Strona główna » Materiały opatrunkowe

Materiały opatrunkowe

W każdym domu, szkole, placówce medycznej i szpitalu potrzebne są materiały opatrunkowe. Łatwa dostępność do nich jest kluczowa szczególnie w przypadku nagłych zdarzeń.

Wiemy, że dobrej jakości materiały opatrunkowe potrzebne są w różnych sytuacjach życiowych, dlatego udostępniliśmy szeroką ofertę tego typu produktów w przystępnych cenach. Gwarantujemy sprawną realizację nawet najmniejszych zamówień.

Gaza opatrunkowa

Potrzebna w dużej ilości w czasie zabiegów i do zmiany opatrunku gaza opatrunkowa stanowi najliczniejsze grono produktów w tej kategorii. Umożliwiamy zakup gazy opatrunkowej różnego typu i w różnych rozmiarach. W tej ofercie znajdą Państwo również kompresy jałowe.

Bandaż Coban, kohezyjny oraz opaski elastyczne

Rozszerzeniem oferty materiałów opatrunkowych w tej kategorii jest druga grupa produktów, do której należą bandaże. Znajdą u na Państwo bandaż COBAN, kohezyjny lub niejałowy oraz opaski elastyczne. Oferujemy rzecz jasna bandaże w różnych rozmiarach i cenach.

Plastry opatrunkowe

Ostatnia grupa produktów, która uzupełnia kategorię materiały opatrunkowe to plastry i przylepce. Dostępne w tej ofercie plastry opatrunkowe to w szczególności:

  • plastry na odciski,
  • plastry do zamykania ran,
  • plastry uniwersalne,
  • plastry tkaninowe i włókninowe,
  • plastry dla dzieci.
Przejdź do góry