Strona główna » Opieka nad chorym » Taborety i krzesła prysznicowe, nakładki, ławki

Łazienka dostosowana do potrzeb osób chorych i starszych

Przystosowana do potrzeb osób chorych i starszych łazienka znacznie ułatwia im funkcjonowanie lub pielęgnacje przez opiekunów. Każdą łazienkę można stosunkowo tanio dostosować, korzystając  z udostępnionych w tej kategorii rozwiązań.

Wybrane i prezentowane tu taborety – krzesła prysznicowe, nakładki oraz ławki to podstawowe produkty, które bez problemu można wykorzystywać w każdej łazience. My oferujemy je Państwu w przystępnej cenie.

Krzesła prysznicowe

Stabilne krzesła prysznicowe ułatwiają pielęgnacje szczególnie osobom starszym, które mają problemy utrzymaniem równowagi w kabinie prysznicowe. Decydując się na postawienie krzesła prysznicowego w kabinie, można w prosty sposób zminimalizować ryzyko kontuzji.

Krzesło prysznicowe to stosunkowo tani produkt, który dostępny jest w tej kategorii. Zadbaliśmy o to, by dostarczyć Państwu tylko te taborety prysznicowe, które w naszej opinii są solidnie wykonane i nie kosztują zbyt wiele.

Przenośne toalety

Przenośne toalety i nakładki toaletowe to produkty, które uzupełniają tę kategorię. Ich wprowadzenie do oferty miało na celu zagwarantowanie Państwu dostęp do wszystkich dostępnych rozwiązań, które ułatwią opiekę nad chorym.

Ławka na wannę, poręcze do WC

Jedne z ostatnich produktów, które musimy wyróżnić to ławki na wanny i poręcze do WC. To niezwykle ważne produkty, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie oraz pielęgnację osoby chorej lub starszej. Zachęcam do sprawdzenia tych rozwiązań.