Akcesoria do inhalatora, podobnie jak inne elementy w podobnych urządzeniach ulegają zużyciu. Warto więc możliwe szybko zorientować się jakie akcesoria do inhalatorów pasowały będą do zakupionego urządzenia.

Maski tlenowe

Odpowiednia maska tlenowa z nebulizatorem jest jednym z ważniejszych akcesoriów, których zakup warto rozważyć już wtedy, gdy kupowany jest inhalator. Dzięki niej możliwe jest skuteczniejsze przeprowadzenie inhalacji.

Dobra maska do inhalacji

Maski do inhalacji to najczęściej wymieniane akcesoria do inhalatorów. Zarówno przez możliwe urządzenia, jak i po dłuższej przerwie maska do inhalacji powinna zostać wymieniona.

Dreny tlenowe

Odpowiednio długi dren tlenowy to ułatwienie dla chorego, w bliskiej okolicy którego nie musi stać koncentrator tlenu lub inne tego typu urządzenie. Wiemy, że komfort chorego pomaga sprawniej dochodzić do zdrowia. Właśnie dlatego odpowiednio długi dren tlenowy można zakupić w naszym sklepie medycznym.

Filtry i inne akcesoria do inhalatorów

Filtry, końcówki, czy smoczki do inhalacji to ostatnie akcesoria do inhalatora, nad których zakupem warto zastanowić się odpowiednio wcześnie. W doborze odpowiednich akcesoriów do Państwa urządzeń pomagają pracownicy sklepu internetowego 24medyczny.pl.

Przejdź do góry