Strona główna » Pozostałe produkty » Przeglądaj pozostałe produkty

Przydatne na co dzień rozwiązania

W poddziale przeglądaj pozostałe produkty znajduje się asortyment trudny do skatalogowania. Jakie produkty i sprzęty będą mogli Państwo tutaj znaleźć? Między innymi: miski wanienki do mycia włosów pod prysznicem, szczypce do usuwania kleszczy, opaska na oko, pulsometry, koc grzewczy, ocieplacze do stóp, aluminiowy chwytak, kieliszki do leków, okład zimno – cieplny, pojemniki do picia, papierowe nakładki na sedes, worki na zwłoki, waty opatrunkowe, pojemniki na odpady skażone.

Jak widać powyższy asortyment jest bardzo zróżnicowany również niektóre z produktów mogą Państwo znaleźć w innych rozdziałach. Są to produkty i sprzęty przydatne zarówno dla profesjonalnego środowiska medycznego ale również w domu np. koc grzewczy czy pojnik dla pacjenta, szczypce na kleszcze. W kilku słowach przybliżymy Państwu niniejszy asortyment i jego główne przeznaczenie.

Atrakcyjne cenowo rozwiązania

Zaczynając od wanienek do mycia włosów to wygodne niewielkie pojemniki przeznaczone do mycia włosów dla osób chorych, mogą również być przydatne podczas podróży biwakowych np. miska – wanienka do mycia włosów z prysznicem.

W sezonie wiosenno letnim w każdym domu oprócz preparatów na kleszcze, każdy z nas powinien posiada szczypce do usuwani kleszczy – kleszczołapki. To niewielki sprzęt, który może pomóc w prawidłowym usunięciu pasożyta, tym samym uchronić nas przed niebezpieczną chorobą jaką jest bolerioza.

Na zimowe wieczory dla osób marznących mających bóle reumatyczne polecamy koc rozgrzewający. Koc elektryczny Kardio Tech to produkt certyfikowany, bezpieczny dla użytkownika. Doskonale pomaga rozluźnić mięśnie. Również w tej kategorii znajdą Państwo ocieplacze stóp z funkcją masażu dla osób pragnących relaksu i ciepła. Także posiadamy okłady zimno-cieplne na szereg schorzeń stosowane na zimno np. w stłuczeniach urazach. Na ciepło w bólach reumatycznych.

Kieliszki do leków to przydatny asortyment w szpitalach, opiekuńczych placówkach oraz w domu dla osób chorych w celu dokładnego dawkowania leków. Aluminiowe chwytaki przydatne będą podczas podtrzymania się przy kąpieli podczas czynności higienicznych.

Papierowe nakładki na sedes

Papierowe nakładki na sedes – Toiletka spełniają funkcję izolującą przed zanieczyszczeniami, minimalizując ryzyko zakażenia bakteriami i drobnoustrojami w publicznych toaletach. Pomocne bywają podczas podróży również w domu dla chorych.

Pojemniki na odpady medyczne

W tym dziale również specjalistyczny asortyment w postaci pojemników na odpady medyczne. Pojemniki na odpady medyczne skażone to oferta skierowana dla szpitali, ambulatoriów czy medycznych gabinetów, gdzie istnieje ryzyko zakażenia się zużytym materiałem medycznym typu igły, gaziki, kaniule itp.

Pojemniki na odpady występują w kilku opcjach np. pojemnik na odpady płaski, słoik, czy wiaderko na odpady o różnej pojemności.

Innymi specjalistycznymi produktami dla profesjonalnego zastosowania będą pokrowce na zwłoki. Przydatne podczas akcji ratunkowych do bezpiecznego transportowania ciała poszkodowanego. Torby na zwłoki w dwóch wersjach również na zamek. Torba na zwłoki posłużyć może jako duży pokrowiec np. na namiot i inne rzeczy o większych gabarytach. W tej ofercie także sprawdzone materiały jak: lignina – wata celuozowa oraz wata opatrunkowa stosowana jako podkład np. pod gips czy jako materiał opatrunkowy.

Nasza kategoria pozostałe produkty będzie na bieżąco uzupełniana o coraz to nowsze produkty, prosimy śledzić nas na bieżąco.