Gaza opatrunkowa

Jako jeden z podstawowych elementów każdej apteczki gaza opatrunkowa powinna znaleźć się w każdym domu. Tego typu gazy wykorzystywane są też przez ratowników medycznych, w przychodniach zdrowia i szpitalach. Gaza opatrunkowa to produkt jednorazowego użytku. Jej dostępność pod ręką jest ważna nawet w przypadku zwykłego zranienia.

Gazy opatrunkowe cena

Materiały opatrunkowe jak gazy nie są drogimi produktami. Cena tego typu produktów w naszej ofercie rozpoczyna się od zaledwie 50 groszy. Mimo to gwarantujemy wysoką jakość produktów. Dostępne w naszej ofercie gazy opatrunkowe cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów.

Różne rozmiary opatrunków

Jako doświadczeni dostawcy produktów medycznych wiemy, które rozwiązania z szerokiej rynkowej oferty są najkorzystniejsze. Podobnie, jeśli chodzi o gazy opatrunkowe i kompresy jałowe udostępniamy tylko produkty w rozmiarach, które są najczęściej wykorzystywane w różnych życiowych sytuacjach. Pozwala to dostarczyć Państwu potrzebne produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które docierają pod wskazany adres nawet następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Przejdź do góry