Strona główna » Ciśnieniomierze » Ciśnieniomierze zegarowe
 • LD2 to niewielki model ciśnieniomierza półautomatycznego, który pozwala na szybki dokładny pomiar ciśnienia ale również tętna. Jest to propozycja dla każdego kto ceni prostotę i funkcjonalność urządzeń pomiarowych. Dla osób, które przyzwyczajone są do ciśnieniomierzy zegarowych ale potrzebują np. również kontrolować swój puls, czy słabiej widzą i nie mogą odczytać wyników na manometrze. Ciśnieniomierz naramienny LD2 jest nieco bardziej zaawansowany niż inne aparaty półautomatyczne, ponieważ został wyposażony w wskaźnik arytmii. Posiada również algorytm fuzzy uwzględniający indywidualne cechy rytmu serca użytkownika. Dodatkowo każdy etap pomiaru jest sygnalizowany dźwiękowo. A do tego jest niewielkich rozmiarów poręczny tak więc możemy zabrać go wszędzie. Ciśnieniomierz półautomatyczny możemy znaleźć w wielu gabinetach kardiologicznych również rekomendowany wśród innych lekarzy i pielęgniarek. W zestawie znajdziemy wszystkie niezbędne akcesoria pozwalające na dokładny pomiar również instrukcję obsługi i kartę gwarancyjną.
 • Ciśnieniomierz firmy Little Doctor w modelu LD-71 to doskonały aparat zegarowy do wykonywania pomiarów ciśnienia krwi i tętna. Zegarowe ciśnieniomierze wykorzystywane są od dawna i pomimo pojawienia się na rynku nowoczesnych urządzeń elektronicznych nadal wiodą prym. Przede wszystkim manualne ciśnieniomierze uznaje się za najprecyzyjniejsze aparaty na rynku medycznym. Ich pomiar jest dokładny i niepodważalny. Zastosowanie zegarowych ciśnieniomierzy nie wymaga żadnego źródła zasilania to pozwala na użytkowanie sprzętu niemalże w każdych warunkach, również tam gdzie nie ma elektryczności. Taka możliwość zapewnia bezawaryjność urządzeń manualnych. A w przypadku ich wystąpienia producent oferuje długoletnią gwarancję. Co istotne to pakiet w systemie "door to door" w języku polskim od drzwi do drzwi, który na koszt firmy dokonuje naprawy  i odbiera urządzenie we własnym zakresie również je odwozi. Pozwala to zaoszczędzenie Państwa czasu i pieniędzy. Little Doctor -71 to dobry ciśnieniomierz zegarowy, który polecany jest dla osób ceniących tradycję, wymagających uzyskania bardzo precyzyjnych wyników pomiarowych.
 • Tani i dobry ciśnieniomierz mechaniczny - Little Doctor LD91 dla dorosłych. Bardzo chętnie wykorzystywany przez osoby starsze, jednak co raz częściej przekonują się do manualnych aparatów osoby młodsze. To aparat pomiarowy z zintegrowaną pompką, która ułatwia pompowanie powietrza. Jest to tradycyjny ciśnieniomierz zegarowy, pomiar odbywa się za pomocą ręcznej obsługi. Ciśnieniomierz manualny pozwala na uzyskanie bardzo precyzyjnych wyników, ponieważ mechaniczne urządzenia są uznawane przez środowisko medyczne za najbardziej precyzyjne ciśnieniomierze na świecie. Little Doctor posiada solidny manometr odporny na wstrząsy. A duża czytelna skala pozwala na łatwy i szybki odczyt nawet osobom starszym. W aparacie mechanicznym zastosowano iglicowy zawór, który umożliwia swobodny przepływ powietrza. Rękaw został wykonany z przyjemnego materiału, dodatkowo umożliwia wygodną regulację. W zestawie również znajdą Państwo stetoskop i etui, w którym należy przechowywać cały sprzęt.
 • Little Doctor 100 to bardzo dobry ciśnieniomierz mechaniczny określany  jako ciśnieniomierz biurkowy. Powstał z myślą o wszystkich gabinetach medycznych tak aby ułatwić i usprawnić badanie pomiarowe ciśnienia krwi i tętna. Polecany również dla wszystkich osób ceniących tradycyjne ciśnieniomierze zegarowe. Ten manualny  model charakteryzuje bardzo duży manometr, niespotykany często w zegarowych aparatach pomiarowych. Dedykowany osobom starszym i słabowidzącym, pozwala na szybki i bezproblemowy odczyt danych. W komplecie znajdą Państwo solidny stetoskop i elastyczną gruszkę. W ciśnieniomierzu zastosowano nylonowy rękaw LD Cuff o wymiarach 25-36 cm dopasowujący się do każdej osoby dorosłej o normalnej budowie ramienia. Co bardzo istotne to filtr wlotu powietrza, który zabezpiecza przed przedostawaniem się kurzu. Aparat pomiarowy posiada długoletnią gwarancję od producenta na okres 5 lat.  
 • Prezentujemy bardzo dobry ciśnieniomierz zegarowy LD71 dla osób, które cenią tradycję i precyzyjność pomiaru. To zegarowy aparat pomiarowy charakteryzujący się wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Aparat posiada iglicowy zawór, wyposażony również w czytelny manometr pozwalający z łatwością na odczyt wyników pomiarowych. Dodatkowym atutem jest miękka gruszka nazywana również balonikiem, pozwalająca na szybkie i lekkie wtłoczenie powietrza do środka. Ciśnieniomierz manualny z dwoma mankietami wyposażony została w dobrej jakości mankiet pozwalający na pomiar ciśnienia u osób z większym jak i również mniejszym obwodem ramienia. Dodatkowym atutem w tym modelu ciśnieniomierza jest długi okres gwarancyjny wynoszący, aż 5 lat w systemie "door to door", który gwarantuje bezpłatny serwis od klienta do serwisu i z powrotem. Ciśnieniomierz ręczny zegarowy wraz z niezbędnymi akcesoriami w zestawie.
 • Ciśnieniomierz dla osób z nadwagą

  64,90 
  Dla każdego kto szuka dobrej jakości ciśnieniomierza naramiennego zegarowego mamy propozycje aparatu LD 71 z dużym mankietem. Ciśnieniomierz zegarowy dedykowany głównie dla osób o zwiększonym obwodzie ramienia. Które bardzo często mają problem z doborem odpowiedniego mankietu, zazwyczaj mankiety uniwersalne są zbyt małe. Ten ciśnieniomierz manualny posiada 2 rodzaje mankietów pierwszy standardowy w rozmiarze 25 - 36 cm i ten o zwiększonym obwodzie ramienia 33 - 46 cm.  Dlatego też  z aparatu mogą korzystać pozostali członkowie rodziny. Mankiety zostały solidnie wykonane posiadają szwy odporne na rozchodzenie się w czasie pompowania. Posiada dobrej jakości elastyczną pompkę, która sprawia, że praca z nim jest łatwiejsza i przyjemniejsza. Ciśnieniomierz dla otyłych posiada długi okres gwarancji w systemie "door to door" wynoszący, aż 5 lat. Jest to wygodna opcja, która w przypadku awarii nie wymaga od nas samodzielnego przynoszenia czy wysyłania sprzętu do serwisu. Wystarczy zadzwonić pod podany w karcie gwarancyjnej numer i umówić wizytę serwisu pod wskazany przez nas adres. Firma odbiera i przywozi z powrotem nasz ciśnieniomierz, jest to szczególnie pomocna opcja dla osób starszych.      
 • Ciśnieniomierz pediatryczny – dla dzieci

  76,89 
  W tej ofercie chcielibyśmy zaprezentować Państwu bardzo dobry ciśnieniomierz naramienny dla dzieci. Ciśnieniomierz w tym modelu posiada 3 mankiety, które zostały przeznaczone dla dzieci w każdym wieku, a mianowicie niemowląt, większych dzieci i nastolatków. Dlatego aparat pomiarowy HS-20C to doskonała propozycja dla medycznych placówek dziecięcych oraz do zastosowania w domu w przypadku, kiedy pomiaru wymaga większa ilość dzieci. Aparat do pomiaru ciśnienia GAMA HS-20C pozwala na uzyskanie precyzyjnego pomiaru ciśnienia, pomiaru dokonają Państwo na ramieniu. Ciśnieniomierz solidnie wykonany, zintegrowana głowica z gruszką. Posiada czytelny manometr. Aparat pomiarowy dla dzieci o dwuwężykowej konstrukcji. Ciśnieniomierz manualny bardzo łatwy w obsłudze. Wraz z ciśnieniomierzem otrzymują Państwo solidny stetoskop odsłuchowy oraz etui na cały asortyment. Warto zaznaczyć, że ciśnieniomierze naramienne to jedne z modeli, które uchodzą za najprecyzyjniejsze jeżeli chodzi o pomiar ciśnienia. Ich zaletą jest również niezawodność, ponieważ nie wymagają zasilania, dlatego taki model ciśnieniomierza można użytkować w każdych warunkach.
 • Ciśnieniomierz mechaniczny dla dorosłych Microlife AG1-20 to doskonała propozycja dla wszystkich osób poszukujących tradycyjnego ciśnieniomierza manualnego. Prezentowany model to sprawdzony i tani ciśnieniomierz dla dorosłych, który polecany jest przez lekarzy i pielęgniarki na całym świecie. Zegarowe ciśnieniomierze mają grono zwolenników, ponieważ uznawane są za najdokładniejsze aparaty ciśnieniowe funkcjonujące na dzisiejszym rynku. Ten model dokonuje pomiaru ciśnienia krwi i tętna na ramieniu. Posiada miękką gruszkę, która ułatwia wpompowanie powietrza do rękawa. Jednogłowicowy stetoskop jest bardzo wygodny podczas wykonywania pomiaru. Mankiet w standardowym rozmiarze pozwala na dokonanie pomiaru u większości osób dorosłych o obwodzie ramienia 22-32 cm. Mankiet o konstrukcji jednowężykowej. Czytelny i solidny manometr umożliwia dokładny odczyt wyników pomiarowych. Aparat pomiarowy posiada pakiet gwarancyjny obejmujący 2 letni okres.
 • Brak w magazynie
  Zegarowy ciśnieniomierz firmy Little Doctor LD-61 to bardzo dobry i tani ciśnieniomierz manualny dla dorosłych. Polecany do pomiarów w specjalistycznych w ośrodkach medycznych i warunkach domowych. Często stosowane przez osoby starszego pokolenia nasze babcie i dziadków. Ciśnieniomierze łatwe w codziennym stosowaniu, jednak wymagają zapoznania się z instrukcją obsługi w celu wykonania poprawnego badania. Również niezastąpione w środowisku medycznym przez grono tradycjonalistów wśród lekarzy i pielęgniarek. Jak powszechnie wiadomo ciśnieniomierze zegarowe uchodzą za jedne z najbardziej dokładnych urządzeń  pomiarowych na rynku, więc ich wybór jest oczywisty. Ten model również zapewnia dokładny pomiar ciśnienia krwi i tętna. Warto zwrócić uwagę na solidne wykonanie ciśnieniomierza LD-61. W zestawie również znajdą Państwo mankiet o standardowych wymiarach dla osób dorosłych, również może być stosowany przez starsze dzieci. Stetoskop, pozwalający na odsłuch bez zakłóceń oraz elastyczna pompka pozwalająca na wtłoczenie powietrza do mankietu przy niewielkiej sile nacisku. Urządzenie pomiarowe również posiada pakiet gwarancyjny na długoletni okres.
 • Brak w magazynie
  Dobry ciśnieniomierz dla dziecka to taki, który zapewnia doskonałą  precyzję w pomiarze i zwraca uwagę naszych pociech. Taki właśnie jest SOHO 120, który powstał specjalnie dla najmłodszych pacjentów, aby ułatwić badanie ciśnienia krwi i tętna. Ten model posiada fantazyjny rękaw w niebieskim kolorze z kolorowymi nadrukami, który ma za zadanie zaciekawić dziecko i tym samym ułatwić bezproblemowy pomiar. Dlatego bardzo często wybierany jest przez pedriatyczne ośrodki i rodziców posiadających małe dzieci. Ten model polecany jest dla najmłodszych, u których występują objawy arytmii. SOHO 120 to stosunkowo tani ciśnieniomierz zegarowy dla dziecka, który gwarantuje najwyższą precyzję pomiarową. Dodatkowo do zestawu dołączono 2 mankiety dla dzieci i noworodków, dzięki temu jednym sprzętem mogą Państwo wykonać pomiar dla najmłodszych w różnym wieku. Elastyczna pompka nie wymaga mocnego nacisku, w celu wtłoczenia powietrza do środka. A solidny manometr pozwala na dokładny odczyt wyników. Ciśnieniomierz manualny zajmuje niewiele miejsca, dzięki temu można zawsze mieć go pod ręka np. w czasie podróży. Ten model naramiennego ciśnieniomierza pedriatycznego posiada 3 letni pakiet gwarancyjny.

Ciśnieniomierze zegarowe – manualne

Ciśnieniomierze zegarowe – manualne to urządzenia, które istnieją od dawien dawna. I, mimo że na rynku medycznym pojawiły się nowocześniejsze aparaty do pomiaru ciśnienia, to nie brakuje zwolenników tradycyjnych ciśnieniomierzy zegarowych. Dlaczego jeszcze wciąż można spotkać je w szpitalach i gabinetach medycznych, stosowane zarówno przez młodszy, jak i starszy personel.

Precyzyjny ciśnieniomierz zegarowy – manualny

Ciśnieniomierz zegarowy od lat uznawany jest za jeden z precyzyjniejszych sprzętów do mierzenia ciśnienia. Przede wszystkim ceniony jest za niezawodność w codziennej pracy. Ciśnieniomierze zegarowe są również proste w zastosowaniu. Często używane przez starsze pokolenie, które preferuje tradycyjny sprzęt pomiarowy. Wystarczy poznać ich specyfikę działania a pomiar stanie się bardzo łatwy i przyjemny.

Ciśnieniomierz manualny – jaki wybrać?

Wybierając nasze urządzenia pomiarowe, kierowaliśmy się długoletnim doświadczeniem w obrębie branży medycznej oraz opiniami naszych specjalistów i klientów. Wierzymy, że prezentowane w naszym dziale ciśnieniomierze zegarowe pozwolą dokonać Państwu trafnego wyboru w sprzęcie pomiarowym. Tak więc prezentujemy naszym zdaniem jedne z lepszych, uzyskujących wysokie noty ciśnieniomierzy zegarowych na polskim i światowym rynku medycznym. Dlatego od lat dużym zaufaniem darzymy producentów medyczny między innymi takich jak: Little Doctor, Rossmax czy SOHO. Polecić możemy Państwu uniwersalny ciśnieniomierz – Little Doctor LD – 61, w dobrej ofercie cenowej. Ten model gwarantuje uzyskanie dokładnego wyniku pomiarowego. Również wart uwagi jest bardzo dobry ciśnieniomierz manualny ze stetoskopem także firmy Little Doctor – 71. To bezawaryjne urządzenie pomiarowe za rozsądną cenę. Producent Little Doctor jako jeden z nielicznych zapewnia gwarancję „Door to Door. To rodzaj gwarancji, który gwarantuje Państwu w przypadku zepsucia odebranie i dostarczenie produktu z domu do serwisu i z powrotem. Jak zwykle nasz zespół dba również o najmłodszych klientów. Ciśnieniomierz Rossmax GB 102 to tani i solidny aparat pomiarowy, który zasłużył na miano jednego z najdokładniejszych urządzeń do pomiaru ciśnienia tętniczego krwi. Dlatego też w tym dziale znajdą Państwo ciśnieniomierze zegarowe dla niemowląt i dzieci.

Tradycyjne ciśnieniomierze zegarowe dla dzieci

Manualny ciśnieniomierz zegarowy dla dziecka jest polecany ze względu na kontrolę pompowania mankietu podczas badania, ograniczając ryzyko zbyt mocnego napompowania mankietu powodującego dyskomfort u najmłodszych pacjentów. W tej kategorii możemy polecić dobry ciśnieniomierz zegarowy pediatryczny SOHO 120 z kolorowymi mankietami w zestawie dla dzieci i noworodków. Ciśnieniomierze zegarowe mogą być stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i również przez domowych użytkowników. Nasze ciśnieniomierze manualne w zestawie posiadają solidny stetoskop, gruszkę, manometr, oraz mankiet bądź mankiety w zależności od modelu. Specjalnie dla Państwa pracujemy nad poszerzeniem asortymentu medycznego w kategorii ciśnieniomierze manualne.

Go to Top