Strona główna » Inhalacje i tlenoterapia

Inhalacje

Inhalacje to jedna z wielu metod leczenia uporczywych infekcji dróg oddechowych. Podczas inhalacji chory wdycha lek najczęściej w postaci pary. Pomaga to w poradzeniu sobie z katarem, kaszlem i zatkanymi zatokami. Inhalacje wspomagają również leczenie alergii, astmy i stanów zapalnych – np. zapalenia oskrzeli.

Poprawnie wykonywane zabiegi inhalacyjne przyśpieszają leczenie. Dzięki odpowiedniemu inhalowaniu dobrym sprzętem inhalacja znacznie ułatwia funkcjonowanie szczególnie najmłodszym pacjentom. W przypadku uporczywych infekcji warto pytać o możliwość skorzystania z inhalacji swojego lekarza pierwszego kontaktu.

Tlenoterapia

Tlenoterapia to nowoczesny sposób leczenia m.in. przewlekłej niewydolności oddechowej. Tą metodę leczenia można podzielić na tlenoterapię bierną, czynną, domową i hiperbaryczną.

Tlenoterapia powinna zainteresować każdego, kto ma wskazania do leczenia tlenem i chce skorzystać z dużo wygodniejszej tlenoterapii domowej. Więcej na temat tlenoterapii znajdą Państwo na naszym blogu.

Inhalatory i koncentratory tlenu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że inhalacje i tlenoterapia gwarantują lepsze samopoczucie i zdrowie. Właśnie dlatego udostępniamy Państwu najlepsze na rynku inhalatory i koncentratory tlenu dla każdego pacjenta.

W naszej ofercie znajdą Państwo także akcesoria do inhalatorów oraz niezbędne do prawidłowej tlenoterapii lub wentylacji produkty medyczne.

Przejdź do góry