Strona główna » Diagnostyka » Stetoskopy, otoskopy, wzierniki

Stetoskopy, otoskopy, wzierniki

Dział diagnostyka to szeroko pojęta dziedzina, która zapewnia Państwu sprzęt medyczny pozwalający na wykonywanie różnego rodzaju badań. Nasz podzielony jest na trzy tematyczne podkategorie. Pierwsza z nich zatytułowana – żele i elektrody, druga – stetoskopy, otoskopy, wzierniki. W tym dziale znajdą Państwo dobry stetoskop. Z kolei trzecia zawiera nazwę pozostałe pod, którą kryją się inne produkty medyczne przeznaczone do wykonywania badań.

Stetoskop, otoskop, wzierniki – podstawowy sprzęt diagnostyczny

Niniejsza kategoria oparta jest między innymi na takich produktach jak: stetoskopy, otoskopy, wzierniki. Otoskopy to urządzenia, które wykorzystywane są w laryngologii, otolaryngologi, a także przez lekarzy internistów. Stosowane są podczas badań oglądowych błony bębenkowej i zewnętrznego przewodu słuchowego. W zdiagnozowaniu występujących chorób narządu słuchu. Wybór tych sprzętów diagnostycznych na rynku jest bardzo duży jednak każdy z nich różni się, nie tylko jakością ale także funkcjonalnością. Więc jak wybrać ten, który posłuży na dłużej, zapewni wygodę podczas stosowania, zapewniając tym samym precyzje badania? W tym celu wybraliśmy dla Państwa otoskop lekarski ze źródłem światła. Ponieważ jest sprzętem spełniającym wysokie standardy. Posiadający siłę światła 24 lumeny, umożliwiającą doskonałą precyzję podczas badania, dzięki trzykrotnemu powiększeniu. Ta propozycja dostępna jest również w korzystnej ofercie rynkowej.

Wybór dobrego stetoskopu

Jeżeli chodzi o wybór stetoskopu to tutaj przygotowaliśmy dla Państwa bogatszy asortyment. Zadbaliśmy również o aspekt wizualny, dając naszym klientom możliwość doboru stetoskopu w pożądanym kolorze. Nasze stetoskopy to solidne produkty w bardzo dobrej cenie. Na wysokie noty zasługują stetoskopy dwugłowicowe, stetoskop dla studenta typu rappaport oraz tani stetoskop jednogłowicowy. Stetoskopy to sprzęty diagnostyczne stosowane w celu osłuchiwania pacjentów podczas wizyty lekarskiej dorosłych i dzieci. Równie służą jako uzupełnienie ciśnieniomierzy zegarowych ręcznych do pomiaru ciśnienia lub osłuchiwania tętna płodu. Stetoskopy jak można zauważyć dzielą się ze względu na budowę. Wyróżniamy jednogłowicowe i dwugłowicowe stetoskopy. W zależności od potrzeb i własnych preferencji można wybrać odpowiedni stetoskop.

Najlepszy stetoskop dla studenta

Jednogłowicowy stetoskop jak sama nazwa wskazuje posiada jedną głowicę to tani i podstawowy sprzęt diagnostyczny, szczególnie wykorzystywany przez studentów medycyny i środowisko pielęgniarek. Dwugłowicowy stetoskopy to urządzenia bardziej profesjonalne, które pozwalają na osłuchiwanie tonów wysokich i niskich w zależności od siły nacisku. Dając tym samym lepszy oddźwięk osłuchiwanych części ciała. Polecamy również stetoskopy typu rappaport solidne urządzenia osłuchowe. To uniwersalny stetoskop najczęściej stosowany w medycynie, zapewniający bardzo dobrą akustykę. Stetoskop rappaport w naszej ofercie z obrotową głowicą cynkową. Również posiadamy słuchawki przeznaczone do osłuchiwania brzucha kobiet w ciąży. Stetoskop położniczy – akuszerski to specjalistyczny sprzęt dla położnych i pielęgniarek. Głównie służy do nasłuchiwania dźwięków płodu. Prezentowany przez nas stetoskop położniczy wyróżnia się bardzo dobrą jakością, dając dokładny oddźwięk, co jest niezwykle istotne przy badaniu płodu na każdym etapie ciąży.

Przejdź do góry