Strona główna » Ciśnieniomierze » Ciśnieniomierze zegarowe

Ciśnieniomierze zegarowe – manualne

Ciśnieniomierze zegarowe – manualne to urządzenia, które istnieją od dawien dawna. I, mimo że na rynku medycznym pojawiły się nowocześniejsze aparaty do pomiaru ciśnienia, to nie brakuje zwolenników tradycyjnych ciśnieniomierzy zegarowych. Dlaczego jeszcze wciąż można spotkać je w szpitalach i gabinetach medycznych, stosowane zarówno przez młodszy, jak i starszy personel.

Precyzyjny ciśnieniomierz zegarowy – manualny

Ciśnieniomierz zegarowy od lat uznawany jest za jeden z precyzyjniejszych sprzętów do mierzenia ciśnienia. Przede wszystkim ceniony jest za niezawodność w codziennej pracy. Ciśnieniomierze zegarowe są również proste w zastosowaniu. Często używane przez starsze pokolenie, które preferuje tradycyjny sprzęt pomiarowy. Wystarczy poznać ich specyfikę działania a pomiar stanie się bardzo łatwy i przyjemny.

Ciśnieniomierz manualny – jaki wybrać?

Wybierając nasze urządzenia pomiarowe, kierowaliśmy się długoletnim doświadczeniem w obrębie branży medycznej oraz opiniami naszych specjalistów i klientów. Wierzymy, że prezentowane w naszym dziale ciśnieniomierze zegarowe pozwolą dokonać Państwu trafnego wyboru w sprzęcie pomiarowym. Tak więc prezentujemy naszym zdaniem jedne z lepszych, uzyskujących wysokie noty ciśnieniomierzy zegarowych na polskim i światowym rynku medycznym. Dlatego od lat dużym zaufaniem darzymy producentów medyczny między innymi takich jak: Little Doctor, Rossmax czy SOHO. Polecić możemy Państwu uniwersalny ciśnieniomierz – Little Doctor LD – 61, w dobrej ofercie cenowej. Ten model gwarantuje uzyskanie dokładnego wyniku pomiarowego. Również wart uwagi jest bardzo dobry ciśnieniomierz manualny ze stetoskopem także firmy Little Doctor – 71. To bezawaryjne urządzenie pomiarowe za rozsądną cenę. Producent Little Doctor jako jeden z nielicznych zapewnia gwarancję „Door to Door. To rodzaj gwarancji, który gwarantuje Państwu w przypadku zepsucia odebranie i dostarczenie produktu z domu do serwisu i z powrotem. Jak zwykle nasz zespół dba również o najmłodszych klientów. Ciśnieniomierz Rossmax GB 102 to tani i solidny aparat pomiarowy, który zasłużył na miano jednego z najdokładniejszych urządzeń do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Dlatego też w tym dziale znajdą Państwo ciśnieniomierze zegarowe dla niemowląt i dzieci.

Tradycyjne ciśnieniomierze zegarowe dla dzieci

Manualny ciśnieniomierz zegarowy dla dziecka jest polecany ze względu na kontrolę pompowania mankietu podczas badania, ograniczając ryzyko zbyt mocnego napompowania mankietu powodującego dyskomfort u najmłodszych pacjentów. W tej kategorii możemy polecić dobry ciśnieniomierz zegarowy pediatryczny SOHO 120 z kolorowymi mankietami w zestawie dla dzieci i noworodków. Ciśnieniomierze zegarowe mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i również przez domowych użytkowników. Nasze ciśnieniomierze manualne w zestawie posiadają solidny stetoskop, gruszkę, manometr, oraz mankiet bądź mankiety w zależności od modelu. Specjalnie dla Państwa pracujemy nad poszerzeniem asortymentu medycznego w kategorii ciśnieniomierze manualne.

Przejdź do góry