Strona główna » Ortopedia i rehabilitacja » Piłki, taśmy, maty, pętle, przyrządy do ćwiczeń

Piłki rehabilitacyjne, maty, taśmy, pętle

Piłki rehabilitacyjne, maty, taśmy, pętle wydawać by się mogło, że to asortyment przeznaczony dla klubów fitness. Jednak ten rodzaj produktów bardzo często bywa wykorzystywany również w ćwiczeniach rehabilitacyjnych.

Piłki rehabilitacyjne to doskonałe narzędzia, które pozwalają ma rozwój motoryki ciała, pomagają w korekcji wad postawy wzmacniając mięśnie kręgosłupa.

Piłka rehabilitacyjna polecana jest również na bóle pleców, mięśniowe kostno-stawowe oraz po licznych urazach i zabiegach. Piłki do ćwiczeń przyczyniają się do ogólnej poprawy koordynacji ruchowej i kondycji fizycznej niekiedy pomagają w walce z nadwagą. Istnieje szereg pozytywnych właściwości wynikającej z ćwiczeń przy użyciu piłki rehabilitacyjnej.

Piłki do ćwiczeń dla kobiet w ciąży

Piłki rehabilitacyjne także polecane dla kobiet w ciąży dla rozluźnienia i ćwiczenia mięśni. Systematyczne ćwiczenia z piłką podczas ciąży pomagają eliminować bóle również pozytywnie wpływają na przebieg porodu.

Piłki do rehabilitacji, które prezentujemy to sprawdzone i certyfikowane wyroby medyczne o mocnej konstrukcji.

Piłki rehabilitacyjne dla dzieci

W naszej ofercie możemy polecić piłki rehabilitacyjne dla dzieci i dorosłych oraz uniwersalne dla wszystkich. Dobrą propozycja dla najmłodszych będzie piłka do skakania dla dzieci, która może być wykorzystywana podczas zabawy i ćwiczeń.

Piłki do ćwiczeń w naszym sklepie mogą Państwo nabyć w kilku rozmiarach i kolorach oraz różnym kształcie. Bardzo dobre i powszechnie stosowane są piłki do ćwiczeń znanej firmy medycznej Armedical np. piłka do ćwiczeń rehabilitacyjna Classic.