Strona główna » Diagnostyka » Żele i elektrody

Żele i elektrody

Postawienie odpowiedniej diagnozy na podstawie badań to gwarancja dobrania skutecznej metody leczenia dla chorego. Tutaj nie tylko rolę pełni lekarz diagnosta, a przede wszystkim wysokiej klasy sprzęt i jego komponenty.

Dział diagnostyka powstał, aby ułatwić Państwu wybór narzędzi diagnostycznych, powszechnie stosowanych w profesjonalnych jednostkach medycznych dla personelu oraz osób związanych z medycyną wymagających odpowiedniego sprzętu.

Kategoria żele i elektrody została stworzona aby ułatwić środowisku medycznemu zakup najlepszych produktów przeznaczonych do odpowiednich aparatów diagnostycznych. Żele do USG, żele do EKG i elektrody są produktami specjalistycznymi wykorzystywanymi przez wyspecjalizowany personel medyczny, między innym w badaniach USG i EKG.

Bezpieczny żel do EKG lub USG

Ważne jest aby stosowane żele były wysokiej jakości bezpiecznymi dla pacjenta preparatami. Nasze produkty spełniają takie warunki posiadają neutralny odczyn pH i są hipoalergiczne, dodatkowo ich skład nie oddziałuje negatywnie na pacjenta oraz głowice aparatu. Ich konsystencja pozwala na dokładne rozprowadzenie w miejscu badania, a przy tym nie ześlizguje się z ciała.

Żele do USG zapewniają doskonałe przewodzenie, sprawdzą się w licznych badaniach np. ginekologicznych, ultrasonograficznych, proktologicznych, KTG (kardiotokografii), polecane również w fizykoterapii i gabinetach kosmetycznych. Żel do USG posiada również niską tłumienność dla fal ultradźwiękowych.

Natomiast żele do EKG są niezbędnymi preparatami w rejestracjach długoterminowych (Holtera), w elektrostymulacji oraz przy defibrylacji. Ten rodzaj żelu wykorzystywany bywa również w zabiegach kosmetologicznych i tych z wykorzystaniem przewodzenia impulsu elektrycznego.

Żele diagnostyczne USG i EKG w ofercie sklepu medycznego 24medyczny.pl dostępne w kilku opakowaniach o różnej wielkości w mniejszym i większym w objętościach wagowych: (250 g, 0,5 kg, 1kg, 5kg).

Wysokiej jakości elektrody samoprzylepne

Z kolei elektrody samoprzylepne to jakościowe produkty, w których zastosowano specjalistyczne czujniki pokryte chlorkiem srebra pozwalające na bardzo precyzyjny odczyt wyników.

Polecane przez wielu specjalistów elektrody to: elektrody samoprzylepne Covidien Kendall i Sorimex EK-S w ofercie naszego sklepu medycznego online posiadamy elektrody do EKG Covidien Kendall H925G i Sorimex EK-S 45 PGS.

Zastosowanie uniwersalnych końcówek w elektrodach Sorimex daje możliwość podpięcie ich do każdego urządzenia. Niniejsze produkty (elektrody samoprzylepne), opatrzone zostały długim terminem przydatności, umieszczone w opakowaniu przedłużającym żywotność produktu. Tylko produkty przechowywane w sposób właściwy zapewniają 100 procentową skuteczność działania i bezpieczeństwo.

Najlepsze rozwiązania

Dlatego duży nacisk kładziemy na właściwy sposób ich składowania, ponieważ bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Mamy nadzieję, iż zrealizowany przez nas dział ze sprzętem diagnostycznym w tym żele i elektrody, pozwoli Państwu na wybór konkretnego asortymentu. Dodatkowo jako nieliczni zapewniamy konkurencyjne ceny rynkowe.

Również polecamy kategorię związaną z diagnostyką występującą pod nazwą: stetoskopy, otoskopy, wzierniki oraz pozostałe produkty, gdzie znajdą Państwo inne przydatne przedmioty i sprzęty powiązane z czynnościami diagnostycznymi.

Przejdź do góry