowe produkty najlepszych marek, których dostępność będzie duża i które nie kosztują wiele.

Wkładki urologiczne dla mężczyzn Tena Men Light, Medium, Super

Wkładki urologiczne dla mężczyzn Tena, podobnie jak wkładki dla kobiet Tena Lady mają różne właściwości chłonne i są dostępne w różnych rozmiarach. W naszej ofercie bez problemu odnajdą Państwo serię Light, Medium i Super, których przeznaczenie jest dostosowane do stanu pacjenta. Gwarantujemy dużą dostępność wkładek oraz fakt możliwość ich zakupu po przystępnej cenie. Nie bez znaczenia powinien być dla Państwa fakt, że dostępne z naszej oferty wkładki mogą zostać dostarczone już w 24h.

Tena Men (Man) oferta i cena

Nasza oferta wkładek urologicznych dla mężczyzn, podobnie jak inne kategorie podobnych produktów powstała po to, by zapewnić Państwu dostęp do najlepszych na rynku rozwiązań medycznych w jednym miejscu. Wiemy, jak ważna jest dla Państwa możliwość wyboru, dlatego swoją ofertę systematycznie aktualizujemy. Cena poszczególnych grup produktów pozostaje wciąż na atrakcyjnym poziomie.

Przejdź do góry