Strona główna » Pozostałe produkty » Szczoteczki elektryczne i irygatory
 • Szczoteczka soniczna dla dziecka Vitammy Smile króliczek to rodzaj elektrycznej szczoteczki do mycia zębów dla dzieci. Jest to różowa szczoteczka z kolorową grafiką bajecznego zajączka dedykowana dla dziewczynek. Posiadamy również ten sam model szczoteczki sonicznej różniący się jedynie grafiką przeznaczoną dla chłopców - rysunek lwa. Szczoteczki zostały przeznaczone dla dzieci powyżej 3 roku życia. Kolorowe grafiki zastosowane na asortymencie higienicznym dla dzieci w dużym stopniu ułatwiają najmłodszym użytkownikom korzystanie z nich. Dzieci znacznie chętniej i bez przykrego obowiązku myją zęby i co ważne od najmłodszych lat wyrabiają nawyk prawidłowego dbania o jamę ustną. Dlatego warto wybierać dla naszych pociech kolorowy asortyment wzbudzający zainteresowanie jak prezentowana w tej ofercie szczoteczka soniczna.   Szczoteczka oprócz przyjaznego dla dziecka wyglądu, doskonale usuwa przebarwienia i pozwala pozbyć się kamienia nazębnego. Idealnie czyści i zapewnia masaż dziąsłom. Jej delikatna struktura włosia nie wywołuje podrażnień. Szczoteczka do mycia zębów dla dzieci wyposażona została w 2 tryby pozwalające na dostosowanie di indywidualnych potrzeb. Do zestawu również dołączona została nakładka na szczoteczkę i metalowe etui mieszczące szczoteczkę i pastę do zębów.
 • Vitammy Smile to kolejna propozycja szczoteczki sonicznej, którą znajdą Państwo w naszym sklepie. Jest to szczoteczka soniczna elektryczna dedykowana dla dzieci od 3 lat. W tej chwili posiadamy 2 wersje tego modelu szczoteczki z przeznaczeniem dla chłopców i dziewczynek. Niniejsza oferta dotyczy szczoteczki dla chłopców z kolorową grafiką bajecznego lwa. Obydwie szczoteczki posiadają takie same parametry różnią się znacząco kolorami i rysunkami. Soniczna szczoteczka dla dzieci jest znacznie bardziej efektywna niż zwykłe szczoteczki elektryczne. Jej zaawansowana technologia pozwala usunąć większą ilość przebarwień i szybciej pozbyć się kamienia nazębnego. Szczoteczka wyposażona została w malutkie główki idealnie dopasowujące się do jamy ustnej dziecka, będzie również odpowiednia dla osób dorosłych poszukujących delikatnego rodzaju szczoteczki do zębów nie podrażniającej dziąseł. Szczoteczka soniczna dla chłopców Vittamy Smile to doskonała pierwsza szczoteczka dla małego dziecka, która pomoże wyrobić nawyk prawidłowego szczotkowania zębów. Jej kolorystyka wzbudza w dziecku ciekawość i zachęca do systematycznego dbania o stan jamy ustnej. Dodatkowo w komplecie etui pozwalające na wygodne przechowywanie szczoteczki czy pasty, które również można zabrać w podróż czy do szkoły.
 • Oro Sonic to bardzo dobra szczoteczka soniczna zyskująca doskonałe opinie na rynku jako jedna z lepszych szczoteczek sonicznych na rynku w tym przedziale cenowym. Szczoteczka wyróżnia się na tle innych nie tylko nowoczesnym "dizajnem" ale również bardzo dobrą funkcjonalnością. Wykonuje znacznie większą ilość ruchów na minutę niż zwykłe szczoteczki elektryczne, a co za tym idzie skuteczniejsze i efektywniejsze czyszczenie jamy ustnej, pozbywanie się kamienia nazębnego i eliminacja bakterii w jamie ustnej. Warto zaznaczyć, że jako jedna z nielicznych została wyposażona w 5 trybów pracy, które mają na celu nie tylko oczyszczanie ale również delikatne polerowanie, wybielanie czy masaż. Poszczególne tryby clean - czyszczenie, sensitive - delikatny, massage - masaż, white - wybielanie, polish - polerowanie. Tryb masaż będzie odpowiedni dla osób cierpiących na paradontozę, pozwala na ukrwienie dziąseł i zmniejsza ich stany zapalne. Dodatkowo szczoteczka elektryczna posiada wbudowany timer ustawiony na czas 2 minut przez, który powinna być czyszczona jama ustana. W niektórych trybach zastosowano 30 sekundowy sygnalizator informujący o konieczności zmiany strony czyszczenia, dzięki temu prawidłowo zadbamy o cały stan jamy ustnej. Szczoteczka do zębów Oro Sonic generuje niski poziom hałasu komfortowy podczas codziennej higieny jamy ustnej. Warto zwrócić uwagę na czas użytkowania szczoteczki po jednym naładowaniu wynoszący do 40 dni lub do 160 minut ciągłej pracy, dzięki temu nie muszą Państwo cały czas zasilać urządzenia. Szczoteczka dostępna w eleganckim etui, które można zabrać w każdą podróż. W zestawie również 2 końcówki i podstawa ładująca.
 • W tej ofercie prezentujemy dobrej jakości szczoteczkę soniczną dla dzieci, a dokładniej dla chłopców jest to Oro Sonic Kids Boy. Jest to nowoczesna szczoteczka dedykowana specjalnie dla chłopców posiada wzornictwo i kolorystykę przyjazną dla dzieci, dzięki temu dziecko chętniej z niej korzysta. Model dla chłopców w kolorze zielonym z elementami czerwonymi, posiadamy także model dla dziewczynek w kolorze różowym. Jeżeli chodzi o parametry szczoteczki to również są na wysokim poziomie, urządzenie pozwala na wykonanie, aż 18 000 obrotów na minutę, dzięki temu jeszcze lepiej oczyszcza jamę ustną i usuwa osad oraz kamień. Szczoteczka została wyposażona w 3 tryby dostosowane do wieku dziecka. Urządzenie generuje niski poziom hałasu około 40 decybeli, dzięki temu korzystanie z niej jest jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo szczoteczka soniczna dla dzieci posiada miękkie włosie niepodrażniające dziąseł. Wygodne ładowanie zapewnia platforma z ładowarką USB. Co ciekawe na jednym ładowaniu można używać szczoteczki przez około 40 dni albo około 160 godzin pracy ciągłej.  
 • W tej ofercie prezentujemy bardzo dobrą szczoteczkę soniczną dla dzieci, jest to model Oro-Sonic Kids Girl dedykowany dla dziewczynek. To rodzaj sonicznej szczoteczki do zębów, która pozwala na dokładne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych, usuwaniu kamienia oraz osadów. Szczoteczka soniczna pozwala wyrobić w dzieciach nawyk prawidłowego mycia zębów. Posiada automatyczny wyłącznik informujący nas o konieczności zmiany mycia strony jamy ustnej. Urządzenie pozwala wykonać, aż 18 000 ruchów w ciągu minuty. Wyposażona została w 3 tryby działania, dzięki temu mogą z niej korzystać dzieci już od 4 roku życia. Trwały akumulator pozwala na długi czas stosowania szczoteczki przy jednym ładowaniu, na około 40 dni lub 160 minut ciągłej pracy. W zestawie szczoteczka elektryczna dla dziewczynek oraz dodatkowo 2 główki czyszczące i kabel do ładowania USB z platformą. Wzornictwo i kolorystyka powstała z myślą o najmłodszych pacjentach.    
 • Vitammy Pearl + to bardzo dobra szczoteczka soniczna z inteligentnym systemem ładowania. Jest to jeden albo nawet jedyny z modeli szczoteczek sonicznych, który na jednym ładowaniu pozwala na efektywne użytkowanie przez 45 dni, więc szczoteczkę wystarczy ładować tylko 6 razy do roku. To bardzo wygodna opcja szczególnie dla osób podróżujących czy zapominalskich. Oprócz tego urządzenie posiada szereg innych zalet. Jedną z  nich jest funkcja wybielania zębów, jakiej nie znajdziemy w większości modeli szczoteczek sonicznych. Pozwala na delikatne wybielanie bez nadmiernego ścierania, efekt jest widoczny już po kilku myciach. Szczoteczka zapewnia dogłębne i efektowne czyszczenie zębów wykonując ponad 8 tys obrotów na minutę, doskonale usuwając płytkę nazębną, zapobiega tworzeniu się próchnicy. Szczoteczka do mycia zębów posiada również funkcję masującą dziąsła, która doskonale wpływa na ich ukrwienie i wzmocnienie, przeciwdziałając paradontozie. Szczoteczka soniczna Pearl + jest bardzo cicha jeżeli chodzi o pracę i co ważne posiada redukcję drgań zapewniając tym samym wygodę w czasie szczotkowania. Szczoteczka jest bardzo łatwa i intuicyjna w obsłudze za pomocą 2 przycisków. Powstała z wysokiej klasy tworzywa charakteryzującego się bardzo dobrą odpornością na ścieranie. W naszej ofercie dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych czarnym i białym. Ten model posiada elegancki wygląd i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
 • Haxe RST5106 to stacjonarny irygator przeznaczony dla każdego kto chce zadbać w lepszy i skuteczniejszy sposób o stan jam ustnej. Urządzenie pozwala na dokładne czyszczenie jamy ustnej wymiatając resztki nawet z najmniejszych zakamarków. Pozwala na usunięcie 99 procent płytki nazębnej zostawiając zęby dokładnie oczyszczone i bielsze. Polecany jest szczególnie osobom noszącym aparaty ortodontyczne oraz korony i mosty. Irygator posiada duży pojemnik na wodę, dzięki temu na jednym napełnieniu zbiornika można dokładnie wyczyścić całą jamę ustną. Oprócz tego w urządzeniu zastosowano zróżnicowaną skalę ciśnienia, co pozwala na zastosowanie irygatora dla osób z różną wrażliwością dziąseł. Można tutaj ustawić mniejsze jak i również większe ciśnieni. Do wyboru także mamy 2 tryby czyszczenie oraz masaż, który pozwoli nam na lepsze ukrwienie dziąseł zapobiegając tym samy różnym jednostkom chorobowym. Urządzenie do irygacji jamy ustnej zostało wyposażone w zdejmowaną pokrywkę, która jednocześnie jest schowkiem na końcówki. Posiada także długi przewód łączący rączkę z urządzeniem co stanowi większą wygodę w czasie użytkowania sprzętu. Do zestawu dołączono, aż 6 końcówek które pozwalają na czyszczenie jamy ustnej ale także kieszonek dziąsłowych oraz języka.
 • Vitammy Aquarius to nowoczesny bezprzewodowy irygator do jamy ustnej. Irygator w tym modelu to doskonałe urządzenie irygujące do czyszczenia jamy ustnej. Dzięki zastosowaniu obrotowych końcówek o 360 stopni irygator zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie jamy ustnej i dotarcie do najmniejszych szczelin gdzie nie ma szans dotrzeć żadna szczoteczka elektryczna. Irygator Aquarius jest szczególnie polecany dla osób, które noszą mosty, korony, aparaty ortodontyczne, mają bardzo ściśnięty zgryz ale również doskonale sprawdzi się dla osób mających paradontozę. Przy jego pomocy możemy dokładnie wymasować dziąsła, dzięki temu zwiększymy ich ukrwienie i poprawimy ogólny stan zdrowia jamy ustnej. Urządzenie do irygacji jamy ustnej Vitammy Aquarius posiada 3 tryby pracy tzw. normalny przeznaczony dla każdego, delikatny sprawdzi się dla osób mających paradontozę oraz pulsacyjny. Dodatkowo irygator jest wygodny w użyciu, ponieważ posiada wodoszczelną obudowę można myć go w całości. A do tego jest to irygator bezprzewodowy, dzięki temu może towarzyszyć nam w każdej podróży, ładowanie za pomocą ładowarki indukcyjnej.
 • Bardzo dobry irygator do czyszczenia jamy ustnej i przestrzeni między zębowych. Irygator Haxe pozwala na dokładniejsze oczyszczanie jamy ustnej niż zwykłe szczoteczki i nici dentystyczne. Urządzenie usuwa, aż 99,9 procent kamienia nazębnego. Pozwala również pozbyć się bakterii, powodują pruchnicę i nieprzyjemny zapach z ust. Irygator Haxe w tym modelu posiada tryb pulsacyjny, umożliwiający masaż dziąseł zwiększając ich ukrwienie oraz zapobiegając w przyszłości występowaniu paradontozy. Urządzenie polecane dla wszystkich osób, które chcą w prawidłowy sposób zadbać o higienę jamy ustnej, szczególnie zalecane osobom noszącym korony, mostki i aparaty ortodontyczne. Irygator do jamy ustnej posiada przycisk zwalniający blokadę który ułatwia ściąganie dyszy i pozwala na jej lepsze czyszczenie. Dla zwiększenia bezpieczeństwa w irygatorze zastosowano gniazdo ładowarki z osłoną. Haxe to model irygatora rekomendowanego przez towarzystwo stomatologów i ortodontów na całym świecie.
 • Bardzo dobry irygator przenośny AQUAJET LD-A3 to propozycja dla wszystkich osób, które chcą dbać o higienę jamy ustnej bez względu w jakim miejscu się znajdują. Jest to alternatywa dla zwykłych stacjonarnych irygatorów, które zazwyczaj ze względu na większe wymiary i wagę stosujemy w domu. Ten model może być zasilany z każdego źródła ze złączem USB. Urządzenie irygujące do jamy ustnej przede wszystkim polecane dla osób, które noszą mostki, korony, aparaty ortodontyczne i protezy. Zastosowanie irygatora pozwala w dużo bardziej dokładniejszy sposób wyczyścić przestrzenie międzyzębowe oraz usunąć osady nazębne. Irygator posiada 2 możliwości regulacji ciśnienia, a mianowicie średni i silny. Warto zaznaczyć, iż irygatory są bezpieczne dla koron, mostków i protez, co istotne to zapobiegają rozwojowi chorobotwórczej mikroflory i procesom zapalnym. Dodatkowo atutem jest niewielki rozmiar pozwalający na zabranie urządzenia wszędzie. Urządzenie lekkie i poręczne dla każdego w zestawie wymienne końcówki, kabel USB, przewód, oraz instrukcja obsługi.    
 • Bardzo dobry irygator stomatologiczny dla każdego. Irygator zapewnia doskonałą jakość czyszczenia jamy ustnej. Oprócz funkcji czyszczącej za pomocą irygatora można wykonywać masaż dziąseł, który pozwoli na ich lepsze ukrwienie, zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz zmniejsza krwawienie. Masaż dziąseł zalecany szczególnie dla osób, które cierpią na paradontozę. Co istotne to silna moc strumienia pow. 8 atmosfer max. pozwoli na dotarcie do obszarów niedostępnych podczas standardowego mycia zębów. Urządzenie irygujące pomocne bywa również w pielęgnacji: protez zębowych, koron, implantów, aparatów dentystycznych, kieszeni przydziąsłowych itp. Irygator zapewnia płynną regulację strumienia, którą można dostosować do własnych potrzeb, istotne szczególnie dla osób z nadwrażliwością zębów. Irygator dentystyczny Aquajet LDA8 to urządzenie bardzo dobrej jakości. Posiada system Soft-Touch - miękkie pokrycie elementów sterujących, które sprawia, że korzystanie z urządzenia jest łatwe i bardzo funkcjonalne. W zestawie znajdą Państwo niezbędne akcesoria do wykonywania prawidłowej irygacji jamy ustnej. Irygator objęty gwarancją od producenta wynoszącą 12 miesięcy.  
 • Bardzo dobrej jakości końcówki do irygatora jamy ustnej. Są to dysze poddziąsłowe, które odpowiednie będą dla modeli irygatorów dziecięcych i dla dorosłych. Końcówki należą do asortymentu wymiennego, ich żywotność wynosi do 1000 cykli, zaleca się ich wymianę po 6 miesiącach. Poddysze do irygatora posiadają specjalistyczne gumowe końcówki, które będą odpowiednie również dla osób mających wrażliwe dziąsła. Za pomocą końcówek dokładnie oczyścić można przestrzenie między zębowe, miejsca trudno dostępne jak i również wykonać masaż dziąseł, zwłaszcza polecany dla osób mających choroby dziąsłowe. Końcówki wymienne odpowiednie dla modeli irygatorów LD – A8 i LD – A3, w naszej ofercie również do zakupienia tego rodzaju irygatory oraz inny sprzęt medyczny. Nasadki do irygatorów dostępne w opakowaniu zawierającym 2 sztuki.
 • Bardzo dobre końcówki do irygatora w modelu AQUAJET LD-A8 dla dorosłych oraz dla wersji dla dzieci i do modelu AQUAJET LD-A3. Są to poddysze dziąsłowe, które pozwalają na dokładne czyszczenie przestrzeni trudno dostępnych w jamie ustnej. Za pomocą tego rodzaju końcówek dokonają Państwo masażu dziąseł, który pozytywnie wpływa na ich ogólne zdrowie i ukrwienie. W skuteczny sposób można usunąć kamień nazębny oraz inne nieczystości. Końcówki powstały z bezpiecznych materiałów, dodatkowo posiadają gumowe osłonki, które odpowiednie są również dla osób mających wrażliwe dziąsła. Szczoteczki irygujące bardzo łatwe w użyciu nawet przez dzieci. Żywotność końcówek określa się na co najmniej 1000 cykli. Producent zaleca wymianę co 6 miesięcy. W zestawie znajdą Państwo 2 sztuki końcówek do irygatora, które będą odpowiednie do wyżej wymienionych irygatorów. W naszym medycznym sklepie również zakupią Państwo irygatory w tych modelach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą asortymentu medycznego .
 • Prezentujemy bardzo dobry irygator AquaJet LD-A8 do czyszczenia jamy ustnej. Jest to produkt do zastosowania przez dzieci i osoby dorosłe. Szczególnie dedykowany mniejszym dzieciom, ze względu na kolorowe elementy i nadruki na obudowie. Barwna kolorystyka przykuwa uwagę dzieci i pozwala na większe zainteresowanie produktem oraz jego użytkowaniem przez najmłodszych. Irygator dla dzieci i dorosłych pozwala na lepsze dbanie o higienę jamy ustnej oraz zapobiega powstawaniu próchnicy. W tym modelu można stosować płynną regulację strumienia i dostosować ją do indywidualnych potrzeb osoby dorosłej dziecka oraz osób mających problemy z dziąsłami. Urządzenie irygujące do jamy ustnej posiada komponenty, które mogą być myte w zmywarce. Specjalistyczna obudowa z gładkiego tworzywa zapobiega namnażaniu się kurzu. W zestawie 5 końcówek w tym jedna dostosowana do czyszczenia niedostępnych przestrzeni między zębami oraz aparatów ortodontycznych.
 • W tej ofercie proponujemy Państwu wymienne końcówki do szczoteczki Vitammy Pearl w czarnym lub białym kolorze. Opakowanie zawiera 4 sztuki końcówek, które wystarczą nam na cały rok użytkowania. Przy zakupie należy wybrać odpowiedni kolor. Końcówki białe i carne pasują do modelu szczoteczki Vitammy Pearl i jeszcze innych marki Vitammy. Czarne końcówki będą odpowiednie do modelu szczoteczek cVitammy Pearl + Noire, Onyx, Aurum, Titanium, Platinum z kolei białe końcówki odpowiednie będą do szczoteczek w modelach: Vitammy Pearl, Aurum, Platinum, Onyx. Końcówki do szczoteczki posiadają średniej miękkości włókna nie wywołujące podrażnień. Ich okrągła struktura zapewnia jeszcze efektywniejsze czyszczenie zagłębień na zębach. Dodatkowo końcówki do szczoteczki elektrycznej posiadają miękki elementem masujący i kołnierzem do czyszczenia języka, dzięki temu w jeszcze skuteczniejszy sposób wyczyścimy jamę ustną. Na stronie głównej wybiorą Państwo odpowiedni kolor końcówek do szczoteczki sonicznej Vitammy. W naszym sklepie posiadamy również inne modele szczoteczek elektrycznych także dla dzieci.
 • Niniejsza oferta dotyczy wymiennych końcówek do szczoteczki sonicznej Oro Sonic. Są to 2 sztuki główek dedykowanych do modelu Oro Sonic White - końcówki białe, oraz Oro Sonic Black - końcówki czarne. Końcówki wybierajmy do modelu szczoteczki jaki posiadamy w domu. W naszej ofercie również można zakupić szczoteczki soniczne do których dedykowane są te końcówki oraz inne szczoteczki do zębów także dla dzieci. Końcówki wymienne do szczoteczek sonicznych Oro Sonic White i Black pozwalają na efektywniejsze oczyszczanie przestrzeni między zębami niż zwykłe główki. Zapewniają także lepszy efekt wybielania delikatnie ścierając osad nazębny. Przy pomocy tego rodzaju nasadek również wykonanym skuteczny masaż dziąseł zapewniając im lepsze wzmocnienie. Nasadki Oro Sonic White i Black doskonale nadają się do czyszczenia aparatów ortodontycznych, koron, mostów. W opakowaniu znajdą Państwo 2 sztuki końcówek do szczoteczki Oro Sonic w zależności od wyboru Oro Sonic White lub Oro Sonic Black. Na stronie głównej istnieje możliwość wyboru odpowiednich nasadek do szczoteczki sonicznej w kolorze czarnym lub białym.
 • W tej ofercie prezentujemy wymienne końcówki do szczoteczki Oro Sonic Boy lub Girl. Są to nasadki, które oprócz tego modelu będą pasowały także do innych szczoteczek jak SARMOCARE czy ALFAVISE. Ten rodzaj szczoteczki wyposażony został w delikatne włosie zapewniające efektywne mycie a przy tym niepodrażniające dziąseł. Włoski główki szczoteczki Oro Sonic posiadają elastyczną strukturę, dzięki temu doskonale docierają nawet do najmniejszych zakamarków dokładniej czyszcząc przestrzenie międzyzębowe. Oprócz efektu myjącego za pomocą tego rodzaju szczoteczki wykonanym masaż dziąseł w celu ich wzmocnienia. W komplecie znajdziemy 2 sztuki końcówek wymiennych pakowane osobno. W ofercie posiadamy także modele szczoteczki, do których pasują te końcówki jest to Oro Sonic Boy lub Oro Sonic Girl. Prosimy o wybranie koloru końcówek: czerwone dla szczoteczki Oro Sonic Boy, różowe do szczoteczki Oro Sonic Girl.

Dobra szczoteczka elektryczna do mycia zębów

Dbanie o higienę jamy ustnej jest bardzo ważne dla każdego z nas zarówno dzieci jak i osób dorosłych. Jednak bardzo często jest lekceważone przez rodziców jeżeli chodzi o małe dzieci. Warto pamiętać, że higiena jamy ustnej od dziecka jest bardzo ważna, ponieważ przekłada się na zdrowie w życiu dorosłym.

Szczotkowanie zębów dzieci

Dlatego u dzieci od najmłodszych lat powinien być wyrabiany nawyk prawidłowego szczotkowania zębów i dbania o stan jamy ustnej. Nasz dział poświęciliśmy specjalistycznemu asortymentowi medycznemu dedykowanemu do czyszczenia jamy ustnej u dzieci i dorosłych. Z tą myślą wybieramy tylko i wyłącznie najlepszy i najbardziej niezawodny sprzęt. Specjalnie dla dzieci stworzyliśmy kategorię produktów z kolorystycznymi grafikami o zróżnicowanym kształcie.

Irygatory dla dzieci i dorosłych

To szczoteczki i irygatory z elementami przypominającymi postaci z bajek, które wywołują u dzieci pozytywne skojarzenia i co ważne zachęcają do dbania o stan jamy ustnej. W ofercie dla dzieci znajdą Państwo kolorowe szczoteczki dla chłopców i dziewczynek również irygatory. Warto wybierać specjalistyczny sprzęt medyczny specjalnie stworzony dla dzieci aby zachęcić dziecko do mycia zębów a tym samym uprzyjemnić mu czas. Dla dorosłych również przygotowaliśmy specjalistyczny asortyment pozwalający zadbać o zdrowy i piękny uśmiech.

Przy wyborze asortymentu medycznego dla dorosłych kierowaliśmy się przede wszystkim jakością i funkcjonalnością oraz ceną tak aby każdy z Państwa mógł pozwolić sobie na zakup szczoteczki czy irygatora.

Najlepsze szczoteczki soniczne

Wybraliśmy najlepsze i najchętniej kupowane szczoteczki elektryczne soniczne na rynku, które oferują nie tylko dokładne czyszczenie jamy ustnej ale także efekt wybielania, polerowania zębów. W ofercie posiadamy także irygatory do czyszczenia jamy ustnej polecane dla wszystkich osób, które noszą mosty, korony aparaty ortodontyczne, chcących w jeszcze lepszy sposób zadbać o zdrowie jamy ustnej.

Od kilku lat w ofercie posiadamy bardzo dobre irygatory AQUAJET dla dzieci i dorosłych oraz możliwość dokupienia do nich końcówek. Nasz dział cały czas poszerzamy o nowy asortyment tak aby mieli Państwo jeszcze większy wybór asortymentu higienicznego do czyszczenia jamy ustnej.

Warto pamiętać, ze odpowiednia higiena jamy ustnej to zdrowie całego organizmu. Bardzo mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że stan nieprawidłowej jamy ustnej może przyczynić się do różnego rodzaju chorób szczególnie związanych z układem krążenia i oddychania. Bardzo często próchnica może być źródłem infekcji dolnych dróg oddechowych ma to związek z patogenami przedostającymi się do nosogardła i płuc.

Higiena jamy ustnej dla zdrowia całego organizmu

Nieleczona próchnica może powodować zapalenie tkanek okołowierzchołkowych, które mogą przyczynić się zapalenia okostnej, tkanek miękkich czy powstawania ropnia z kolei może to mieć przykre konsekwencje związane niekiedy z zapaleniem opon mózgowych, czy nawet zakrzepowym zapaleniem naczyń mózgowych. Dlatego tak ważne jest systematyczne dbanie o stan jamy ustnej u każdego z nas również dzieci W czym pomóc mogą nam szczoteczki elektryczne czy irygatory. W ofercie posiadamy dobrej jakości irygatory stacjonarna i przenośne, które możemy mieć zawsze pod ręką.